Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Heroes V
Autor Wiadomość
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-04-09, 17:46   

Zgadzam się z tobą Adolf. Grałem trochę i jest w wielu miejscach gorsza od 3!

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
piotr 



Wiek: 51
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-05-03, 16:11   

Mi heroes5 sie wcale się nie podoba . Głupie wizerunki jednostek i kopalń . Heroes 3 jest lepsze.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-05-06, 13:09   

H5 ma dobrą grafikę i nic poza tym... nie chce mi się w to grać bo musiałbym zaczynać od początku się uczyć.. grałem w to może tydzień (chodzi mi o czas gry xD)

 
 
Cor Kalom 
PALACZ ZIELA



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 187
Skąd: Z Bractwa Śniącego
Wysłany: 2008-07-06, 16:38   

Jak dla mnie to jest nie wypał. Dobra grafika...a reszta . Wizerunki miast , kopalń , jednostek zostały zmienione na gorsze. Jak dla mnie to jest bardo słaba i brakuje jej tego czegoś najważniejszego a mianowicie klimatu. Bardzo słaba gra.



Długi czas oczekiwania dobiegł końca, artefakt ogniskujący złączy nasze duchowe siły tak, abyśmy w końcu mogli przebudzić Śniącego.
Śniący zbudź się, o Śniący...
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-07-10, 15:28   

Pomijając już wszystkie Wasze niepochlebne opinie na temat grywalności H5 pragnę zauważyć, że nie jest to prawdziwy Heroes of Might and Magic. Nie ma chyba wcale połączenia fabularnego z poprzednimi częściami gier o świecie MM, więc gra jest przeze mnie bojkotowana!
Pieprzyć Ubivala!-Nie bluźnij - lol772



WISŁA KRAKÓW!!!
Ostatnio zmieniony przez lol772 2008-07-10, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-07-12, 21:42   

Lolu, czyżby Twoje zdanie nie zgadzało się z moim w tej kwestii?



WISŁA KRAKÓW!!!
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-07-13, 11:32   

Nie.Ale ubisoft to nie tylko HeroesV należy to zrozumieć np.Ja uwielbiam grać w settlersa V a wyprodukował go ubival.
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-07-13, 11:34   

lol772 napisał/a:
Nie.Ale ubisoft to nie tylko HeroesV należy to zrozumieć np.Ja uwielbiam grać w settlersa V a wyprodukował go ubival.

Postępowanie firmy w kwestii małpowania świetnej serii Heroes of Might and Magic miałem na myśli. Za to należy im się poważna kara.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
joseph 
Shaman King



Wiek: 30
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-14, 16:05   

Heroes V jest po prostu jest innowacyjny. Ma oryginalną grafikę, twórcy zastosowali nowe rozwiązania i dodali kilka nowinek. Heroesa V nie można porównywać do Heroesa III, bo ten ostatni to jest już żywa legenda;]

Strategia jest jak wino - im starsza, tym lepsza
 
PeseiK 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 121
Wysłany: 2008-07-14, 16:47   

Heroes V... Moim zdaniem o wiele gorszy od 'trójki', ale też wiele lepszy od 'czwórki'. Osobiście dosyć mnie swego czasu wciągnął, ale nie tak mocno jak część trzecia. W całej tej innowacyjności, grafice 3D i innych 'bajerach' zgubiono ten wspaniały, niepowtarzalny klimat, który stał się głównym powodem sukcesu części trzeciej. Szkoda. Podsumowując - dobra gra, ale słaby Heroes - grając w to wcale się nie czuje, że gra się w następną część tej serii...
 
 
joseph 
Shaman King



Wiek: 30
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-14, 21:16   

ok, zgoda, ale trzeba przyznać, że wyprodukowanie H5 na poziomie H3 było trudnym zadaniem biorąc pod uwagę niewypał jakim był H4. przez heroesa IV seria została przerwana i H5 wyszedł jaki wyszedł, tzn. jest bardzo dobrą grą, ale jak ktoś wcześniej zauważył nie ma klimatu H3

Strategia jest jak wino - im starsza, tym lepsza
 
PeseiK 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 121
Wysłany: 2008-07-14, 21:44   

joseph napisał/a:
ok, zgoda, ale trzeba przyznać, że wyprodukowanie H5 na poziomie H3 było trudnym zadaniem biorąc pod uwagę niewypał jakim był H4


Moim zdaniem - jak to określiłeś - niewypał, jakim był Heroes 4 powinien ich zmobilizować do cięższej pracy. To zabawne, że gra z 1997 albo 1999 roku postawiła tak wysoko poprzeczkę producentom w dobie Direct X 9, 10, pixel shaderów 3.0... W czasach kiedy o 256MB pamięci można było pomarzyć ;) Ech... I właśnie po H5 widać, że w grach wcale nie najważniejsza jest grafika, choć z pewnością dużo od niej zależy...
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-07-15, 21:50   

joseph napisał/a:
ok, zgoda, ale trzeba przyznać, że wyprodukowanie H5 na poziomie H3 było trudnym zadaniem biorąc pod uwagę niewypał jakim był H4. przez heroesa IV seria została przerwana i H5 wyszedł jaki wyszedł, tzn. jest bardzo dobrą grą, ale jak ktoś wcześniej zauważył nie ma klimatu H3

Nie chodzi o klimat tylko o brak połączenia fabułowego z poprzednimi częściami. Być może ta gra jest całkiem niezła, ale to nie jest prawdziwy Heroes of Might and Magic.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
michal 



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: 2009-02-10, 15:25   

Mam Homm5 i powiem ze jest srednia, nie wciaga tak jak HommIII. Miasta dosyc fajne -3D i niby jednorasowe ale ta gra nie ma klimatu. Kierowana do ludzi ktorzy bardziej zwracaja uwage na bajery... Denerwuja mnie zblizenia akcji podczas bitwy.
Ciekawym pomysłem sa umiejetnosci miast typu brama czy runy czyli wieksze zroznicowanie miast i bohaterów kazdej frakcji.
Podoba mi sie miasto orków i ich historia z buntem a najlepiej gra mi sie forteca (runy daja niezłego kopa)
Zapowiadano powrot do korzeni wiec spodziewałem sie lochu z roznym podziemnym plugastwem w armi czy besti z bagien ale sie zawiodłem...

Gra jest spoko ale nie dłuzsza mete.
 
Kasdeya 



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Kwi 2009
Posty: 28
Wysłany: 2009-05-03, 17:37   

W HoMM V szczerze mówiąc podoba mi się wszystko, jeżeli mówimy o grafice i muzyce. :-) Ale twórcy całkowicie unicestwili sens i klimat w bardzo istotnym elemencie gry - fabule. :-P Wszystko pięknie, ale ja kiedy przechodziłam kampanie miałam w pewnych momentach dosłownie odruch wymiotny. :-) Raz - ludzkie Imperium + działania zdurniałej królowej = kaka; dwa - demon, w którym obudziło się sumienie(?)/mroczny elf + miłość do zdurniałej królowej = kaka; trzy - reszta ras(elfy, czarodzieje, orkowie, krasnale), która sprząta po "imprezie" durnej królowej Imperium = kaka. Czyli jednym słowem fabuła po prostu miodzio. :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group