Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: [GA]Kamil39
2008-06-10, 16:24
Pomocy
Autor Wiadomość
Lord Heroes 
specjalność: Tytani


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Wrocławia
Wysłany: 2008-06-10, 16:23   Pomocy

skąd bierzecie obrazki ten kto mi powie albo jakoś wkleji dostanie punkt pomocy :!: :!: :shock:
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-06-10, 16:26   

Hmm jakie obrazki dokładnie?Np. mój obrazek(avatar) pochodzi googli grafiki. Kopiujesz -wchodzisz na swój profil i tam w miejscu avatara dajesz przeglądaj i go sobie wsadzasz i tyle,a jeszcze jedno -nie może ten obrazek być zbyt dużym.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-10, 16:50   

Wejdź na AW i jakąś jednostke wklej lub bohatera, na pewno coś dla siebie znajdziesz.
 
Morgan-Ghost 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 475
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2008-06-10, 17:49   

www.google.pl i wszystko jasne

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-10, 18:34   

Nie mogę sobie odmówić przyjemności napisania sakramentalnego:

zgadzam się z powyższym postem ;-) :lol:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-10, 19:53   

Ty chciales obrazek wiec 1 min w gimpie i masz malo efektywnego ale lepszego niz masz obecnie avatara

Dalem tytana bo masz napisane specjalizacja tytani

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-09-20, 12:16   

Mam niebieski ekran na kompie i nie mogę się zalogować do windowsa (dodam, że xp, oryg.). System mi zdechł. Tego posta piszę z trybu awaryjnego. Opcja "uruchom system windows normalne", a także "ostatnia znana dobra konfiguracja" nic nie pomaga.

Czy opcja "przywracanie systemu" mi pomoże ? Czy to bezpieczne ? Czy czegoś nie spieprzę ? Na coś trzeba uważać ? Wyczytałem już jak się przywracanie włącza, ale się teraz waham.

Kto się zna na kompach, a wiem, że kilku z was się znam pliz niech piszę tu albo na priwa :-)
 
Gunnar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 13:14   

Michał3103 napisał/a:
Czy opcja "przywracanie systemu" mi pomoże ?


Jeżeli nic innego nie skutkuje to tak. Jak kiedyś grałem i mi prąd wyłączyli to miałem to samo jest na to kilka sposobów, ale najlepiej jest wybrać opcję przywracanie systemu. ;-) Stosowałem to wiele razy
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-09-20, 14:54   

Dziwna rzecz.
Posiedziałem w trybie awaryjnym, pogadałem z dziewczyną na gg, pograłem w awaryjnym w Heroesa i już miałem zdecydować się na przywracanie gdy windowsa się sam odpalił. A nim w nim nie robiłem. "System odzyskał sprawność po poważnym błędzie". Niebieski ekran widać się sam sobą znudził. A myślałem, że taki błąd to już kaplica.

Ale dzięki za pomoc, może mi się to kiedyś przyda przywracanie. Ale mam nadzieje, że nie :-)
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-09-20, 17:48   

Ja mając taką sytuacje robi sie ona z niczego daje z 2 razy reseta i zwykle pomaga :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-11-16, 00:29   

Pytanie w związku z edytorem map.

Jest sobie mapa, a na niej losowy zamek. Ja chcę żeby ten zamek był wciąż losowy. Ale chcę żeby jeden z zamków się nie pojawiał w tym wyborze. Czyli chcę ze statystycznego wyboru systemu wypier... jeden z zamków. Żeby wybierał sobie z 8, nie z 9.

Jest taka opcja ?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2008-11-16, 09:31   

Michał3103 napisał/a:
chcę ze statystycznego wyboru systemu wypier... jeden z zamków. Żeby wybierał sobie z 8, nie z 9

Jeśli ustawisz dla losowego zamku jakiegoś gracza np. czerwonego, to możesz ustawić "Wyrównanie dozwolone" czyli jakie miasta mogą być losowane.
Ta opcja jest w : Narzędzia / Ustawienia mapy / Cechy graczy / Wyrównanie dozwolone

Bez ustawiania gracza niestety nie wiem jak to zrobić...
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-11-16, 09:33   

Nie ma bezpośredniej możliwości.

Można tylko zrobić tak dla konkretnego gracza (nie dla neutralnych miast):
wejdź w Narzędzia->Ustawienia mapy->Cechy graczy->Tam gdzie jest "Wyrównanie dozwolone" zaznaczyć "Własne" - Wszystkie zaznaczone tam "ptaszkiem" typy miast, będzie mógł ustawić sobie dany gracz jako początkowe, przy rozpoczęciu misji.

Druga możliwość jest trochę bardziej skomplikowana, ale da się nią ustawiać zamki neutralne:
Ustawić jakiegoś gracza (może być kompem) tak jak w sposobie 1, według uznania i otworzyć jakieś miasto - w zakładce "Ogólne" trzeba z rozwijanego paska "Wyrównanie" wybrać gracza, którego wcześniej ustawiłeś sposobem 1.
Przykład: Dajesz możliwość wyboru dla gracza zielonego miast bastion i zamek - to miasto neutralne będzie bastionem lub zamkiem - zależnie od tego co się wylosowało zielonemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group