Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Bitwy
Autor Wiadomość
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-10, 18:17   

Lot i zwłaszcza town portal- rozumiem. Berserk i armageddon- nie, nie rozumiem. Czar jak czar. Czasem może dawać bardzo wiele, ale to zdanie odnosi się do nastu innych niezablokowanych czarów.

Bloku Nekro też nie rozumiem. Wykombinowali patch na Feniksy. A nie mogą wymyślić jakiegoś patcha ograniczającego siłę nekromancji :?:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-10, 18:27   

Atos powiedz mi inny tak dobry czar co berserker

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-10, 18:31   

Masowa modlitwa. Zakazana? Nie. Wskrzeszenie. Teleport. I wszystkie 1-levelove masówki. Każdy z tych czarów może dać lepsze efekty niż berserk, którego nawiasem mówiąc rzadko używam.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-10, 18:43   

No nie no sorry. Nie ta kategoria. Jak rzucasz berserka na expie, to na dzień dobry twój łucznik (mało hp) wali w swojego strażnika otrzymując soczystą kontrę. Zaraz po tym strażnik mu poprawia, jesli ma jeszcze komu. To samo dzieje się z latającymi. Zostaje Ci tylko kilka (3-4) oddziały raczej nie tknięte, ale za to powolne. Jak przeciwnikowi będzie się wydawało. że Ci sie jeszcze należy, to skroi Ci tak jeszcze 1-2 oddziały, ciągle przy tym strzelając, a może i poprawiajac swoimi szybkimi jednostkami. KLĘSKA na całej linii.
Czym wtedy jest wskrzeszenie JEDNEJ, choćby najsillniejszej jednostki?

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-06-10, 19:21   

Bartas napisał/a:
hmmmm...a może zbanujmy wszytkie czary oprócz rozproszenia bo są za silne :?:
A i dajmy infernu większe statystyki tak np 20-25 dmg chochlika i 50 życia wtedy inferno nie będzie aż tak słabe jak jest teraz :cry: :-| :lol: :-P


Ta śmiej sie ile chcesz... :roll:
Armagedon jest groźny wtedy jak posiadamy miecz armagedonu nie rozumiem bloku! Artefakt mozna zablokować.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-06-10, 19:24   

paweł napisał/a:
Ta śmiej sie ile chcesz... :roll:
Armagedon jest groźny wtedy jak posiadamy miecz armagedonu nie rozumiem bloku! Artefakt mozna zablokować.
Boże,kiedy to pojmiesz? Kupujesz bohów atakujesz wroga ,armagedon i tak do konca.nie widzisz w tym bezsensu?
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-10, 20:38   

Ja nie rozumiem sensu blokowania rzeczy w heroes ale zgodze się , niektóre są zbyt potężne.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-06-10, 22:32   

lol772 napisał/a:
Ja nie rozumiem sensu blokowania rzeczy w heroes ale zgodze się , niektóre są zbyt potężne.
Jak grasz z kompem cieszy dyplomacja,berserk,milionowa armia itp.Pograsz z człowiekiem to będziesz się cieszył zwycięstwem mając mniejsza armie.Np ja dziś ,grałem z kolesiem lochy vs bastion -gostek dostał klątwe ,spowolnienie- oczko+meduza wytłukła elfy -> potem harpia zaczelem wycinać pokolei.. i wyszło na koniec ze straciłem 3 minotaury 7 oczek i 2 czarne smoki,a wróg stracił 50 enta,70 pegazów ,90elfow,120 krasnala.35 jednorożców-po tej bitwie mogłem czuć się zadowolony.Na pewno mniej zadowolony byłbym po bitwie ja mając 5000 archaniołów+berserk a wróg 100 behamotow które od berserka same sie wytłukły..
ogólnie o to chodzi,że nie każdemu trafi się berserk ..tak samo armageddon czy coś-nie wspominając dyplomacji-każdy by grał Adelaą lub Cyrą :-? :-D
 
 
Wivernus


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 73
Wysłany: 2008-06-14, 20:05   

Shakti napisał/a:
No nie no sorry. Nie ta kategoria. Jak rzucasz berserka na expie, to na dzień dobry twój łucznik (mało hp) wali w swojego strażnika otrzymując soczystą kontrę. Zaraz po tym strażnik mu poprawia, jesli ma jeszcze komu. To samo dzieje się z latającymi. Zostaje Ci tylko kilka (3-4) oddziały raczej nie tknięte, ale za to powolne. Jak przeciwnikowi będzie się wydawało. że Ci sie jeszcze należy, to skroi Ci tak jeszcze 1-2 oddziały, ciągle przy tym strzelając, a może i poprawiajac swoimi szybkimi jednostkami. KLĘSKA na całej linii.
Czym wtedy jest wskrzeszenie JEDNEJ, choćby najsillniejszej jednostki?



A przepraszam bardzo kto przeciwnikowi tego krojonego zabrania rzucić także berserka na tego który go kroji?
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-15, 12:56   

Może być tak, że Ty masz blessa, hastea i np. kamienna skórę i przegrasz. Jak masz berserka to już nie przegrasz. Gdy ktoś zdobywa berserka, dalsza gra nie ma sensu. Przeciwnik może nie mieć tyle szczęścia i nie dostanie berserka. Mimo lepszych jednostek i wyższych umiejętności przegra z berserkiem.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-15, 13:37   

Takim czarem jest Town portal na zaawansowanej magii ziemii, zwłaszcza na większych mapach. Czar, który kończy grę. W każdym momencie można się cofać do zamku, uzupełniać armię i osłabiać przeciwnika w wybranych, najczulszych miejscach.

A skoro berserk jest taki dobry to dlaczego w temacie o magiach magia ognia nie otrzymała najwyższych not ;-) Bo głosował same noobki :-) /Kamil39
Ostatnio zmieniony przez [GA]Kamil39 2008-06-15, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-15, 19:29   

Bo w czarach ognia są 2 potężne czary, a w innych po kilka przydatnych, które używa się całą grę.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-15, 20:14   

Odpowiedź Shaktiego bardziej mnie przekonuje ;-) Ja jestem noobkiem toteż na ogień nie głosowałem, ale głosowało wielu użytkowników, a nie chcesz chyba powiedzieć, że Akademia Wojny przepełniona jest noobkami ;-)
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-06-16, 10:01   

Atos napisał/a:
Takim czarem jest Town portal na zaawansowanej magii ziemii, zwłaszcza na większych mapach. Czar, który kończy grę. W każdym momencie można się cofać do zamku, uzupełniać armię i osłabiać przeciwnika w wybranych, najczulszych miejscach.

A skoro berserk jest taki dobry to dlaczego w temacie o magiach magia ognia nie otrzymała najwyższych not ;-) Bo głosował same noobki :-) /Kamil39


Bo tak ogólnie to pozostałe magie mają lepsze zaklęcia, choć może akurat berserk jest spośród nich wszystkich najmocniejszy.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-22, 05:09   

Sytuacja z mapy Dwa kraje. Tam w pewnym miejscu znajduje się legion. Raz był to legion ulepszonych Ogrów, za drugim razem legion ulepszonych Meduz. 7 slotów tak po 450 jednostek każda. Razem ze 3000. Albo ktoś sobie zrobił dowcip albo to jest błąd gry. bo nie wyobrażam sobie, że to można zabić. Mam 20 archów, 20 Czarnych smoków i tym zestawem koszę wszystko. Ale za coś takiego zabrać się nie da.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group