Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mbehemot
2007-08-07, 08:40
Złodzieje!!!
Autor Wiadomość
Shanhaevel
Gość
Wysłany: 2007-05-17, 11:29   

K woli ścisłości, moje avki są wykonane z materiałów, które 3DO udostępniało do użytku, a większość to przerobione screeny z gry, więc nie widzę siebie w roli złodzieja. Jeżeli by iść Twoim tokiem myślenia oznaczałoby to, że każde logo, każdej strony jest nielegalne. Nie uważasz ?

Mbehemot, teraz to już Cię nie rozumiem. Wcześniej mówiłeś, że grafy artefaktów wziąłeś z rosyjskiej strony, teraz się tego wypierasz ?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-17, 12:31   

Shanhaevel, wyjasnijmy to raz na zawsze. Zdjecia artefaktów z SoD, te duże obrazki wziałem z rosyjskiej strony. Te małe z Heroesa zrobilem sam w edytorze.
No tak, zapomnialem we wczesniejszym poscie napisac jeszcze o tych obrazkach, moj bląd.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-17, 17:13   

Myśle że na tym zamkniemy temat i prosze was nie oskarzajcie sie juz kto co ukradl

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
erolek 
wściekła mućka



Wiek: 29
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 36
Skąd: spytaj się jego
Wysłany: 2007-05-17, 19:15   

a tą akcję zamknięcia forum przeprowadzili kolesie z heroes3.mojeforum.net za kradzież ich loga! strona mbeha nie ma z tym ic wsppólnego.

moja strona
 
Michasko
Gość
Wysłany: 2007-05-17, 19:32   

Widzę, że sie nie rozumiemy :)
Chodzi mi tylko o to, że do zrobienia tych prac użyłeś materiałów, które najprawdopodobniej są objęte prawami autorskimi.
Bez obrazy, ale na zdjęciu zamku napisać 'ZAMEK' i mówić, że to TWOJA praca, to po prostu żenada jest :) Bo co Ty tam zrobiłeś? Wkleiłeś obrazek zamku, wpisałeś napis, pobawiłeś sie troche w Blending Options warstwy z napisem i to wszystko :)
Tak samo jest z tapetami ;] Czy spytałeś Tom'a Rupert'a, autora tej tapety, czy możesz ją umieścić w swoim serwisie? Wątpię :)
No, ale skonczmy już z tym, bo 'kłótnia' nie ma najmniejszego sensu; tym bardziej, że swojego zdania raczej nie zmienię ;]

Powyższy post nie ma na celu obrażania żadnego "czytelnika". Dodatkowo wyraża on jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym i nie może on służyć przeciwko swemu autorowi w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)
 
Michasko

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-05-17, 19:36   

Hmm, nie zauważyłem drugiej strony i zapomniałem sie zalogować :/
@Shanheavel: w takim razie przepraszam was obu :] jeśli Ty takich użyłeś, to zapewne mbehemot również...cóż, nie wiedziałem, że te materiały są udostępnione przez twórców gry. Jeszcze raz sorka ;P

@erolek: rly? ;P
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-18, 14:13   

Michasko napisał/a:

Powyższy post nie ma na celu obrażania żadnego "czytelnika". Dodatkowo wyraża on jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym i nie może on służyć przeciwko swemu autorowi w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :)


Rozpier....sz mnie tymi tekstami. Z tego co pamietam to mialo bycc forum o heroesie a nie o zlodziejach heh

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group