Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mbehemot
2007-08-07, 08:40
Złodzieje!!!
Autor Wiadomość
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-13, 10:40   Złodzieje!!!

Cytat:
Przypadkowo natknąłem się na forum w internecie o Heroes 3. I to co zobaczyłem w różnych działach np. o artefaktach itp. "wstrząsnęło" mną w takim stopniu, że musiałem zainterweniować. Mianowicie, każdy obrazek, każdy artykuł zamieszczony na http://heroes3center.pun.pl/ został ukradziony z mojego portalu. Woody19 (jest to administrator tamtego forum) miał czelność wszystko skopiować i myślał, że się o tym nie dowiem. Popełnił duży błąd. Sprawę zgłosiłem do pun.pl, gdzie forum zostało założone. Mam nadzieję, że podejmą odpowiednie kroki. Wysłałem oczywiście emaila i PW także administratorowi forum. Jeżeli do poniedziałku nie usunie wszystkiego co ukradł, zgłoszę to do poważnych instytucji. Wtedy będzie miał duże kłopoty.

Ostrzegam każdego, kto będzie próbował coś wziąć z mojej strony bez wcześniejszego powiadomienia mnie o tym, że nie będę się "patyczkował" z takimi ludźmi.


Taki artykuł napisałem w portalu. Coś niesamowitego. Bardzo Was proszę, abyście się wypowiedzieli, co o tym sądzicie.
 
VeX 
Czarny Smok



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 20
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2007-05-13, 11:05   Co za down.

O lol ja bym tak nie robił, a wogóle jest to oburzające. Mam nadzieje, że wyląduje za kratkami :mrgreen: (żart) ale powinien rozstać się z forum.

CZARNE SMOKI są NAJLEPSZE !!!!!!
 
 
Shanhaevel
Gość
Wysłany: 2007-05-13, 11:18   

Mbehemot, nie zapominaj, że Twoje grafiki również pochodzą z innych stron do czego przeszukując archiwum się przyznałeś. Więc nie nazywaj tamtego złodziejem, bo admini tamtych stron mogą tak nazwać Ciebie.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-13, 11:48   

A niby z jakich stron pochodzą grafiki na mojej stronie?? Masz słabą pamiec Shanhaevel bo ja powiedzialem kiedys w shoutboxie, ze to niektore ARTYKULY mam z innych stron, w sumie to tylko z jednej: wikipedi. Wszystkie zdjecia sam robilem z gry.
 
Shanhaevel
Gość
Wysłany: 2007-05-13, 12:12   

A pamiętasz może post w którym się przyznałeś, że brałeś grafy artów z jakieś rosyjskiej strony ? Zresztą niejaki XXX udowodnił, że pochodzą z heroesofmightandmagic.com.

Jeżeli kogoś oceniasz to zacznij od siebie.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-13, 12:39   

XXX nie udowodnil ze pochodzą z heroesofmightandmagic.com. Wogole, cos sie tak uczepil, ty na stronie tez masz screeny napewno nie tylko z gry, ale i z innych stron.
 
Shanhaevel
Gość
Wysłany: 2007-05-13, 12:43   

To już można poczytać za obrazę.

Udowodnił, sam własnoręcznie porównałem screeny, i były identyczne.

A jeżeli rzucasz oskarżeniami w kierunku mojej strony to najpierw to udowodnij !
 
Zyczliwy
Gość
Wysłany: 2007-05-13, 13:59   

I to nie tylko z tej.

Porownajcie sobie obrazek z gory do obrazku ze strony heroes3.mojeforum.net

przerobil adres :evil:
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-13, 14:15   

Masz racje Zyczliwy :!: juz napisalem o tym do administratora heroes3.mojeforum.net.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-13, 21:58   

Shanhaevel ty masz to swoje forum poki co z tego co widac to macie jeszcze bardzo duzo pracy do skączenia wiec zamiast tutaj sie klucic lepiej zajmij sie budowa forum. Bo uwazam ze im wiecej będzie for i stron o Heroesie tym lepiej bo jak np. dla mnie zwyklego uzytkownika im wiecej informacji tym lepiej (ja się na tej grze troche znam) ale odkad mam neta jakies 9 mis to wiele sie nauczylem. A co dopiero dla poczatkujacych graczy taka masa artykulow to raj wiec zamiast sie klucic po prostu pisac. A co tematu to lol kompletny oprócz obrazków to jeszcze artykóły to jest przegiaecie. Aha zauwazylem ze woody19 admin forum robi walsnie artykóly ale jego moderator Dudek kopiuje ale jednak to mod czyli powinni sie zgadywac co i jak bo to tak jak ja bym sobie robil co chcial i sie Mbeha nie pytal. Mbehe tez sie mnie pyta co i jak chciaz nie mósi ale troche samokontroli niezaszkodzi


Aha to co Dudek robi to jest zle ale on ma jak sam pisze 12 lat to przepraszam bardzo ale jest nieodpowiedzialnym dzieciakiem. Więc Mbeh daj im szanse ale niech artykóły usuną i po prostu nie wyciagaj konsekwencji ( Przypomnij sobie jak ty miales 12 lat he he )


I wydaje mi się że ten temat mozna juz zakmnąc. Ale jak nie usuną obrazkow itp. dyskusja będzie na nowo. I Luzik to forum na teamt H3 a nie klutni. Pozdr. Dla kibiców Lecha

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-14, 07:57   

Jeżeli usunął to co wzieli, to sprawa bedzie zamknięta, czekam do wieczora
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-14, 18:04   

JA SIE KRóTKO WYPOWIEM I KONKRETNIE!!!!


mbehemot nie jest złodziejem wielokrotnie widziałem jak pisał teksty tworzył grafiki!!!

Natomiast sądze żeby adminowi tego ZłODZIEJSKIEGO forum ODCIąć INTERNET I BęDZIE SPOKóJ:):):
 
Zyczliwy
Gość
Wysłany: 2007-05-14, 19:13   

Raczej sie nie zanosi na to zby usunal bo go tam nie ma :evil:
 
Michasko

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-05-16, 22:58   

mbehemot & Shanheavel:
Z tymi grafikami to jest tak, że na obu stronach - tej-tutaj-bez-nazwy i na Sanktuarium znajdują się grafiki po prostu kradzione. Wasze avatary/sygnatury/userbary...w 99.99999% z nich złamane są prawa autorskie, więc może przestaniecie się wszyscy nawzajem osądzać?
Równie dobrze twórcy grafik, które WY wykorzystaliście do stworzenia tych sygnatur/avków czy czego-tam mogliby oskarżyć was o kradzież. Więc bez obrazy, ale jeśli chodzi o ten temat, to na waszym miejscu po prostu bym się nie odzywał :|

a mbehemotowi gratuluję udanej akcji zamknięcia forum, którego modem jest człowiek pokroju waszych modów :/ po prostu żal.pl
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-05-17, 08:56   

Sory Michasko, ale userbary robilem JA. Moge ci przslac plik photoshopa, w ktorym robilem userbary. Tuu nic nie jest kradzionego. Tak samo z Avatarami. Mojego autorstwa są te z zamkami.
Nierozumiem, dlaczego ludzie uwazają ze to jest kradzione. Naprawde, jest mi przykro, bo staram sie zrobic fajną strone, robie wszystko sam, poswiecilem stronce wiekszosc swojego wolnego czasu od wakacji zeszlego roku. Naprawde, nierozumiem was. Wszyscy, ktorzy uwazając ze jestem zlodziejem, chcą sie mnie pozbyc i mojej strony. Prosze bardzo, Michasko wysle ci plik, zebys nie mial wątpliwosci co do avatarów i userbarów. Moge ci tez wsyslac plik z tapetami, ktore robilem. Jak napisalem na stronie w komentarzu, polowe sam robilem tapet. Polowa jest wzieta z innych stron.
Musialem napisac do pun.pl zeby usuneli tamto forum, bo obrazki czarów, artefaktów, jadnostek zostaly wziete z mojej strony, naprawde, to nie jest latwo powycinac takie zdjecia ze screenów, zwlaszcza jesli chodzi o obrazki z budynkami miast(ich nie wzieli).
Tak samo zrobili z tesktami. Skopiowali kazdy o0pis artefaktu slowo w slowo, nawet ten artykul mial taką samą budowę jak u mnie.
Ja nie kradne tak masowo z innych witryn. To co wzialem to polowa tapet, z wikipedi artykul o dodatkach i ogolnie o Heroes3 i to wszystko :!: :!: :!:
Aha, jeszcze kody skopiowalem ze stron z kodami. i to wszystko. Nie macie podstaw, zeby sie czepiac o cos innego. POdaj emaila Michasko to ci przesle te pliki photoshopa, gdzie robilem avatary i userbary i tapety.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group