Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Might and Magic
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 14:45   Might and Magic

No tak... W Hyde Parku roi się od tematów o innych grach, a nawet nikt nie wspomina o legendarnej serii, od której wszystko się zaczęło...

Ach...

Muszę przyznać, że dopiero zaczynam penetrować ten świat z perspektywy garstki przyjaciół o jednych oczach :-) Gram od środy. Zacząłem od MM7 - MM8 i 9 ponoć kiepskawe, a szósteczka niestety tylko in English. Muszę przyznać, ze jestem bardzo mile zaskoczony, wciągnięty do głębi, zassany w klimat. Grafika dzisiaj może wydawać się opłakanym pseudo 3D, ale zadajmy sobie pytanie: co z tego? Muzyka może i nie została wyprodukowana przy użyciu tysięcznoosobowych chórów i potrójnych orkiestr symfonicznych, ale za to świetnie spełnia swoją rolę tworząc niepowtarzalny klimat. Co z tego, że drzewa i potwory to tylko papierowe wręcz atrapy, jeżeli wchodząc do doliny kurhanów DOSŁOWNIE mam ciarki na plecach? Wiele radości czerpię nie tylko z głównego wątku, ale też z całej masy wyjątkowych smaczków. Wydzieranie się na wieśniaków potrafi czasem nieźle rozbawić :-)

A teraz, kiedy przypominam sobie, że NWC już nie istnieje i ta epicka historia została porzucona, w dobie DirectX10 jest nazywana kiczem i leży martwa gdzieś na dnie nielicznych koneserów;
Kiedy dochodzi przygnębiająca świadomość, że nigdy się nie doczekam kontynuacji;
Aż się łezka kręci w oku ;-(

Przeklinam piractwo, które doprowadziło autorów do upadku. Amen.[/i]
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-18, 15:37   

Spoko grałem kiedyś!
ps.zagrałbym sobie da ktoś link do pobrania?
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 16:19   

LOL OSTRZEGAM CIĘ! PATRZ OSTATNIE ZDANIE!!!
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-18, 20:12   

Czy pisałem że chcę piracić napisalem żeby dać link do pobrania,może być płatny!
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-04-19, 12:23   

Poczytajcie obie całą historię w kwasowej grocie...
http://www.gildia.acidcave.net/ (jakby co to w akademii wojny jest w kategorii linki)

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-06-01, 20:31   

Ja tam grałem w MM 6 & 7 - gry obydwie bardzo mi się podobają. Szkoda tylko, że w 6 grafika przeciwników to tylko bitmapa (w siódemce jest już 3D). Ale grywalnośc jest olbrzymia - widać rękę mistrza :-D . W Mandate of Heaven ratujemy Enroth przed Kreeganami, którzy wykorzystując zniknięcie króla Rolanda Ironfista pod przykrywką apokaliptycznego kultu Baa planują zdobycie władzy nad krajem.
W siódemkę (mam wersję polską) grałem trochę mniej - ale udało mi się odnieść jeden ogromny sukces. Mianowicie czwartopoziomowymi postaciami (bardzo nisko) ubiłem potężnego smoka. Zajęło mi to około półtorej godziny, ale dało godne łupy.
W porównaniu VI i VII trudno mi się jednoznacznie wypowiedzieć. Część szósta ma ciekawszą fabułę, z kolei siódma ma lepszą grafikę i ogólnie jest chyba trochę bardziej rozbudowana.
Cytat:
ps.zagrałbym sobie da ktoś link do pobrania?

Być może w EMPiKu znajdziesz takie coś jak MM Antologia (czy jakoś tak). W pakiecie znajdują się M&M VI, VII, VIII, IX, Crusaders of M&MM i Legends of M&M. Kosztuje to chyba piętnaście PLNów, więc jest to zestaw godny zakupu.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group