Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Co możecie powiedzieć o drzewcach i entach?

Co możecie powiedzieć o drzewcach i entach?
Niezawodne
32%
 32%  [ 26 ]
Przydatne
63%
 63%  [ 51 ]
Nie można na nich polegać
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowań: 80
Wszystkich Głosów: 80

Autor Wiadomość
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-04-09, 20:27   Co możecie powiedzieć o drzewcach i entach?

Co możecie powiedzieć o drzewcach i entach?
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-10-16, 16:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-09, 20:30   

Omg kolejny temat z serii bez sensownuch porownan, ent jest dobry,ale tylko w bastionie ,przychodzi ich osmiu + dosyc tanie sa.Np gdyby ent byl w zamku to BYLBY bardzo slaby!

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-04-09, 21:44   

Ent bardzo silna jednostka bastionu uważana przez większość graczy za słabą.
Ent równa się z każdą jednostką piątego poziomu, ale jest pewna przyczyna, Ent jako powolna jednostka zawsze stabilnie się trzyma do tego dochodzi jeszcze bardzo duży przyrost co jest poważnym zagrożeniem dla przeciwnika.Ta jednostka nie ma za zadania lecieć od razu na przeciwnika te zadanie pozostawmy Złotym smokom, Pegazom, Jednorożcom bitewnym i centaurom.Ent ma zadanie wraz ze swoim towarzyszem Krasnoludem ochraniać Elfy.Przeciwnik widząc taką obstawę będzie miał problemy z przebiciem. Enty to siła bastionu z którą każdy musi się liczyć!
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-09, 22:38   

ja normalnie zaczne stawiac kurde ostrzezenia ale modom gdzie jestescie MODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co to są za tematy takich tematow mozesz dac tyle ile jest jednostek no zal chlopie. Daj temat ciekawy a jak juz porownanie to jednostek podobnych lub jakies interesujace porownanie tak jak ja dalem kiedys ul. centki vs harpie a nie meduza vs kaplan. A w swoich wypowiedzach staraj sie raczej wyrazac swoje zdanie a nie ogolu bo

paweł napisał/a:
Ta jednostka nie ma za zadania lecieć od razu na przeciwnika te zadanie pozostawmy Złotym smokom, Pegazom,Jednorożcom bitewnym i centaurom


Przeoraszam bardzo ale sie z tym nie zgadzam bo ani zlotym smokiem ani pegazem ani innymi jed. nie lece odrazu na przeciwnika a entem jak mam czar przyspieszenie to czasami warto isc nim jak mamy ich np. z 80 i zablokowac dobra jed. przeciwnika bo jak wiadomo paralizuje. Ogolem jak dla mnie to temat do zamkniecia

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-09, 23:11   

Machnąłem się przy głosowaniu, dlatego wysłałem głos dwa razy ;-)
Jednostka niezawodna.

Temat jest o jednostkach więc o jednostkach można gadać. Nawet jeśli ma być o wszystkich po kolei. Jest NA TEMAT.

Trawestując Tarnuma: myślę, że trzy wykrzykniki w zupełności by wystarczyły ;-)
 
Morgan-Ghost 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 475
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2008-04-10, 02:34   

Jak pokonać legion entów? Wystarczy, że wylosują się przynajmniej dwa oddziały, wtedy wystarczy rzucić berserk na jednego z nich i obydwa będą przywiązane na wieki wieków amen. Wystarczy kosić z łucznika :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-04-10, 17:07   

Majer napisał/a:
ja normalnie zaczne stawiac kurde ostrzezenia ale modom gdzie jestescie MODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co to są za tematy takich tematow mozesz dac tyle ile jest jednostek no zal chlopie. Daj temat ciekawy a jak juz porownanie to jednostek podobnych lub jakies interesujace porownanie tak jak ja dalem kiedys ul. centki vs harpie a nie meduza vs kaplan. A w swoich wypowiedzach staraj sie raczej wyrazac swoje zdanie a nie ogolu bo

paweł napisał/a:
Ta jednostka nie ma za zadania lecieć od razu na przeciwnika te zadanie pozostawmy Złotym smokom, Pegazom,Jednorożcom bitewnym i centaurom


Przeoraszam bardzo ale sie z tym nie zgadzam bo ani zlotym smokiem ani pegazem ani innymi jed. nie lece odrazu na przeciwnika a entem jak mam czar przyspieszenie to czasami warto isc nim jak mamy ich np. z 80 i zablokowac dobra jed. przeciwnika bo jak wiadomo paralizuje. Ogolem jak dla mnie to temat do zamkniecia


Nie wiem w czym tkwi problem dział dotyczy jednostek.Więc założyłem temat o Entah.Nie wiem co jest w tym temacie takiego niezwykłego?
 
mcin 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 89
Wysłany: 2008-04-10, 20:01   

ja jak granm i walke przegrywam to zawsze przeciwnikowi ent zostaje


 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-10, 21:18   

Nic chodzi tylko o to zebys jak mozesz zakladal bardziej ciekawe moze nie ciekawe ale cos wnoszace tematy jakies doswiadczenia z gry itp.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-01, 19:43   

Temat niczego sobie.
Enty są całkiem niezłe - spory przyrost, ogromny def. i umiejętność zatrzymania wroga w miejscu. Są strasznie wytrzymałe - jak ktoś zauważył, gdy przegrywa się bitwę z bastionem, to najczęściej nam właśnie enty zostają. Czy używać ich jako tarczy dla elfów? Ja tak nie robię. A bo te elfy tak cenne, że dwa oddziały muszą ich bronić? Lepiej, jak ktoś już zauważył ruszyć nimi w bój i zablokować jakiegoś mocnego potwora wroga.
Cytat:
Jak pokonać legion entów? Wystarczy, że wylosują się przynajmniej dwa oddziały, wtedy wystarczy rzucić berserk na jednego z nich i obydwa będą przywiązane na wieki wieków amen. Wystarczy kosić z łucznika :)

Czy ktoś z was kiedykolwiek widział legion entów?
Sposób dobry - używa się go w kampanii Łowca smoków przeciwko czterem tysiącom nag.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
piotr 



Wiek: 51
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-05-01, 20:51   

Ent jest najlepszą jednostką 5 poziomu. Ma duży przyrost , ja jak gram bastionem to entami bronie elfów . Enty to duży plus bastionu.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-01, 21:40   

Morhad napisał/a:
Czy używać ich jako tarczy dla elfów? Ja tak nie robię. A bo te elfy tak cenne, że dwa oddziały muszą ich bronić?
Na mapach S-M najcenniejsze sa wlasnie elfy i to o nie sie starac trzeba .Co innego na XL -najwazniejsze sa jednostki 5-7lvla anizeli 3..

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-01, 21:42   

piotr napisał/a:
Ent jest najlepszą jednostką 5 poziomu. Ma duży przyrost , ja jak gram bastionem to entami bronie elfów . Enty to duży plus bastionu.

Nie sądzę, by enty wygrały z kapłanami, czy liszami. Chociaż niewątpliwie są mocne i ich duży przyrost potrafi stworzyć istotną przewagę na polu bitwy.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-05-01, 21:45   

A co dopiero by się działo z Entami gdyby na nich napuścić Gorgony! Zdecydowanie nie jest najlepszą jednostką 5 poziomu, a strategicznie to przydaje się tylko do bronienia Elfów, co w większych mapach nie jest takie ważne.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-01, 21:45   

Morhad napisał/a:
piotr napisał/a:
Ent jest najlepszą jednostką 5 poziomu. Ma duży przyrost , ja jak gram bastionem to entami bronie elfów . Enty to duży plus bastionu.

Nie sądzę, by enty wygrały z kapłanami, czy liszami. Chociaż niewątpliwie są mocne i ich duży przyrost potrafi stworzyć istotną przewagę na polu bitwy.
Najlepsza jednostka 5lvla jest GORgona.Od enta lepszy jeszcze bedzie minotaur .

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group