Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Bohaterowie
Autor Wiadomość
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-20, 09:25   

Od uczonego mozna dostac nekromanje, dlatego niekiedy mozna sobie odpuscic uczonego podczas gry multiplayer.Na singlu masz auto zapis.. :-D ,wiec jak dostaniesz nekro to load...

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-20, 19:17   

A o czym przed chwila mówiłem heh a wydaje mi sie ze innej takiej umiejetnosci nie ma jest tyklo art ale on wspomaga nekro a nie robi go

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-24, 21:25   

Niestety inni bohaterowie też mają szansę na nekromancję. Inferno jakieś 3%. Nie wiem czy Lochy też. Dla mnie to kiepski żart programistów tudzież niedopatrzenie.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-27, 13:50   

mi trafiła się kilka razy nekromacja ale nigdy jej nie brałem bo po co mi ona np. w lochach??? już lepiej wziąć odkrywanie :-P

 
 
pjs2 


Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 17
Wysłany: 2008-04-29, 01:33   

ulubiony hero: ryland - dyplomacja wbrew niektorym tu opinia sie przydaje niezaleznie od tego czy grasz z komputerem czy z czlowiekiem.

najlepszy hero w grze to wedlug mnie Crag chak, ew. Isra.

gram w H3 od chwili powstania tej gry. nie znalazlem zadnego bohatera ktory bylby w stanie pokonac Craga( multiplayer 1 na 1, rownorzedni doswiadczeni gracze)

pjs2
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-30, 11:35   

Grasz dużo ale może niedużo wiesz. Na crag hacka z twierdzą bierzesz Tazara z cytadelą i jak są podobni gracze to będzie wyrównanie. Albo loynis z zamkiem i modlitwa i też crag poskładany.

My nie mówimy że dyplomacja się nie przydaje bo właśnie chodzi o to że przydaje się za bardzo i dlatego jest zabroniona

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
pjs2 


Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 17
Wysłany: 2008-04-30, 18:39   

z Tazarem to sie zgodze ale nie do konca. Crag ma lekka przewage na poczatku z racji tego ze szybciej sie bedzie doswiadczal, bo mniej problemow bedzie mial z jednostkami podworkowymi. aczkolwiek pojedynek bedzie wyrownany. przez dlugi czas wszystkich bez wyjatku jechalem Isra, i wlasnie Crag go pokonal z tym ze obydwaj bohaterowie byli na ok 50 poziomie nie pamietanm dokladnie. co do loynis to zalezy od wielu wspolczynnikow. przede wszystkim od poziomu doswiadczenia bohaterow, mimo to zauwazylem ze im wyzsze poziomy bohaterow tym mniejsze szanse kogokolwiek w potyczce z Cragiem( wyjatek oczywiscie Tazar).

btw jestem od niedawna wiec sie spytam przy okazji. czy nekromancja tez jest zakazana? i jakie jeszcze zdolnosci sa zakazane?

pjs2
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-30, 19:13   

Szanujący forumowicz krzywi się tylko na wspomnienie o dyplomacji. reszta jest ok.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-30, 21:05   

Sam z dyplomacji korzystam, jestem amatorem Herosów i krytykę dyplomacji traktuje jako dziwactwo należne Herosowym wariatom :mrgreen: Jak to niektórzy już wspominali: z tych samych powodów powinno się zakazać nekromancji, wykupywania wszystkich feniksów albo miejskiego portalu.

Podpisano: nieszanujący forumowicz

P.S. Shakti, a dlaczego grasz tylko w losowe XL ? A nie w kampanie albo przez net?
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-01, 13:29   

Trochę zacząłem grać w L. Na mniejszych komputer nie ma szans. Na większych trochę się rozwinie i czasem nie wszystko z marszu idzie zniszczyć.
Włączyłem sobie jakąś kampanię i grałem inferno. Po 2 tygodniach byłem pewien, że jestem najsilniejszy, bo miałem 3 zamki + portal w każdym inferno. Zebrałem całą armię i taki pewniak idę na pierwszego przeciwnika z brzegu, a on ma... 40 feniksów!!! drugi tydzień - przypomnę. Odechciało mi się kampanii.
Może jednak zacznę grać z ludźmi?

Odnośnie dyplomacji to jest to bez wątpienia najlepsza specjalność, tylko trochę przesadzona. Co z tego, że jesteś lepszy od przeciwnika, więcej umiesz, nie tracisz w ogóle wojska, gdy on wyskakuje Ci z 500 "czegoś tam". Zero szans.
To tak jakbyś grał na kodach - stąd ten szanujący się forumowicz. Nie chciałem nikogo urazić.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-01, 21:10   

Ja ostatnio gdy gram, to zamkiem zawsze biorę Loynisa. Modlitwa (Psalm Mocy) bardzo się przydają. Poza tym dobra jest też Adela z umiejętnością dyplomacji.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-05-02, 23:10   

ee.. tam ja w zamku wolę rycerzy: jak da to Roland, sir Mullich, Orrin i z przyzwyczajenia Christian.
Wiadomo: mnisi to nie takie cieniasy, ale w zamku stawiam na walkę niż na magię (choć zawsze inwestuję w magię wody).

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-03, 02:53   

Christian? Domyślam się, że masz do niego sympatię z powodu kampanii. Ale z powodu nieciekawej specjalności nigdy tego bohatera nie wybierałem. A poza tym buźkę ma jakąś taką niefajną ;-)
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-03, 09:52   

Chystiana warto jedynie do obrony miasta zostawic( dzieki artylerii moze kierowac wiezyczkami),ja w zamku wybieram lyonisa,ale jak w karczmie jest typek od +2speed to zmieniam wlasnie na niego ;-) .

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-03, 10:26   

Adolf39 napisał/a:
Chystiana warto jedynie do obrony miasta zostawic( dzieki artylerii moze kierowac wiezyczkami),ja w zamku wybieram lyonisa,ale jak w karczmie jest typek od +2speed to zmieniam wlasnie na niego ;-) .

Gdy gram zamkiem też zawsze biorę Loynisa, ewentualnie Adelę, ale on jest lepszy. Ten od szybkości to Sir Mullich.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 36
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group