Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Liczba wygranych
Autor Wiadomość
Mefisto 
Arcydiabły rlz!



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 181
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2007-11-26, 11:53   Liczba wygranych

Ile wygranych macie już na swoim koncie? Jakimi rasami? Które zwycięstwa poszły wam z łatwością, a które z trudem?
Chociaż gram od 2-3 lat, mam tylko 4 wygrane, ponieważ wcześniej katowałem z kodami. No i mam też zwycięstwa na swoich własnych mapach, ale to ustawiałem sobie potężne armie, wroga robiłem słabeuszem itp. więc to się nie liczy.
No więc tak, moje pierwsze 3 wygrane były chyba w ciągu 2-3 dni, ze 2-3 miesiące temu. Grałem Cytadelą, Fortecą i Lochami. Tą pierwszą zagrałem na mapie "Ameryka Północna", pozostałymi dwoma- "Ameryka Południowa". Na mapach tych jest max graczy (8), 4 drużyny. Grałem także Nekropolią, Inferno, Twierdzą i Wrotami Żywiołów, lecz przegrywałem:( Bastionu i Zamku raczej nie lubię.
Moje 4 zwycięstwo odniosłem wczoraj na losowej mapce- 3 graczy, bez drużyn. Grałem ponownie Fortecą. Sukces odniosłem głównie dzięki postawieniu na Gremliny i Nagi. Starałem się również o dużą liczbę Tytanów. Pamiętam, że w pewnym momencie miałem dzienny przychód złota- ponad 11000. Wynikało to z paru Ratuszy, Kapitolu i bohaterów z Finansami. Wyjątkowo, przecznie swojej regule, miałem 7 bohaterów- 3 znalazłem w więzieniu, 3 było "zwiadowcami" i 1 Najgłówniejszy (jeszcze wcześniej był jeden zwiadowca, lecz zginął). Wygraną zawdzięczam jak zwykle w Fortecy- Solmyrowi a także jakiejś gościówie z Bastionu, co ją znalazłem w więzieniu.
Ufff, rozpisałem się. Czas już kończyć. Pozdrowienia

http://www.youtube.com/user/Dog0Lord
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2007-11-26, 15:55   

ja powiem tak : grajac przeciw komputerowi nie da sie przegrac na poziomie 130-160(na takich gram) moze ,dlatego ze jakos dobrze gram(nie mowie ze jestem najlepszy), kodow nie uzywam,mapek nie tworze swoich, bo takie mapy typu miasto kolo miasta to nie ma sensu grac,na edytorze jedynie niekiedy porownuje sobie jednostki,jesli chodzi kim gram, to lubie kazdym zamkiem ,ale najlepiej mnie sie gra zywiolami ,niekiedy udaje mi sie przegrac jak gram cytadela (nie lubie tego miasta, jednostek procz gorgony :-o )ciekawie sie gra nekropolis i inferno.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
KaDekofBastion 
BASTION



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 49
Skąd: Świdwin
Wysłany: 2007-12-06, 20:41   

ta nie da sie przegrac , ja caly dostaje ******** :/ czasami tylko wygrywam na 130 % a moja liczba wygranych to 350

Miarka się przebrała - tyle powiem.
Tarnum

www.forumwojenne.fora.pl

 
zatara 
russian mob



Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 81
Skąd: z łóżka...
Wysłany: 2008-01-09, 12:36   

trudno mi powiedzieć ile map wygrałem, bo nie liczę.. na pewno co najmniej 100, w tym kilka kampanii (niektóre kilka razy np. Niech żyje królowa RoE, Eliksir życia SoD lub Ostrze Armageddonu)
ja od kiedy mój 10 letni brat zaczął grać na 160% nie włączam niżej niż 200% :mrgreen: i przegrałem w ten sposób tylko jedną mapę - hot seat z moim najlepszym kumplem. własnych map nie robie raczej, bo nigdy nie mam czasu (lub ochoty) ich kończyć żeby jako tako wyglądały :mrgreen:
owszem kilka zrobiłem ustawionych np. 2 graczy, po jednym bohaterze, każdy 70k błękitnych smoków, mój dodatkowo na maksa skile. efekt? 70mln doświadczenia, wynik końcowy 442 pkt-archanioł (czyli maks)
kodów nie wpisuje, bo co to za przyjemność rozwalić przeciwnika w pierwszym dniu dziesięcioma tysiącami archaniołów kiedy on broni się 20 centaurami?

a z miast zazwyczaj wybieram zamek+sir mullich lub bastion+ryland
bardzo nie lubię inferno, pozostałe ujdą
z map preferuje emki;P
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-01-24, 21:35   

a w zamku kogo na poczatek bierzesz?. bo ten sir mulich to tylko w tawerniee jest ;d tego lyonis czy adele ;d?

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
zatara 
russian mob



Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 81
Skąd: z łóżka...
Wysłany: 2008-01-25, 16:44   

sir mullich jest na początku, przynajmniej u mnie. jak go nie ma (bo ktos zablokowal na mapie) to adele;P
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-01-25, 19:01   

nio to umnie tak jest ze go wybrac niemozna ,sam sie zdziwilem:P

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
zatara 
russian mob



Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 81
Skąd: z łóżka...
Wysłany: 2008-01-26, 16:40   

a na pewno grasz w SoD? bo mi bardzo rzadko się zdarza, że go nie ma. nie jest ani z kampanii ani jakiś wybitnie wypasiony (owszem +2 do speeda jest przydatne, ale bez fajerwerków)
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-02-21, 09:34   

Trudno mi powiedzieć ile map przeszedłem ale na pewno powyżej 100 w niektóre grałem po kilka razy.
Najczęściej grałem na 130% miastem Inferno.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-02-23, 14:52   

jak mi się chce to przechodzę po 4 mapy na dzień a gram już 3 lata (z przerwami oczywiście)... policzcie sobie

 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2008-02-25, 16:44   

w 2-3 godzinki jedna spora mapka.
przegrac mi sie zdarza tylko jak ustawie se ostro trudna i mala mape losowa i kiepsko wylosuje poczatek. taka przegrana tez bawi :)
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-03-09, 19:44   

Ze 30 zwycięstw to na koncie mam, ostatnie było dzisiaj na losowej najmniejszej Cytadelą.Fajna akcja: ostatni zamek wroga, Bastion, zamek mój niedaleko, więc zablokowałem przeciwnika, żeby sojusznik go nie rozwalił lub żeby gdzieś nie poszedł, nająłem bohatera, dałem mu wojo z kilku tygodni i poszedłem zaopatrzyć mojego głównego, lecz na drodze była duża grupa ul. pegazów, myślałem że jak mam ok. 6 hydr, 18 gorgon itd. to uciekną, ale skubańce się nie poddały i z 60 ul. oślizgów zrobiło się 25, z 6 hydr 4, z 18 gorgon 15, z 40 bazyliszków 30 itd. . Głównym miałem 40 Gnolli a doszedło 20 :) Przeciwnika rozjechałem, ale zabił mi oślizgi(miał 250 krasnoludów, a ja nimi poleciałem na łeb na szyję), ogólnie każda jednostka z mojej armii miała jakieś straty. Poza tym miałem także zdobyty Loch, więc na koniec 3 miasta.Patrzę a tu wynik: 190(szary elf). Myślałem że trochę więcej, gdzieś z 250 :( .

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-03-09, 20:05   

zatara napisał/a:
a na pewno grasz w SoD? bo mi bardzo rzadko się zdarza, że go nie ma. nie jest ani z kampanii ani jakiś wybitnie wypasiony (owszem +2 do speeda jest przydatne, ale bez fajerwerków
zlota edycje mam i nie moge tego typka wybrac.. :->

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-05-28, 22:47   

Ze 100-120 było:P
Głównie na 200%
 
nebulaorion


Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-08-14, 18:35   

Grałem wczoraj w scenariusz Arogancja na 200% kolesiem co się zwie Jaditte z Lochu . Dałem rade - 424 pkt. i Archanioł .

PS: Jaditte to chyba babka jest?

Nebulaorion
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group