Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Turniej Master AW
Autor Wiadomość
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-03-10, 16:11   

O, jak tak to tym bardziej jestem chętny :D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-12, 02:54   

Coś wiadomo czy jeszcze za wcześnie ? Odbywa się jeszcze jakiś turniej na który można się wbić ? Kwasowa ? Jaskinia ?
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2015-03-12, 11:56   

W tym momencie jedynym turniejem na polskiej scenie Heroes 3, który trwa jest "Przebudzenie" w lidze WoH. Faza grupowa jest planowana do 3 maja, więc jeszcze sporo czasu będą się odbywać te rozgrywki.
Z tego co mi wiadomo inne portale na razie nic nie planują.
Sam liczę na wystartowanie wiosną Mastera AW, kiedy część graczy pożegna się z turniejem WoH.
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-12, 13:54   

Cez napisał/a:
W tym momencie jedynym turniejem na polskiej scenie Heroes 3, który trwa jest "Przebudzenie" w lidze WoH. Faza grupowa jest planowana do 3 maja, więc jeszcze sporo czasu będą się odbywać te rozgrywki.
Z tego co mi wiadomo inne portale na razie nic nie planują.
Sam liczę na wystartowanie wiosną Mastera AW, kiedy część graczy pożegna się z turniejem WoH.


Jest jeszcze możliwość dołączenia do niego ? A jak tak to jak ?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-03-12, 16:37   

Na AW znajdź ikonkę WoH (Graal w Inferno to ta ikonka), a zostaniesz przekierowany na ich stronę. Tam już wszystkiego się- mam nadzieję -dowiesz.
A co się tyczy mastera AW, to ja również byłbym zainteresowany.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-03-12, 19:58   

Jeśli było by zainteresowanie turniejem fixów, mógłbym taki przeprowadzić. Fix byłby losowany z puli wybranej przez graczy. Zamki losowe, potem rewanż z zamianą zamków i losowymi bohaterami. Przy takich zasadach odpadło by granie 1 zamkiem cały czas+ nie było by gadania że komuś wylosowało lepszy zamek(można by tylko mówić że ktoś miał lepszego bohatera, ale czym to jest w porównaniu do losowości zwykłych templi). Myślę że pomysł ciekawy ze względu na odmianę od losowych map. Pozostałe zasady do dogadania.

Inną ciekawą opcją był rozgrywany kiedyś turniej maga na WoH, można również rozważyć turniej o podobnych zasadach. Od dawna się nie odbywał, a chyba liczy się różnorodność, a nie klepanie tego samego non stop.
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-03-14, 15:02   

Mnie to właściwie interesowałby każdy turniej w h3. Oby się tylko coś działo na polskiej scenie:)
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-03-14, 17:24   

[HA]Imm0rt4l napisał/a:
Mnie to właściwie interesowałby każdy turniej w h3.

Bo każdy wygrasz ;]
Ale szczerze mówiąc, ja mam tak samo. Jeśli ktoś chce w najbliższym czasie zorganizować takie coś (nie na poziomie WoH ;]) to jestem pierwszym chętnym.

2. Czy mógłbym dowiedzieć się, czym od zwykłego turnieju różni się 'turniej fixów'?
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-03-15, 00:21   

Bez przesady, aż taki dobry nie jestem;) Po prostu lubię sobie porywalizować z innymi dobrymi graczami i przetestować swoje umiejętności:)
Turniej fixów różni się od zwykłego tylko tym, że gry rozgrywane są na gotowych mapach - tzw. fixach, a nie randomach:)
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-15, 06:38   

Prosił bym jakie podać pliki które będą obowiązywać na turnieju chyba że to te z paczki all_PL dostępne w download.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-15, 09:33   

Jeśli turniej się odbędzie, to niewątpliwie będą pliczki podane.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-03-15, 10:50   

Jeśli faktycznie turneij się odbędzie i FAKTYCZNIE BĘDZIE PODZIAŁ NA AMATORSKI ORAZ "DLA PROSÓW" (!!) to faktycznie będzie fajnie... Jeden turniej idzie, a lduzie chcą drugiego, a mimo wszystko mówi się że polska scena umiera... Moja nie rozumieć...

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-03-15, 11:40   

Wysłałem zapytanie do Malka o utworzenie tematu w którym będzie się dało tworzyć kolejne tematy dotyczące tylko takiego turnieju. Ogólnie jest to sprawa długofalowa bo każdy z etapów zajmuje trochę czasu(każdy ma życie i nie można komuś narzucać rozegranie 1 gry w 2dni...) Dlatego zanim cały turniej wystartuje i zostaną dogadane szczegóły czego życzą sobie gracze, turniej na WoH wejdzie w fazę kiedy grać będą sami prosi a większość normalnych graczy odpadnie.
Turniej miałby na celu aby ludzie grali coś innego niż same mapy losowe oraz przestali używać tych samych zamków.
Jeśli Malek nie wyrazi zgody na utworzenie takiego tematu(czy to ze względu że będzie chciał z mbehem stworzyć mastera AW na stronie głównej z rozbudowanym systemem zapisów, raportów i drzewkiem turniejowym czy z jakiegokolwiek innego powodu) turniej nie odbędzie się z mojej inicjatywy.
Gdyby udało się zorganizować turniej najważniejsze było by zebranie liczby chętnych aby zdecydować jaki rodzaj rozgrywek przyjąć(fazy grupowe i potem normalne drzewko czy od razu drzewko pucharowe, czy robić Winner's i Loser's Bracket) oraz dogadać wiele rzeczy o których powinni zdecydować gracze a nie organizator(bo w końcu chodzi o zabawę tych pierwszych?)
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-03-15, 12:54   

A ja szczeże mówiąc jestem raczej przeciw pomysłowi altaeira :D liczę na normalny turniej :P ale jeśli pomysł altaeira przejdzie to oczywiscie zagram.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2015-03-15, 15:53   

CO ci Dago się nie podoba w pomyśle Altka?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group