Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
The hunter - gra
Autor Wiadomość
Sandro123 
poprawny politycznie



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 108
Wysłany: 2011-10-02, 11:52   The hunter - gra

Witam wszystkich, myślę że mało kto o tej grze słyszał. Jest to gra ,w której wcielamy się w myśliwego ,który zwyczajnie ma "pozyskać" zwierzynę. Gra nie została jeszcze wydana, bo jest na bieżąco aktualizowana, usprawniane są aktualne mechanizmy, dodawane nowe gatunki zwierząt ,wyspy i ekwipunek. Jednym słowem mówiąc, dla tych którzy nie twierdzą ,że wirtualne zabijanie zwierząt przeznaczone jest jedynie dla sadystów i istot bez serca jest to gra naprawdę godna polecenia. W mojej rodzinie nigdy nie było tradycji łowieckiej, a mimo to gra mnie wciągnęła, czego sam sobie się dziwię. Gra jest bardzo realistyczna, pracuje na silniku Avalanche 2.0 znanym min. z Just Cause 2, czy też ostatnio wydanego Renegade Ops, pieczę nad grą sprawuje pod studio Avalansche studios - Expansive Worlds, . Oprócz tego do gry zaimplementowano Havok dzięki czemu zwierzęta nie padają na ziemię jak kłody. Obecnie mamy 4 wyspy o bardzo dużej powierzchni, na razie są to tereny z ameryki północnej i lasy kanadyjskie, ale ma zostać dodany teren europejski i afrykański. Gatunki występujące w grze to jeleń mulak, jeleń wirginijski/europejski/biało-ogoniasty, jeleń czarno-ogoniasty, wapiti, kojot, bażant, indyk, łoś, dzik, niedźwiedź baribal. W bezpłatnej wersji mamy dostęp do jednej wyspy i do jednego gatunku (mulaka), oprócz tego dostajemy darmowy sztucer o małej mocy, przez co nie możemy ustrzelić etycznie np. łosia. Resztę zwierząt zobaczymy w grze ,ale nie będziemy mogli ich upolować. Mamy do kupienia całą masę ekwipunku, są to wabiki, przynęty, bronie takie jak np. kusza,łuk, dubeltówka nabijana różnym rodzajem amunicji, namioty maskujące, ambony wieszane na drzewach itp. Gra jest naprawdę świetna, sam nie wiem co mnie nakłoniło do jej kupna, po prostu ma świetny klimat przez co czujemy się jak w prawdziwym lesie, prócz tego adrenalina gdy widzimy rekordową sztukę :lol: . Zwierzęta bowiem mają prawdziwy system punktacji, różnią się wielkością np. poroża. Łosie mają już dodany system generowania "łopat" przez co każdy jest zupełnie inny, wkrótce zostaną w to zaopatrzone inne gatunki, które aktualnie mają kilkanaście wariantów. Łosie i niedźwiedzie mogą nas nawet zaatakować, a nawet tropić. Nasza postać automatycznie awansuje na kolejne poziomy w trzech umiejętnościach : tropienie, strzelanie i zauważanie zwierzyny. Wszystko przy zachowaniu realizmu, z pewnymi ułatwieniami, jak np. łatwe do zauważenia ślady dzięki czerwonym "chmurkom". Grę uruchamiamy z oficjalnej strony poprzez launcher, sama gra waży niecałe 900 mb i automatycznie się aktualizuje. Na stronie możemy wybrać misje i konkursy rozgrywane z graczami z całego świata i inne. Do gry ma zostać dodany wkrótce tryb multiplayer. Gra niedawno zyskała polską wersję językową. Członkostwo za które otrzymujemy pełny dostęp do wysp i żyjących na niej zwierząt, nieograniczoną amunicję do posiadanych broni i tym podobne kosztuje 45zł na trzy miesiące. Nie ukrywam ,że czasem wolę sobie kupić coś takiego niż jedną grę za 100zł ,w którą pogram 2 -3 tyg w porywach. Na przedmioty mam sposób dzięki któremu nie trzeba wydawać ani złotówki, chętnym mogę powiedzieć, sposób oczywiście legalny, a twórcy jak najbardziej na nim zarabiają.

oficjalna strona www.thehunter.com forum.thehunter.com
polski fansite www.polishthehunter.pl forum.polishthehunter.pl
Ostatnio zmieniony przez Sandro123 2011-10-02, 12:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2011-10-02, 12:45   

Chyba się skuszę i zagram chociażby w demko. Odwiedziłem stronę oficjalną, trochę poczytałem zarówno Twój post jak informacje ze strony i zaciekawiłem się tą grą. Ściągam te 900 mb i spróbuję się jako theŁowca ;-) Popełniłeś błąd w pisowni polskiego fansite'u - hunter, nie unter.

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-10-03, 15:59   

Opis bardzo mnie zaciekawił, szukałem nawet kiedyś podobnej gry. Zniechęciłeś mnie ceną, którą trzeba płacić regularnie... Już bym wolał wydać raz i coś mieć razem z możliwością aktualizowania :/ No nic, może się skuszę.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group