Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Witam Wszystkich Zebranych ;)
Autor Wiadomość
Eaglevcl
Dyplomacji NIE!



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 238
Wysłany: 2007-08-29, 00:06   Witam Wszystkich Zebranych ;)

Witam mam na imie Marek a moja przygoda w herosami zaczela sie w 3 klasie szkoly podstawowej [oile dorbze pameitam xD] teraz chodze do 3 liceum :P
Ta gra w znacznym stopniu z L2 i ET odebrala mi moje najpiekniejsze lata mlodosci ale warto bylo ;) nie jedne spedzilem wakacje na graniu w kumplami w herosy 3 AB ;P tak po 12 godzin + dziennie

Jak wyglada moj skill tego sam nie wime.. wydaje mi sie ze gram dobrze bo kumple tez slabi nie sa ;P a wygrywam czesto.

Moja pierwsza w zyciu partie zaczynalem zamkiem i Layonisem dlatego darze go wielkim sentymentem :P przez wieksozsc zycia gralem magami i tlyko magami ale osattnimi czasy przekonalem sie do wojakow :P i uwazam ze sa lepsi.

od tego czasu nie gram niczym innym niz wojakiem...

Kocham ta gre ale niestety w danej chwili mam tlyko H3 AB poniewaz SoD zostal uszkodzony mechanicznie ;*. Poza herosami 3 gralem jeszcze w H4 i HV ale to ostatnie nie przypadlo mi do gustu.

Nie gralem jeszcze przez neta ale chetnie z kims sie sprawdze ;) w kazdej chwili :P

Poza Herosami interesuje/interesowalem sie Modelarstwem Zdalnie sterowanym [Ofc spalinowym ;) a nie jakimis zabaweczkami ^^] Tenisem ziemnym, Komputerami zarowno od strony softu jak i hard....
czasem bawie sie w tworzenie stron internetowych ;)
Probka mzoe byc stworzona z kolega stronka mojego klanu ET:

www.etswat.republika.pl [mam nadzieje ze moderator ani admin mnie zato nie zbesztaja xD
strona sie dlugo otwiera bo republika juz swoj syf wrzucila -.-']
a aktualnie pracuje nad nowa strona omnie i moich zainteresowaniach :P

Mysle ze tyle informacji omnie starczy zebyscie w wiekszym lub mniejszym stopniu mnie poznali ;)

Jesli macie jakies pytanie odnoszace sie mojej osoby prosze zadawac pytania tutaj ;)

Brothers I am calling from the valley of the kings with nothing to atone
A dark march lies ahead, together we will ride like thunder from the sky
May your sword stay wet like a young girl in her pride
Hold your hammers high
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group