Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Zabawy i gry barowo - sportowe: Dart, Kręgle, Snooker, Poker
Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-09-04, 23:52   Zabawy i gry barowo - sportowe: Dart, Kręgle, Snooker, Poker

Gracie dla rozrywki, amatorsko a może wyczynowo? Podzielcie się doświadczeniem.

Ja z wyżej wymienionych preferuje Dart-a. Kolegów rozbijam z proch, zastanawiam się nad startem w jakimś amatorskim turnieju. Przede wszystkim 501, Cricket, Parchis. Przednia zabawa szczególnie po kilku piwach :-)
Kręgle - ze 3 razy w życiu, ale jak dotąd mam takiego farta,a może i talent ;-) , że nie ustępuje teoretycznie silniejszym zawodnikom. Fajna rozrywka, choć w tym przypadku piwo już nie pomaga - balans to podstawa :lol:
Poker - tylko na kompie i bardzo rzadko, nawet nie wiem czy znam wszystkiego zasady Texas Hold'em czy jak to się tam nazywa
A Snooker, no właśnie jak dotąd to tylko Pool ;-) , choć Snookera jestem wielkim fanem, a Steve Davis i Jimmy White to bohaterowie mojego dzieciństwa :-D

Fantasy.. better than life..?
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-05, 01:04   

Jeśli chodzi o darta to grałem jedynie w 501 i w cricket, to pierwsze szło mi znacznie lepiej, ale nie powiem, że wymiatam jakoś.
W kręgle nie grałem zbyt wiele, ale podłapałem parę trików, nie wiem jednak czy jeszcze coś pamiętam.
Poker Texas Hold'em - zarówno przez internet jak i w realu grałem swego czasu bardzo dużo i nawet niezła kasa z tego była, z tym, że trzeba mieć trochę środków, które można w to włożyć, inaczej to jest bez sensu, dlatego ostatnio nie gram praktycznie wcale.
Jeśli chodzi o bilard, to też w snookera nigdy nie grałem, acz przymierzałem się, miałem taki okres w życiu, że z kumplem nie mieliśmy dnia, żeby z 1-2 godziny na bilardzie przesiedzieć.
Mój ulubiony snookerzysta to Chińczyk Ding Junhui (mam nadzieję, że nie przekręciłem mu nazwiska), lubię też oglądać O'Sullivana w akcji.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-09-05, 08:51   

W Dartsa od czasu do czasu się zagra, bilard sporadycznie :D
 
sandro_92
SPAM Team



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 124
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-09-05, 10:03   

bilard, snooker, kręgle, ruletka :mrgreen:

A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing.

- Bill Shankly
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-09-05, 10:09   

W bilarda grałem tylko raz. W kręglach również jestem zupełnie zielony. Dart jest świetny przy piwku - kiedyś sporo się w to grało, ale najlepszy jest Poker na pieniądze przy Sake, albo Dżinie - mistrzostwo. Miałem nawet małego pokera treflowego talią 52. Świetna sprawa.
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-09-05, 11:39   

Grałem raz w kręgle z kolegą, powiedział, że pobiłem rekord jego kumpla, który gra nałogowo (a bawiłem się tylko).
Texas Holdem okazyjnie, dobra gra : )

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2010-09-05, 11:41   

Lubię grać w Hold'ema, ale zawsze zapominam zasady i muszę sobie przypominać za każdym razem, jak chcę zagrać.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-09-11, 15:40   

Ja lubię bilard, chociaż graczem jestem dość słabym... Mam za to zwykle sporo szczęścia - tylko raz zdarzyło się, że wbiłem czarną tam, gdzie powinienem, natomiast bardzo często przeciwnik wbijał ją za wcześnie lub nie tam gdzie trzeba :-)
W kręgle też czasami gram. Mój kolega powiedział, że mój sposób gry stanowi "antytezę gry w kręgle", ponieważ niemal zawsze uderzam lekko i w środek (lub minimalnie w prawo), ale, o dziwo, wyniki osiągam nawet niezłe. Niestety nie potrafię grać zarazem widowiskowo i skutecznie, musi mi wystarczyć skuteczność. :-P

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-09-12, 00:15   

heh .. skuteczność też dobrze,, w końcu o to chodzi..

Fantasy.. better than life..?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group