Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Zielony
Autor Wiadomość
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-07-02, 07:49   

Set napisał/a:
Maszkarra:

Owszem,portal nie wypada tak często,jednak gdy już go zdobędziesz idzie ci z górki.Mianowicie możesz zbierać armię z każdego zamku,nie martwiąc się o niespodziewany atak ze strony wroga.Po podbiciu nowego zamku można się oddalić,pod warunkiem że odblokujesz mapę wokół tego zamku.Jak by co,zbierasz armię z wszystkich zamków,teleportujesz się pod kompa który chce podbić ''ten'' zamek-i rozgniatasz go większą armią,oraz przygotowaniem.

Dziękuję, że mnie o tym uświadomiłeś. Sam bym tego nie wymyślił. Dodam jeszcze tylko, że czary takie jak lot, portal miejski, wrota wymiarów są zakazane przez regulamin AW - to świadczy o tym, jak wielka przewaga jest posiadającego takowy czar.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-15, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sandro_92
SPAM Team



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 124
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-07-02, 09:21   

The Shadow napisał/a:
Przede wszystkim musisz mieć dodatek Armaggedon Blade (czy tam shadow of dead), bo w jednym masz dodatkową kampanię, plus kilka mapek, a w drugim dodatku masz właśnie wrota żywiołów i kilka mapek do tego... Założe się, że choć jednego dodatku nie masz.

zgadłeś :-P

Jestem początkującym i zaczełem kampanie "Podziemia i diabły" i doszedłem do misji " Upadek Steadwick". Może mnie ktoś nakierować gdzie ten zamek się znajduje ?

PS. Mógłby ktoś podesłać mi download dodatek shadow of dead ?
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-15, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-07-02, 09:56   

sandro_92 napisał/a:
PS. Mógłby ktoś podesłać mi download dodatek shadow of dead ?

Jak zainstalujesz to zobacz czy wszystko działa.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-15, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-02, 13:59   

Ja przez długi czas miałem tylko SoDa bez AB i mogę powiedzieć tyle, że z samym Shadow of Death NIE zagramy wrotami. AB jest konieczny.

A co do tej misji....
 
sandro_92
SPAM Team



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 124
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-07-04, 20:05   

jedna rzecz mnie zaniepokoiła.... mianowicie w scenariuszu Klucz Do Zwycięstwa chodzi o to abym to ja przeprowadził inwazję na wroga. I tak zawsze było do czasu gdy ustawiłem najtrudniejszy poziom, sobie wziąłem Nekro a CPU miał Zamek. Jakimś cudem zaraz w 1 tyg. wtargnął na moje pole gry, dlaczego ? Zastanawiając się doszedłem do wniosku że może jakiś artefakt ? Ale odrzuciłem tą opcję, bo odpalałem rozgrywkę kilka razy i to się powtarzało. Może czary? Ale w 1tyg CPU raczej nie dorobiłby się czarów tj. lot, wrota wymiarów. CO o tym sądzicie >?

A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing.

- Bill Shankly
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-07-04, 22:08   

Lol, przecież tam jest wieża, a do klucznika tylko ty masz dojście. W zamku nie ma 5 lvla gildii, nie ma też szans na skrzydła anioła. Może jakiś bug, który dawał lot bohaterom wroga.
 
sandro_92
SPAM Team



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 124
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-07-05, 17:56   

Leance napisał/a:
Lol, przecież tam jest wieża, a do klucznika tylko ty masz dojście. W zamku nie ma 5 lvla gildii, nie ma też szans na skrzydła anioła. Może jakiś bug, który dawał lot bohaterom wroga.

No tak ja o tym wiem. Na szczęście ten problem nie zawsze się powtarza.

[ Dodano: 2010-07-30, 15:53 ]
Jakie są konsenkwencje otworzenia puszki pandory ?

[ Dodano: 2010-08-10, 12:49 ]
od czego zależy fakt że możemy rzucać czary "masówki"? Od mocy boha, od talentu mag. czy od tego że posiadamy np. jakąś dziedzine magii na expercie np magia ziemi ?
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-15, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ja Vol
Jestem Hardkorem

Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: masz tyle surowców?
Wysłany: 2011-01-24, 19:24   

Cytat:
Rozpoczynam grę. Kupuję dodatkowego herosa przerzucam wojsko do silniejszego herosa. Przez pierwsze 7-8 dni buduję wszystkie budowle tak aby dorobic sie kapitolu. W momencie wybudowania kapitolu przez 1 tydzien nic nie buduje aby mi się pieniążki uzbierały. Po zakonczeniu tygodnia jade budowlami pod jednostki. Gdy dorabiam się stworzenia 7 lev wyruszam w mape a w zamku zostawiam jednostki poziomu 1-3+ słabszy bohater, a 4-7 biore ze sobą. Co jakis czas wracam do zamku aby uzupełnic braki. Na mapy do size M sie nawet sprawdza.

WIesz co? Tracisz ok 2 tygodnie na siedzenie w zamku. Opłaca się większą armią atakować słabsze jednostki i jak się chcą przyłączyć to dawaj je na słabszego bohatera.
a i to jak rozdzielasz jednostki..... masakra

Nie trzeba się bać - pomoc przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. .
Lubię "Zwiadowców"
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2011-01-24, 20:06   

sandro_92 napisał/a:
od czego zależy fakt że możemy rzucać czary "masówki"? Od mocy boha, od talentu mag. czy od tego że posiadamy np. jakąś dziedzine magii na expercie np magia ziemi
masz experta magii której chcesz rzucić czar to rzucasz masowy. Oczywiście nie każdy czar tak działa ale takie typu bless haste slow curse tak.
sandro_92 napisał/a:
Jakie są konsenkwencje otworzenia puszki pandory ?
generalnie exp/kasa/stworzenia/zaklęcia/arty ale ja raz gdzieś grając jakiś scenariusz natrafiłem na 100 arcydiabłów i pochłonęły mi maina na szczęście jedna jednostka (drzewce) przeżyły i udało mi się uciec.




 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-24, 21:02   

Arty? Na pewno nie na mapach losowych, na mapach losowych masz tylko exp/kasa/czary/jednostki. I na mapie losowej nic Cie w puszce nie zaatakuje.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-24, 23:43   

A czy Hektor mówił, że chodzi o mapy losowe? Bo ja nie słyszałem. więc lepiej nie zarzucać winy. A co do tego ,,bug'a '' z za szybko pojawiającym się przeciwnikiem to można sprawdzić wpisując kod na odkrycie całej mapy.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-25, 15:32   

Olek napisał/a:
A czy Hektor mówił, że chodzi o mapy losowe? Bo ja nie słyszałem. więc lepiej nie zarzucać winy.

Czy ja komukolwiek coś zarzucam? Żeby informacja była pełna to w edytorze map można ustawić w puszce następujące rzeczy: exp, gold, zasoby, jednostki, czary artefakty, zmianę statystyk głównych, zmianę morale, zmianę szczęścia, umiejętności drugorzędne, można też ustawić strażników, którzy zaatakują z ostrzeżeniem lub bez.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2011-01-25, 15:33   

yarzapp napisał/a:
zmianę statystyk głównych
A ściślej zwiększenie.
 
 
Władca mroku 
Żywiołak wiedzy


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 42
Skąd: Ze Szczecina
Wysłany: 2011-01-25, 16:54   

Jak znajdziesz puszkę pandory, to zapisujesz grę i idziesz. Proste!

Grać, czy nie grać - to pytanie zadaje sobie większość młodzieży o 7 rano
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2011-01-26, 22:55   

Na templach bez obaw brać zawsze coś pozytywnego dla Ciebie będzie.




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group