Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampania
Autor Wiadomość
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2010-05-16, 12:49   Kampania

Jakiś czas temu zacząłem tworzyć własną kampanię. Jest ona kontynuacją kampanii z HOMM3 SoD Ulotna Moc. Opisuje dzieje mojego ulubionego bohatera nekromanty Sando. Uwolnienie z więzienia, walki z Gildią Nekromantów o władzę w Deyji. Przygotowania i szukanie sojuszników do ekspansji na tereny sąsiadujące z Deyji takie jak Av Lee gdzie głównym celem będzie zdobycie, dobrze ufortyfikowanego i chronionego Pierpontu, Erathia osłabiona najazdem z Eofolu i Nighonu oraz lokalnymi starciami lordów, którzy walczą o tron pozostawiony po królu GryphinHearcie. I potem krucjacie na Deyje odpieraną przez ogromną wówczas armie Sandro. Stworzyłem już 2 dopracowane mapy ,teraz tylko muszę je odpowiednio zbalansować. Nie chce by były zbyt trudne ani zbyt łatwe ale obawiam się, że przechodzenie ich może zając zbyt wiele czasu. Za jakieś 2-3 dni dodam je na forum abyście mogli je przetestować i powiedzieli mi co w nich należy poprawić, jak je dopracować, gdzie czegoś brakuje, co jest złe, co wymaga zbalansowania itd. Jeśli macie jakieś pomysły na uczynienie tej fabuły ciekawszą albo wprowadzenie jakiś zwrotów akcji bardzo proszę. Jestem nowym "map mejkerem" i na pewno wiele rzeczy będzie do poprawy ale nie zrażam się tym i zachęcam innych także do tworzenia różnych kampanii.

P.S. Dodam jeszcze, że tuż przed zakończeniem pisania tak długiego jak na mnie posta wywaliło mi energię elektryczną i byłem zmuszony pisać go od nowa. Nawet przez to jego treść nie jest uboższa ani bardziej zwięzła a wręcz przeciwnie bardziej się rozpisałem.

Dziękuję za uwagę! Hektor

[ Dodano: 2010-05-16, 15:23 ]
Uwaga! 2 misje gotowe będę uploadował jeszcze tylko muzyczkę dam inną i będzie git! I przepraszam za 2 post pod sobą ale jakbym zedytował to musiałbym cały post zmienić ;p

[ Dodano: 2010-05-16, 17:39 ]
Dodałem kampanie cz. 1 4 mapy 2 nie są dokończone uprzedzam. wyświetliło mi się, że "plik po weryfikacji zostanie dodany do odpowiedniego działu. Pozostaje mi cierpliwie czekać. Plik nazywa się "ekspansja Sandro" jest to część pierwsza mojej kampanii (przewiduje 3) opowiada kolejno o: ucieczce z więzienia, walce z gildią nekromantów, ściganiu maga i zbieraniu surowców oraz zbieraniu armii(oczywiście połączonej z walką) 2 ostatnie mapy są niedokończone ale chciałem się spytać czy kończenie ich ma sens a jeśli tak to co poprawić dziękuję i zachęcam do pobierania

[ Dodano: 2010-05-17, 18:50 ]
Jako, że w dziale download nie pojawiła się moja kampania, postanowiłem stworzyć nowy temat i użyć opcji załączenia pliku. Ten temat można zamknąć i usunąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group