Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Civilizacja
Autor Wiadomość
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-10, 14:14   Civilizacja

Jak oceniacie???Ja grałem w Civilizacion3:Conqests
Ocena 5/5
W tej grze strategicznej chodzi o wygranie danego scenariusza.Grafika jest bardzo dobra,muzyki niestety nie znam,ponieważ na tamtym kompie nie ma głośnika ale ta gra jest już nawet dość sławna.
Ostatnio zmieniony przez Sauron 2009-11-10, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-11-10, 14:32   

gdzie do cholery sa modzi?! takie posty sa do usuniecia a uzytkownik powinien dostawac za notoryczne pisanie ich warny jezeli ostrzezenia slowne nie dzialaja! nic o grze nie powiedzial - aby nabic wiecej postow - mysli sobie!
a tematy jezeli sa takiej jakosci to nie do zamkniecia tylko usuniecia

 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-10, 15:57   

No a o co niby chodzi???Przecież w każdej grze o to chodzi.W Podbojach moja ulubiona misja to "Powstanie Rzymu"
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-11-10, 15:59   

Sauron napisał/a:
Przecież w każdej grze o to chodzi
Właśnie o to chodzi. :lol: Pisanie tak oczywistych rzeczy może spowodować, iż będziesz uważany za spamera (jeśli już nie jesteś).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Tom_Bird 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-11-10, 19:04   

Skwer napisał/a:
gdzie do cholery sa modzi?! takie posty sa do usuniecia a uzytkownik powinien dostawac za notoryczne pisanie ich warny jezeli ostrzezenia slowne nie dzialaja! nic o grze nie powiedzial - aby nabic wiecej postow - mysli sobie!
a tematy jezeli sa takiej jakosci to nie do zamkniecia tylko usuniecia


Już pisałem o tym w temacie o Deus Ex. Za dużo takich tematów, w których nikt się nawet szczególnie na temat nie wypowie. Przy okazji post Saurona z tematu o właśnie Deus Ex wyglądał tak:
Cytat:
Gierka mi się podoba,więc Gra jak każda inna.


Co to wnosi do tematu? Nie wystarczyło po prostu zaznaczyć czegoś w ankiecie bez pisania takich bzdur?
Wyraźnie widać że to tylko dla nabicia postu, a jak dziś wszedłem na to forum to widziałem, że Sauron napisał bodajże w 6-ciu czy 7-miu tematach na samym Hyde Parku... -.- Bez komentarza...
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-03-04, 18:10   

Zacząłem grać w tą gierkę i pytanie nr 1. Jak grać by wygrać bo narazie nie wiem...
 
cuprumik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-09, 22:58   

Ale w która Civilization grasz? Pamiętaj, że pikeman zawsze jest w stanie roznieść czołg ;)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-03-10, 07:13   

Civ 3. Tak, tak 2 raz nie dam się wkręcić :mrgreen:
 
cuprumik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-20, 20:43   

Akurat w III właściwie nie grałem. No... może parę tur. Mam za sobą straszliwe godziny spędzone nad I, II, IV i do tego Alphą Centauri, ale o III nie wiem właściwie nic :)
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-31, 03:28   

Ja w trójkę za bardzo nie grałem, natomiast czwórka jest wg mnie rewelacyjna, tyle nocy na tej grze przesiedziałem, że h3 się chowa. No ale właśnie z tego powodu, że Civ4 tak koszmarnie pożera czas zrobiłem sobie odwyk i teraz tylko w h3 sobie pogrywam.
Cywilizacja jest grą, która najlepiej poddaje się modowaniu, tyle modów, co do niej stworzono i w które się gra to aż ciężko ogarnąć, jednym ze słynniejszych jest mod Raise of Mankind, do dodatku Beyond the Sword (najlepszego moim zdaniem). Rozwija on drzewko technologii i dodaje parę nowych nacji, wciąż się rozwija i jest poprawiany (największym jego mankamentem jest wyjątkowo słabe AI, które wariuje przy tak rozbudowanej grze, ciągle nad nim pracują, ale efekty są słabo widoczne). Właśnie ze względu na słabe AI wolę jednak zwykłego BtS, tam można naprawdę ciekawie z kompami pograć. Da się też w tą grę grać przez sieć, ale nigdy nie próbowałem. Jakoś w sierpniu ma ponoć Civ V wyjść, raczej na pewno przetestuję, mam tylko nadzieję, że mnie nie pochłonie za bardzo i nie zawalę sobie studiów.
Link do forum o tematyce Civ: http://forums.civ.org.pl/index.php
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2010-06-01, 14:24   

yarzapp, Ja pukałem niestety tylko w 3(i dalej gram) i Freeciva, bo to z Freecivem moja przygoda się zaczęła.
 
 
tihaaka 



Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-25, 20:19   

ja gram w I (DOS) i czasem w IV :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group