Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Assasin's Creed
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-09-30, 09:50   Assasin's Creed

Gra jedynie co ma w sobie dobrego to grafika, a poza tym rozgrywka opiera sie na ciągłym wykonywaniu takich samych zadań tylko w innych miejscach i na karku z silniejszymi strażnikami...
skonczylbym ta gre, bo zazwyczaj jak juz cos zaczne to to koncze ale miala tez jedna strasznie odrzucajaca wade, mianowicie wyskakiwał czasami blad i wyrzucalo z gry (nie tylko mi, nie jest to spowodowane slabym sprzetem, bo gralem bez problemu na max detalach i rozdzielczosci) i pewnego razu podczas zapisu stalo sie to, a ze gra sama sie zapisuje na jedym i tym samym seve to zapis sie usuna i bay bay z gra

 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-10-28, 17:13   

Fabuła tej gry nie jest wcale taka zła, jednak gra spodobała mi się średnio. Na dłuższą mete te ciągłe bieganie jest strasznie nużące, zdecydowanie lepsze jest Prince of Persia (te najnowsze).
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-10-28, 18:19   

Fabuła gry to jest właśnie jej najlepsza zaleta. Jeżeli ktoś grał w Polską wersje językową i doszedł do końca to wie o czym mówie. Pomysł na gre też super, z jednej strony Desmond, który nie wie co się dzieje, a z drugiej nasz Assasin który ma burzliwe życie. Trzeba jeszcze przyznać że zarąbiste animacje i duża grywalonść sprawia że można siedzieć długo. Można wyróżnić 2 głowne wady:

- mozna pokonać setki przeciwników prostym sposobem, trzymać obrone i jak ktoś atakuje dać kontre. (I bezsens że zawsze tylko 1 przeciwnik atakuje)

- Powtarzalność misji. Duże miasta ok. Dużo biegania ok, ale wykonywanie wciąż tego samego sprawia ze po zabiciu 3-4 bosa gra się zaczyna nudzić tym, którym na samej walce zależy.

Mnie wciągneła fabuła i strasznie zagadkowe zakończenie gry. Do tego jeszcze smaczki zrobione przez twórców na stronach internetowych, gdzie trzeba kamerki internetowej użyć, albo zbudować trójkąt z gry. Tego typu smaczki jeszcze bardziej wciągają i z niecierpiiwością czekam na 2 część. Co najważniejsze misje nie będą się powtarzać, tak często jak to miało miejsce w AC1.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-10-28, 20:10   

no nie watpie ze fabula jest niezla (ale specjalnie porywajaca tez nie jest)
jezeli gra nie poraza grywalnoscia to nawet sama fabula moze mnie przyciagnac do jej skonczenia...
moze kiedys assasin's creed powroci w moje laski ale narazie mam dosc przechodzenia pol gry od poczatku
Majer napisał/a:
- mozna pokonać setki przeciwników prostym sposobem, trzymać obrone i jak ktoś atakuje dać kontre

hehe tez tak robilem, ale inaczej bylo by ciezko

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2011-04-10, 22:16   

Skwer napisał/a:
hehe tez tak robilem, ale inaczej bylo by ciezko
To najprostszy i najskuteczniejszy sposób eliminowania przeciwników jest. Jeżeli przeciwnik ma przewagę liczebną to trudno byłoby wygrać bez użycia kontry.
Dobrym sposobem pokonywania wrogów było złapanie gościa i przewrócenie, a następnie dokończenie ukrytym ostrzem.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-04-11, 09:26   

Tak wlasnie gralem 2 raz, bo gra nie zaznaczala mi przeciwnikow (musialbym trzymac caly czas przycisk 'F'). Chwytanie kazdego przeciwnika i popychanie go wygladalo jeszcze bardziej absurtalnie niz zabijanie z kontry. Lapiesz goscia z mieczem za ubranie, a reszta czeka az sie przewroci i go zabijesz:/
Niestety inaczej AC przejsc sie nie da.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group