Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Łączenie jednostek z różnych miast w jednej armii
Autor Wiadomość
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-08-09, 19:00   

Chodzi mi głównie o bitwy z neutralnymi potworami.
 
ProXy 
;)



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: 2009-08-09, 19:01   

FeestQ napisał/a:
Przynajmniej usłyszałem uczciwą odpowiedź.Dla mnie w małych i krótkich potyczkach praktyczniejsze są gryfy a wielkich bataliach demony.

Dobra, przestań robić już z siebie ofiarę Malekith próbuje uświadomić Ci, że Demony są silniejsze i można ich mieć kilka razy więcej, więc jakościowo są lepsze. Właściwie Gryfy są dobre do blokowania strzeloków(kontratak...) bo w oblężeniu i tak jedną jednostką((no z Aniołem to dwie) się nie wleci, w normalnej bitwie też raczej Gryfa nie poślesz do przodu. Co do potyczek, co za różnica czy są małe i krótkie czy duże, skoro walczy się tak samo, ja tam przywiązuję uwagę do każdej walki, bo strata nawet jednej jednostki potrafi zaboleć...

"Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela."

 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-08-09, 19:04   

Mnie tam strata paru gryfów nie boli,a w dość małych bitwach(potyczki z neutralnymi potworami z niższych leveli)często bywa,że gryfy są najszybszą jednostką na polu bitwy.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-08-09, 19:06   

Z kompem anioły i gryfy wystarczą,żeby zrobić rzeź obrońcom,ale z żywym graczem nie masz dużych szans na odbicie zamku.Równie dobrze można robić połączenie nekro + coś innego i mieć szkielety z nekromancji,oraz z przeróbki w szkieletorni.
 
ProXy 
;)



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: 2009-08-09, 19:07   

FeestQ napisał/a:
Mnie tam strata paru gryfów nie boli,a w dość małych bitwach(potyczki z neutralnymi potworami z niższych leveli)często bywa,że gryfy są najszybszą jednostką na polu bitwy.

Niby parę, ale pomnóż te parę przez xnaście, dziesiąt walk, potem przy FB potrafi się to niekorzystnie odbić.

DOWN#
Nie o to chodzi załóżmy stoczyłeś 10 walk(z mobkami) i w każdej straciłeś po 10 gryfów co daję 100, na FB na pewno to nie pomoże.

"Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela."

Ostatnio zmieniony przez ProXy 2009-08-09, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-08-09, 19:16   

altaeir napisał/a:
ale z żywym graczem nie masz dużych szans na odbicie zamku.


Ja nie grywam z żywym graczem...

ProXy napisał/a:
przez xnaście, dziesiąt walk


Wtedy to już walczymy z innym graczem,a nie z potworami i każda poważna strata trochę boli...
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-08-09, 19:24   

FeestQ napisał/a:
Ja nie grywam z żywym graczem...
Chodzi o to, że komp jest tępy i możesz samymi gryfami wyciąć w pień cały garnizon, ale to nie znaczy, że są takie super. Z kompem mogę zrobić to samo nawet motylami bez upa...
FeestQ napisał/a:
Wtedy to już walczymy z innym graczem,a nie z potworami i każda poważna strata trochę boli...
Ale jak będziesz tracił te kilka gryfów z każdym potworem to będziesz miał ich mało (no chyba, że twoje gry trwają 10+ miechów...). Tak ciężko to zrozumieć?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group