Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Majer
2007-09-21, 22:47
Rangi
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-04, 15:13   Rangi

Są przynajmniej cztery rzeczy, które należałoby zrobić, żeby nasze forum było naprawdę porządne:
:arrow: Wprowadzić ankiety, bo zakładając temat o Heroes Chronicles chciałem jedną zrobić, ale nigdzie nie dopatrzyłem się opcji, która by mi to umożliwiała
:arrow: wprowadzić system pochwał i ostrzeżen. Wiem, że ostrzeżenia już są, ale nie jestem pewien, czy gdyby ktoś je dostał to by było to wyświetlone pod jego avatarem. Pochwały dostawałoby się za pomaganie i różne rzeczy, które coś dobrego wnoszą na forum. nazwy mogłyby też brzmieć pozytywy i negatywy - mógłby je dawać każdy
:arrow: Wprowadzenie rang - Przy rejestracji albo w ustawieniach profilu wybierałoby się jeden z osiemnastu rodzajów bohatera. Załóżmy , że ktoś wybierze druida. Po napisaniu określonej liczby postów pod nazwą użytkownika albo avatarem byłoby napisane np. "Poziom 4 Druid". Progi określonych leveli określiłby admin.
:arrow: wprowadzenie tzw CashModa - za napisanie postu, tematu lub otrzymanie pochwały dostawałoby się złoto lub jakiś surowiec - jeśli surowiec, zależałoby to od wybranego rodzaju bohatera, a co za tym idzie - jego miasta.

To tyle. Powiem tylko, że coś
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-07-04, 18:53   

Jesli chodzi o ankiety to przy pisaniu tematu jest taka opcja, musiales niezauwazyc. Nad innymi propozycjami pomysle.
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-04, 19:49   

według mnie wszystkie w.w. propozycje są........ bardzo dobre i jak najszybciej trzeba je wykorzystać :!:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-07-05, 12:51   

wypowiem sie tak rangi ok. Ale to ze otrzymuje sie surowce to jak dla mnie troche shit. Bo tu chodzi zeby popisac a nie zdobywac surowce itp.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-05, 15:46   

Majer napisał/a:
to ze otrzymuje sie surowce to jak dla mnie troche shit. Bo tu chodzi zeby popisac a nie zdobywac surowce itp.

Zgadzam się, że w forach głównie chodzi o to, żeby pisać, ale surowce bardzo by urozmaiciły dyskusję. Zajrzyjcie choćby na stronę www.forum.clubpenguin.pl . Tam CashMod funkcjonuje, przez co forum jest bardzo popularne i tętni życiem. Są zlecenia na avatary, sygnatury, jeśli ktoś zrobi coś pożytecznego to dostaje od innych trochę kasy, za kasę można stworzyć własną grupę a potem kupić dla niej dział, są specjalne grupy bankierów....
A właśnie! Zapomniałem jeszcze napisać o grupach. Też powinny być. Mogłyby być odpowiednikami miast lub rodzajów bohaterów z Heroes III.
Wiem, że takie gadżety wydają się zbędne, ale dzięki nim to forum byłoby nie tylko zwykłym forum, ale rozbudowanym serwisem społecznościowym! Dodatkowo wszystkich powinna przyciągnąć bardzo klimatyczna oprawa graficzna, której nie mam nic do zarzucenia.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-07-05, 19:21   

Jak tylko skoncze robic z tymi miastami i innymi pierdolami to zajme sie forum i porobie grupy i reszte pomysłów, które napisał Tarnum, dzieki ze pomagasz Nam ulepszac forum.
 
erolek 
wściekła mućka



Wiek: 29
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 36
Skąd: spytaj się jego
Wysłany: 2007-07-06, 21:15   Re: Rangi

Tarnum napisał/a:
Są przynajmniej cztery rzeczy, które należałoby zrobić, żeby nasze forum było naprawdę porządne:
:arrow: Wprowadzenie rang - Przy rejestracji albo w ustawieniach profilu wybierałoby się jeden z osiemnastu rodzajów bohatera. Załóżmy , że ktoś wybierze druida. Po napisaniu określonej liczby postów pod nazwą użytkownika albo avatarem byłoby napisane np. "Poziom 4 Druid". Progi określonych leveli określiłby admin.


nie wiem czy technicznie byłaby taka możliwość. a pomysł fajny


Tarnum napisał/a:
:arrow: wprowadzenie tzw CashModa - za napisanie postu, tematu lub otrzymanie pochwały dostawałoby się złoto lub jakiś surowiec - jeśli surowiec, zależałoby to od wybranego rodzaju bohatera, a co za tym idzie - jego miasta.


tu też nie ma chyba takiej możliwości. a pomysł fajny. na pewno motywowałby userów do zbierania pochwał.

moja strona
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-08, 16:32   

Wszystko ok, ale niektóre fora, przesadzają z ostrzeżeniami, np. komuś coś powiedzą... OSTRZEŻENIE. A wtedy... forum do kitu. Ale propozycje Tarnum mi się podobają.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-07-19, 12:37   

dobry pomysł z rangami popieram
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-07-24, 10:55   

ha no może coś w tym jest
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 12:10   

i juz są rangi jak wam sie podobają??
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-08-07, 14:16   

no super
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-15, 16:04   

Z zapełnianiem obrazka (a właściwie napisu) bardzo fajny pomysł, ale jakby czuję pewien niedosyt. Bo przecież na pewno możliwe jest przypisanie każdemu użytkownikowi jakiejś klasy bohatera i dla webmastera bardzo łatwe byłoby umieszczenie jakiegoś skryptu (lub czegoś w tym stylu), który by tworzył "różne ścieżki" uzyskiwania rang. Ale takie rangi jak są teraz, również mi się bardzo podobają.
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-08-20, 14:11   

A mam pytanie: im bardziej żółte napisy to oznacza tym więcej postów?

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-20, 14:31   

Dokładnie - prawdopodobnie co 50 postów pojawia się następna litera, ale pewien nie jestem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group