Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes Chronicles

Według Ciebie która część Heroes Chronicles jest najlepsza?
Wojownicy Pustkowi
17%
 17%  [ 4 ]
Podbój Podziemii
8%
 8%  [ 2 ]
Władcy Żywiołów
17%
 17%  [ 4 ]
Szarża Smoków
34%
 34%  [ 8 ]
The World Tree
0%
 0%  [ 0 ]
Fiery Moon
0%
 0%  [ 0 ]
Revolt of the Beastmasters
4%
 4%  [ 1 ]
Sword of Frost
17%
 17%  [ 4 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
endriu_987
Swiete Miasto



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 43
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 2007-09-25, 22:16   

moim zdaniem trudna jest "szarza smoków"" do ostatniej misji to pestka , ale... ostaniej nie przeszedłem, moze ktoś ją dokonczył?( grałem w nią z 10 lat temu:)
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-26, 15:45   

10 lat temu nie było Heroes Chronicles.
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-10-24, 14:56   

Tarnum napisał/a:
PS
Zamieściłem ankietę. Czemu nikt jeszcze nie zagłosował?

Bo to jest mało znane wydanie i mało osób przeszło wszystkie części. Trudno jest porównać jak się nie zna.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2007-10-25, 17:20   

gralem w 4 czesci (te po polsku). calosc na 200% i bez wiekszego problemu. wystarczylo maksymalnie rozwijac bohaterow, a dalszy ciag byl juz banalnie latwy.
niestety slabo pamietam, ktora byla ktora. ale jesli mnie pamiec nie myli to najfaniejsza byla "wojownicy pustkowi", albo "podboj poddziemi". najbardziej w pamieci mi zapadla ta, gdzie sterowalo sie twierdza (gobliny itp). ta z zywiolami mi sie malo podobala - byla strasznie monotonna.
chociaz w kazdej kampani pojawialy sie ciekawsze i nudniejsze misje. niektore bardzo pomyslowe i nawet trudne, a inne nudne i monotonne. najgorsze pamietam bylo oflagowywanie z 50 kopalni na mapie, a kazdej bronilo okolo 3 rdzawych smokow, ktore nigdy nie uciekaly...
przyznam, ze postac Tarnuma byla ciekawa. byl to dawny barbarzynca, ktory ku swojemu nieszczesciu stal sie niesmiertelny. cala seria ukladala sie w calosc odkrywajac podrodze rozne cechy charakteru bohatera. do tego pojawialo sie wiele innych ciekawych postaci i wydarzen. gdybym wiecej pamietal lub nawet aktualnie gral to z pewnoscia bym chetnie wiecej napisal.
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-14, 08:51   

Pozostałe części HC (od piątej do ósmej, oczywiście w wersji anglojęzycznej, bo nie zostały przetłumaczone) można znaleźć w skarbcu pewnego Smoka :-P



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-14, 20:16   

A część ósma jest przetłumaczona na polski przez pewnego goblinopodobnego stwora zwanego Lunar. Ma on w planach zabrać się także za pozostałe 3 części.

BTW: sam się kiedyś próbowałem zabrać za tłumaczenie "Revolt of Beastmasters" ale szybko zorientowałem się, że moja znajomość angielskiego nie jest wystarczająco dobra ;-)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-16, 16:23   

Ja też bym to rzucił po za tym jakbyś to do gry włożył.
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-17, 10:57   

Cytat:
A część ósma jest przetłumaczona na polski przez pewnego goblinopodobnego stwora zwanego Lunar. Ma on w planach zabrać się także za pozostałe 3 części.

Ciekawe, nie spodziewałem się, że ludzie (półgobliny???) zajmują się jeszcze takimi rzeczami :-D .



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Konrad


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 84
Wysłany: 2008-12-27, 12:36   

A więc tak kupiłem se heroes chronicles antologie i gram w szarże smoków myślałem że to jest trudne a to nawet od SODA jest łatwiejsze.Tarnum wygląda w każdej częsci inaczej.Ten tarnum co tarnum z forum ma obrazek jest z szarży smoków.
Edit:
Stało się ! Przeszłem wszystkie kampanie Heroes Chronicles. Fajna była "Szarża Smoków".
jak przedmówca pisał ostatnia misja to jest dopiero akcja. Wróg miał dostęp do najlepszych smoków. Mimo tego przeszłem tą kampanie i się czuje wielki ;-)
Powodzenia tym którzy jeszcze nie przeszli :!:
 
Mariusz 
Łowca Przygód ;)



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-04, 17:36   

Bez przesady... Mutare miała parę błękitnych, a pozostali parę kryształowych i rdzawych.

A tak ogólnie to cieszę się, że jest ten temat. Powiem tak, HC jest bardzo wciągające. Przeszedłem już każdą kampanię. Gdyby nie HC, nie poznałbym chyba H3...

Właściwie to szkoda, że mało ludzi w to gra...

PS.
Czy ktoś może wie jak dokładnie są uporządkowane te kampanie?
Moja propozycja:

1.Wojownicy Pustkowi - tutaj Tarnum zgrzeszył... (walczył o wolnośc ale przesadził...)
2.Szarża Smoków - tutaj trafił po wyroku Przodków, miał smoków za przyjaciół i właściwie był na wakacjach :-D
3.Władcy Żywiołów - trafia tu, by ratować świat. Musi mieć kontakt z magią i czarodziejami, których szczerze nienawidził
4.Podbój Podziemi - z początku wkurzony, że musi ratować gościa, który go zabił. Potem nastąpiło w nim rozgrzeszenie...


Podejrzewam, że można by było zamienić 2 z 3...

Sir Mariusz

Pomóż innym. To Cię nic nie będzie kosztowało ---> http://www.humanitarni.pl/ --- Najlepiej ustaw to jako stronę startową. Pomóż!
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-07-05, 13:15   

Chronologia Heroes Chronicles i przygód Tarnuma była wielokrotnie dyskutowana w Kwasowej Grocie. Obecnie chyba najpopularniejsza jest poniższa wersja:
1. Wojownicy Pustkowi
2. Podbój Podziemi
3. Revolt of the Beastmasters
4. Szarża Smoków
5. Władcy Żywiołów
6. The World Tree
7. Fiery Moon
8. Sword of Frost
9. Heroes IV

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group