Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Metin 2
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-06-24, 09:42   

Wlasnie jak dropia zatruciaki w grocie to ich cena spadla (wzgledem innych itemow).
To ze wzrosly tak ceny - jak juz pisalem - w 99% jest spowodowane przez graczy ktorzy kupowali Yang na Allegro. Nikt nie wmowi mi ze jest inaczej.

 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2011-06-24, 10:33   

to napewno ale grota tez troche;] bo teraz zarabia sie owiele latwiej niz kiedys... ;P
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2011-06-24, 12:04   

Cytat:
Bez kasy nie ma all EQ w bonów.


Dawidu91[GA] napisał/a:
SM miałem za yangi ^^ za ciężko wydropione yangi :)


altaeir napisał/a:
Wtedy jeszcze nie kupowałem rękawic dopiero na metiny mordu w dt zacząłem bo inaczej gówno lotało


altaeir napisał/a:
Parę znajomych które nie maja żadnego woja, wpka wiec nie maja dobrego dropu, tam ulepszało itemy i maja dość dobre eq. Ja tam robiłem nawet ładne itemy na 54lvl, potem na 61 zrobiłem sobie partke+9, na 70 ze 2razy wskoczył złodziej z 6 na 8, pare razy na 7, pare stalek


Nigdy nie wchodziłem w ten temat, a żałuję bo wciągająca lektura :lol:

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-06-24, 12:07   

Tu sie mylisz. Zdobywa sie latwiej itemy ktorych wiecej jest na rynku i analogicznie ceny powinny spadac. Yang nikt nie zbiera. Teraz na Allegro Yang kupowac sie nie oplaca wiec ceny trzymaja sie juz na stalym poziomie, nawet spadaja. Co prawda sprzedaja it na allegro, ale to juz nie jest "prany pieniadz".

 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-06-25, 15:44   

W sumie ciekawa ta wasza gra, rzuciłem na to okiem na allegro...
Cytat:
1 000 000 000 = 19,99 zł

To ile pieniędzy wypada z przeciętnego moba, że aż tyle tam tego jest?
 
Quargoh 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 87
Skąd: BP
Wysłany: 2011-06-25, 15:58   

Leance napisał/a:
To ile pieniędzy wypada z przeciętnego moba, że aż tyle tam tego jest?


Z mobów na których boty zarabiają te yangi lecą dosłownie grosze, z tym że tego ustrojstwa biegało jakieś 2 miesiące temu(wtedy yang na allegro 1kkk - do 10zł) bardzo dużo(po kilkanaście w jednej okolicy 24/7) Do tego ulepszacze( np małże, czy marmury) były wystawiane przez boty( teraz od sztuki na przykładowym s22 trzeba zapłacić ok 100kk). Zresztą to się samo napędza. Kupisz yang na allegro, później wydasz na marmury/małze i te yang znowu są na allegro za grosze...

Jeśli ktoś zamierza tam grac, to odradzam, szkoda Waszego czasu. Yang z allegro zniszczyło całą gospodarkę, w zasadzie poza potami u handlarki i jakimiś śmieciami z sklepików nic nie można dostać. A gdy chcesz kupić coś konkretnego, to niestety trzeba poświęcić sporo czasu. Obecną walutą są Kamienie Duchowe(drop od 45v, ale nie jest o nie łatwo) no i przedmioty zrobione za złotówki. Nowy gracz nie ma lekko, a tym bardziej jeśli ktoś ma pierwszy raz styczność z Metinem.

 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4003
Wysłany: 2011-06-25, 17:24   

Ja gram na s6 i muszę powiedzieć, że wszystko wraca do porządku na serwerze. Ceny nie rosną, powoli spadają. Boty wymarli, yangi strasznie drożeją co przemawia za tym, że nie opłaca się ich kupować.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-06-25, 19:38   

Yang drozeje, ale boty wprowadzily go tyle na rynek, ze ceny szybko (nigdy) nie powroca do takich jak kiedys, tj. Nie kupimy juz nic konktetnego/pro w zwyklym sklepie.

 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2011-06-25, 21:33   

Dlatego skończyłem z metinem :P nie opłacalny interes się zrobił przez te boty itp... :P
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2011-07-01, 18:22   

Jak to nie można sprzedawać kamyki duchowe na allegro i albo kase przeznaczyć dla siebie w realu(połączenie przyjemnego z pożytecznym) albo za tą kasę sie bonować :D Zobaczcie na kamienie duchowe allegro i ile ludzie tego kupują.

Panowie teraz potrzebuję porady. Mam możliwość kupienia 75lvl sura wp skile pod g, zastanawiam się czy go kupić i moim wojem wbijać 80, żeby oddawać certy. W późniejszym etapie po oddaniu certów, mógłbym robić dalsze misje biologa. Skille i eq bym robił w trakcie expienia i przystanków na 80/86/90/92/94.
+ tego jest że wszyscy ludzie expią, kokszą swoje postacie. Gdybym stał długo na swoim lvl mam marne szanse na dogonienie ich, bo nawet z podobnym eq, ci ludzie mają przewagę biologa oraz lvl.
- nie mam wbitych 4xP i zrobionego bdb eq do pvp. Przez jakiś czas byłbym popychadłem na dużym lvl, co jednak by sie zmieniło po wyrobieniu eq i skilli.

Pytanie warto kupować tego wp i wbijać duży lvl, żeby powoli robić coś w stronę topki?
Najbardziej zależy mi na zdaniu Dawidu bo wiem, że jest ogarnięty w temacie. Oczywiście inni też niech piszą co o tym sądzą.
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2011-07-01, 19:01   

Po co zmieniać postać? ja tam bym wolał i tak mentala bardziej przydatny na wojnach obszarowe skile ma :) Wp bardziej pod pvp 1vs1 jest na wojnach trochę ssie :D i trzeba mieć naprawdę zajebisty eq żeby coś znaczyć nim :) a ty już broń dla mentala w sumie masz :) chyba że ciężko ci się nim expi :P ale chyba aż tak źle nie jest :) Po drugie ja tam zawsze miałem satysfakcje że sam zrobiłem swoją postać :P a nie kontynuowałem prace po kimś :P
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-07-01, 19:12   

Zrozumiales zle Altka.
On swoim Mentalem chce expic a WP kupic do zarabiania na Mapach.

 
 
Quargoh 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 87
Skąd: BP
Wysłany: 2011-07-01, 19:45   

altaeir napisał/a:
Mam możliwość kupienia 75lvl sura wp skile pod g


Jeśli niewiele brakuje do G(głównie ostrze, które obowiązkowo trzeba wbić), to jest to jak najbardziej dobry interes. Nie wiem czy wiesz jak taka maszynką zarobić więc sam napisze :-P Lecisz do Czerwonego Lasu po Rękawicę Złodzieja(2h), a następnie na metki Morderstwa w DT. Przez te 2h można spokojnie dropnąć 5 kamyczków. Teraz pokalkuluj sobie ile można na tym interesie zarobić...

 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2011-07-01, 22:20   

Chyba że tak Skwer :PP tak jak napisał Quargoh ostrze musi być naprawdę blisko G najlepiej M9-10 no i strach też było by miło gdyby był wysoko z M7+ no i fajną kose jednoręczną musisz mu sprawić :P bo tak wp to shit bez dobrej broni :) ale ryzykujesz bo na PL rzadko się zdarzają uczciwi gracze którzy sprzedają postacie za yangi :P chyba że z allegro bierzesz w co wątpię :P
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4003
Wysłany: 2011-07-01, 22:32   

Sura WP na tym lv na pewno będzie miał ostrze na G. Ponadto Alt napisał, że skille są G. Myślę, że na DT Sura WP jest lepszy od Mentala, bo ma Ostrze, Strach, Wir i Czarowaną.
Dawidu91[GA] napisał/a:
bo tak wp to shit bez dobrej broni :)
Każda postać bez dobrej broni to shit. Wystarczy Truciak z jak największym + i jak największymi śr.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 11 z 13
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group