Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Prośba o komentarz
Autor Wiadomość
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 95
Wysłany: 2024-03-02, 21:25   Prośba o komentarz

Oczekując na nowe mapy konkursowe do ogrywania i oceniania, mam prośbę do szanownych graczów zaawansowanych lub też mniej odnośnie walki, jaka trafiła mi się niedawno w pewnej mapie. Czy jest to do (sensownego) wygrania? Najlepiej tak, żeby z 11 Tytanów zostało, bo kolejni przeciwnicy już nadciągają... :-P
Atreakty dostępne jak w sakwie. Założyłem kajdany, ale w sumie to nie ma znaczenia, bo jak oślepimy parę oddziałów to się i tak nie wycofa.
Dostępne mam jeszcze 44 czarne Gargulce (odłożyłem, żeby Dżinów dzielić na 3) i 50 Gremilinów, które zastąpiłem Mnichami (też padają na raz, ale chociaż coś tam położą najpierw).

Jeśli ktoś się zdecyduje, to z góry dziekuję za poświecone 5 minut i podzielenie się swymi spostrzeżeniami.

jedna walka.GM1
Pobierz Plik ściągnięto 15 raz(y) 21,19 KB

 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2024-03-03, 04:51   

Czemu dałeś zapis ze zdjętymi artefaktami? xD Trzeba wszystko samemu zakładać...

Walke rozegrałem raz oślepiając wszystko, a potem strzelając tytanem zza pola siłowego i ofc tylko te tytany przeżyły, ale być może dałoby się coś jeszcze zachować, chowając to za polem siłowym razem z tytanem :P Duży stack dzinów raczej niepotrzebny, wystarczyłyby same jedynki (bo i tak to padnie na hita od jakiegoś krzyżowca czy innego archanioła). W sumie to do tej walki wchodziłbym z samymi tytanami, jedynkami dzinów i jakimś gównianym mięsem, bo szkoda tracić magów i golemów na takiej głupiej walce :-D

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 95
Wysłany: 2024-03-04, 13:37   

Begrezen napisał/a:
Czemu dałeś zapis ze zdjętymi artefaktami? xD

Żeby se każdy złożył co mu tam odpowiada. Wojsko całe niepotrzebne, to może i artefakty zbędne :-P


Begrezen napisał/a:

Duży stack dzinów raczej niepotrzebny, wystarczyłyby same jedynki (bo i tak to padnie na hita od jakiegoś krzyżowca czy innego archanioła).


Zapomniałem napisać, że można wojsko rozgonić (w grze jest obok drugi hirek, któremu można oddać, co niepotrzebne)
Myślałem, że 20 dżinnów to mały stack... Tyle akurat było pod ręką. No i tak właśnie gram, a potem narzekam, że kasy mi na wykup wojska nie wystarcza :mrgreen:

Begrezen napisał/a:

W sumie to do tej walki wchodziłbym z samymi tytanami, jedynkami dzinów i jakimś gównianym mięsem, bo szkoda tracić magów i golemów :-D


Spróbuję.....

Spróbowałem. I zanim się obejrzałem, połowy Tytanów nie ma :lol:
Daje gnój mass haste - zanim go spowolnię i pooślepiam strzelców i Archanioły, żeby strzelców nie wskrzeszały, o postawieniu pola siłowego nie wspominając, to już ze trzy strzały Tytan na maskę zaliczył... To już wolę wziąć te mnichy i magi, niech one te strzały przyjmą...


Pokombinowałem z ustawieniem i udało mi się wygrać: 11Ti-27AM zostało. I okazało się, że zaraz przyjechal Barbarian i już dokończył dzieła....
To wziąłem sejwa sprzed tygodnia i pograłem poprzednią walkę trochę lepiej i ze 40 magów było więcej, odebrałem też extra 12 mnichów po drodze i poszło lepiej - 11Ti-100AM po walce. Nawet na behemoty wystarczyło. A golemów szkoda, bo ponad dwie setki już było, miałby kto bronić miasta wespół z gremlinami, jak main się wypuści w trasę...

Begrezen napisał/a:

na takiej głupiej walce :-D


A ja myśłałem, że to trudna walka... :-(
Chyba jednak moje mapy dla mocno niedzielnych graczy tylko... :lol:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group