Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Seriale
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-21, 21:07   

Raczej wymieniłem więcej minusów niżeli plusów, jak dla mnie szło wyciągnąć z tej książki dużo więcej a rozbicie tego na trzy części było głupotą. Jedynkę oglądało mi się bardzo przyjemnie, dwie kolejne części muszę jeszcze raz obejrzeć na spokojnie w domu żeby mieć na nie lepszy pogląd, wiadomo, w kinie człowiek bardziej skupia się na efektach. Nie ukrywam, ocena mocno subiektywna przez wzgląd na sympatię do Władcy Pierścieni.

Co do ocen, to pewnie, że nie są. Są czysto subiektywne ale gniota od dobrego filmu raczej potrafię rozróżnić. Co kto lubi po prostu. Przykładowo jednym z moich ulubionych horrorów jest Teksańska masakra piłą mechaniczną z 74 roku (nawiązanie w avatarze) ale żadnemu znajomemu za kij nie polecę tego filmu bo wiem, że nie przetrwa i jeszcze mnie zjebie jak już obejrzy. A niewątpliwie jest to klasyka kina grozy bardzo doceniania przez krytyków tego gatunku, w dzisiejszych czasach już po prostu nie straszy, i pomyśleć, że na seans tego filmu dodawali torebki na wymioty (ciężko tam kroplę krwi ujrzeć).

EDIT

Nawet nie spojrzałem, że to temat o serialach a nie filmach, nawiązywałeś więc do mojej oceny Wikingów. Kto wie, może za bardzo się na ten serial nakręciłem i pozostał niedosyt ale przyzwyczaiłem się już, że jak serial jest świetny to po obejrzeniu odcinka mam od razu ochotę na kolejny, tutaj tego nie było. Dobry serial, ot tyle.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Cezary Pazura

Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-12-17, 07:21   

13. Posterunek!
 
Plush 
Pan Nikt



Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 15
Skąd: Wroclove
Wysłany: 2022-11-27, 12:31   

Na netflix 1899 - polecam każdemu, trochę zagmatwany, ale fani Dark, na pewno wiedzą o czym mówie, bardzo ciekawa fabuła - 9/10

"I associate heavy metal with fantasy because of the tremendous power that the music delivers."

- Christopher Lee.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 9 z 9
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group