Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
PLEBISCYT NA NAJBARDZIEJ *WKU******CA POSTAĆ SHOWBIZNESU
Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2011-12-28, 13:58   PLEBISCYT NA NAJBARDZIEJ *WKU******CA POSTAĆ SHOWBIZNESU

* wkurzającą :-D

Dodam tylko, że wybieramy 10 postaci polskiego showbiznesu (aktorzy, muzycy, komentatorzy, dziennikarze, sportowcy, prezenterzy etc) , które w mijającym roku najbardziej nas irytowały, wkurzały, zalazły za skórę.
Wykluczam polityków, bo inaczej zdominowali by oni to głosowanie.
Oto moja "10"

1. Paweł Kukiz - niegdyś świetny rockman, muzyk - teraz agitator polityczny, "występujący" po uczelniach, zlotach oszołomów itd. Zawód, aż żal że tak rozmienia się na drobne
2. Jan Pospieszalski - podobnie jak Kukiz wszędzie doszukuje się MGŁY, rakiet Rosjan, masonerii i spisku liberałów. Niegdyś muzyk.. ehh
3. Doda - za świecenie dupą, kiedy tylko się da i próby bycia polską Lady Gagą
4. Robert Janowski (Jaka to melodia) - słodki i ułożony aż do bólu (życia prywatnego się czepiać nie będę) - nie trawię
5.Karol Strasburger - za całokształt + suchary :->
6. Katarzyna Skrzynecka - znam osoby oglądające "Taniec z Gwiazdami" i sam miałem nieszczęście kilka razy oglądać - połączenie infantylności i dużych cycków
7. Tomasz Karolak (choć Szyc też by mógł być) - za udział w coraz słabszych filmach, dzięki czemu lubię go mniej i mniej
8. Agata Młynarska - pewność siebie + pewna taka głupota wypisana na twarzy, zawsze mnie denerwowała
9.Justyna Kowalczyk - niektórzy mogą mi się dziwić, ale nasza wspaniała narciarka, której życzę jak najlepiej, denerwuje mnie ciągłym płaczem i narzekaniem - a to na sędziów, a to na trasę, a to znowu na leki dla astmatyków (większości norweżek ;-) ) . Czasami się przegrywa, po prostu.
10. Marcin Gortat - uwielbiam gościa i jestem pełen podziwu dla jego gry, nominacje dostaje za szopkę z ubezpieczeniem i grą (a raczej jej brakiem) w reprezentacji Polski. Popraw się Marcin.

Wrzucajcie waszych nominowanych. Punktacja jak w FLP.

Fantasy.. better than life..?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-12-28, 16:42   

1.Grzegorz Lato - za to że świetnie żegluje po morzu "od sztormu do sztormu. Temu panu dziękujemy.
2.Jan Tomaszewski - alternatywa dla pana wyżej, ale to tak jakby wybierać między PiS a PO.
3.Michał Szpak - Dziękujemy za tego wokalistę/tkę
4.Doda - Strach otworzyć lodówke -.-
5.Krzysiu Ibisz - z każdym rokiem młodszy, a widać go wszędzie.
6.Mariusz Pudzianowski - wiem jakie mogą być konsekwencje tego wyboru ale naprawdę szkoda jak taka osoba ma reprezentować Polskę.
7.Łozo - kim jest ten koleś, i dlaczego ocenia innych w prog. o muzyce
8.Frytka - znana z tego że jest znana
9.Justyna Kowalczyk - naprawdę nie chcę dla niej źle, ale te ciągłe narzekania denerwują mnie. Do tego dzięki niej możemy oglądać w telewizji mega ciekawe biegi narciarskie.
10.I kolejne tuzy polskich gwiazdeczek popu - rzygam tym
Ostatnio zmieniony przez lol772 2012-01-05, 16:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2011-12-28, 19:02   

kraśko, szyc, maleńczuk, balcar, hołownia, orłowski, szpak
Ostatnio zmieniony przez isan 2011-12-28, 20:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2011-12-28, 19:49   

A gdzie Szpak?
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-12-28, 20:51   

W poście lola

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-12-28, 21:15   

Z ostatniego roku to ja Ci w życiu nie powiem, z wytypowaniem ogólnie miałbym problemy :-D Na pewno Ibisz, Doda, Rutowicz byliby w czołówce.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2011-12-29, 12:02   

Lol ustaw ich w kolejności i będzie super :-)
is4N dodaj jeszcze 3 i kolejność, i też ok.
Cholera, że też zapomniałem o Pudzianie, Najmanie i Lato, jak mogłem..
i Tomaszewskim :-|

Fantasy.. better than life..?
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-04, 22:58   

Rzadko oglądam telewizję, ale kilku ludziom udało mi się do siebie zjednać dożywotnio:


1) Mariusz Kałamaga - absolutny lider rankingu, na jego widok mój żołądek się skręca w kokardkę, a serce zaczyna płonąć żądzą mordu, niegdyś kabarety miały śmieszyć, lider kabaretu Łowcy B stwierdził widocznie, że zamiast śmieszyć, powinny one wkurwiać bezgranicznie.

2) Agata Młynarska - dopóki w telewizji nie pojawił się szanowny Pan Kałamaga, była ona od zawsze liderką tego rankingu, kochałem się w niej od dzieciństwa miłością sadysty, który w akcie najszczerszej miłości bez żenady rąbie swoje kochanki siekierą.

3) Apoloniusz Tajner - jak Adam Małysz miał swoją szczytową formę, to była zasługa trenerów (a szczególnie Pana Tajnera właśnie) /psychologów/fizjoterapeutów, aż dziw, że chociaż trochę chwały zostawili dla skromnego Małysza. Jak forma Małysza się załamała (bo w końcu musiała), to Pan Tajner z całym swoim sztabem nagle gdzieś zniknął. Jak Małysz odzyskał formę, to Pan Apoloniusz postanowił siedzieć w studiu i się mądrzyć, co czyni do tej pory...

4) Mariusz Pudzianowski - prawdziwy humanista, człowiek renesansu - rzekłbym. Jakimi to on nas talentami już nie raczył - sukcesy w strong manach z użyciem naturalnych środków wzmacniających, które to otrzymywał metodami starożytnych Majów i światłych Aborygenów. Olśniewał nas swoją wiedzą w wysokiej jakości teleturniejach, tańczył, urzekając nas swoimi zwinnymi ruchami motyla, śpiewał niczym zastęp słowików, dla potomności zostawił nawet cytat godny starogreckich myślicieli: "kij wam w oko", po cudownym zwycięstwie nad Thompsonem, niestety, źli ludzie odebrali mu chwałę, odwołując jego zasłużone zwycięstwo dwa dni po walce.

5) Doda - absolutna diwa polskiej estrady, jej niewątpliwy talent liczni porównywali już do samej Elli Fitzgerald, czy Montserrat Caballe. Zachwyca wspaniałym, wyszukanym ubiorem, subtelnym zachowaniem i wysublimowanym dowcipem.

6) Monika Richardson - dysponuje ona podobnymi możliwościami jak Agata Młynarska, jednak, prawdopodobnie przez brak odpowiedniego treningu, czy też po prostu bardziej ograniczonego talentu, czy też dostępu do odpowiedniej edukacji, pozostaje ona w cieniu Pani Agaty.

7) Grzegorz Lato - zabrakło dla niego miejsca w pierwszej szóstce, co oczywiście nie przekreśla legendarnych możliwości menedżerskich tego wspaniałego człowieku biznesu. Doskonale poradził on sobie z naprawianiem wizerunku Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki niemu nie mamy się już czego wstydzić przed nadchodzącym Euro 2012.

8) Mateusz Szymkowiak - jeśli ktoś nie wie, o kim mowa, to jest ten reporter z Voice of Poland, nie wiem, skąd go wytrzasnęli, ale działa człowiek na nerwy samym swoim ględzeniem.

9) Krzysztof Ibisz - im starszy, tym młodszy.

10) Nina Terentiew - właściwie to Teuentiew.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
Ostatnio zmieniony przez yarzapp 2012-01-05, 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-01-05, 00:35   

Piękna lista yarzapp :-D
Absolutnie do poczytania.

yarzapp napisał/a:
Mariusz Pudzianowski - prawdziwy humanista, człowiek renesansu

yarzapp napisał/a:
tańczył, urzekając nas swoimi zwinnymi ruchami motyla

yarzapp napisał/a:
Krzysztof Ibisz - im starszy, tym młodszy.


:lol:

Fantasy.. better than life..?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-01-05, 14:44   

yarzapp napisał/a:
8) Mateusz Szymkowiak - jeśli ktoś nie wie, o kim mowa, to jest ten reporter z Voice of Poland, nie wiem, skąd go wytrzasnęli, ale działa człowiek na nerwy samym swoim ględzeniem.

To ten gość z 'led loomu'??
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-05, 16:06   

Tak, zdaje się, że właśnie ten.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-01-12, 18:48   

Zróbmy plebiscyt na ulubioną osobę showbiznesu
 
Dawid-Kubacki


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 26
Wysłany: 2020-11-15, 16:18   

Ciekawe...
 
Dawid-Kubacki


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 26
Wysłany: 2020-11-19, 18:30   

lol772 napisał/a:
Zróbmy plebiscyt na ulubioną osobę showbiznesu

Jeremy Clarkson!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group