Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
H3 HD+ i znaczki zamiast liter
Autor Wiadomość
Gelu_Lelu

Dołączył: 02 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-05-02, 14:46   H3 HD+ i znaczki zamiast liter

Cześć.

Na początek wspomnę, że mam zainstalowaną H3 Złotą Edycję i HD mod + zestaw map. Dziś pierwszy raz odpaliłem grę z launchera i niestety większość tekstów w grze wygląda następująco:

Zdj 1
Zdj 2
Zdj 3

Nie mam bladego pojęcia, co z tym zrobić, w menu połowa opisów scenariuszy jest normalnie po polsku i angielsku, reszta jak wyżej, no i dłuższe teksty w całej grze identycznie. Ktoś spotkał się z czymś takim?
 
ToWeRH3



Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 11
Wysłany: 2020-05-03, 00:52   

Skąd pobierałeś HD mod? I jaki masz język ustawiony w launcher? Bo wygląda to tak, jakbyś próbował odpalić albo ustawił sobie język rosyjski. Mod ma problemy z cyrylicą i wtedy wyrzuca takie krzaczory zamiast liter łacińskich ;-)
 
Gelu_Lelu

Dołączył: 02 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-05-03, 13:21   

HD mod normalnie z Jaskinii Behemota, wszystko w launcherze po polsku. Prześledziłem jeszcze raz ściągnięte mapy z polskich/angielskich plików i nie znalazłem niczego szczególnego, ale gdy wyrzuciłem same angielskie to okazało się, że te z krzaczkami zniknęły :roll: Chyba znalazłem winowajcę, choć i tak nie wiem, czemu ten język wszedł na część normalnych polskich scenariuszy, kampanie itd.

Temat do zamknięcia.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group