Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Czwórka - Slayer, Metallica, Megadeth, Anthrax

Który zespół zasługuje na miano Króla Thrash Metalu?
Metallica
62%
 62%  [ 10 ]
Slayer
18%
 18%  [ 3 ]
Megadeth
12%
 12%  [ 2 ]
Anthrax
6%
 6%  [ 1 ]
inny (Sadus, Testament etc.)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Tormentor 
ParagwajskiSzermierz



Wiek: 35
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 75
Wysłany: 2012-08-21, 16:27   

Mimo wszystko zagłosowałem na Metę, debiut dalej jest kosmiczny, energicznie dzikie łupanko. Ale najbardziej lubię RTL za świetnie brzmienie i zróżnicowane kompozycję. MOP dla mnie nieco przereklamowany ale nadal świetny krążek chyba najbardziej lubię z tej płyty Leper Messiah. Później AJFA, która dupy mi nie urwała, drażniło mnie trochę brzmienie tej płytki no i to już taka dojrzalsza produkcja była nie było tego chaosu. Później to już niestety zupełnie inne klocki. Czy was też drażni NEM?


Slayer cenię głównie za RiB, które po prostu trzeba przesłuchać. Nie ma się co rozpisywać jedna z najważniejszych płyt w całym metalu rozdupiająca po dzień dzisiejszy, ponadczasowa. Przed Hell Awaits stawiam wyżej SNM za te wygar od pierwszych minut, gitarowe rżnięcie na Black Magic czy Fight till death to jest kosmos. No i te okładki, które powodowały, że Slayer był taki magiczny. 4 i 5 album również rozpierdalacz i ale czegoś mi na nich brakuje.

Z Anthrax najbardziej lubię Among the living i Spreading the disease. Ciekawa kapela była ale daleko im było do Mety i czy Zabójcy, zamiast nich wsadziłbym Exo ale to już i tak znaczenia nie ma.

Do Megadeth zawsze mi trudno było się przekonać, znam w zasadzie tylko Peace Sells... utwór Black Friday(jakoś tak) miał genialne intro, dlatego też nabyłem płytkę.

"I love it when a plan comes together".
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group