Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
EURO 2012

Kto wygra EURO2012
Polska
25%
 25%  [ 5 ]
Niemcy
25%
 25%  [ 5 ]
Hiszpania
20%
 20%  [ 4 ]
Portugalia
5%
 5%  [ 1 ]
Włochy
0%
 0%  [ 0 ]
Francja
0%
 0%  [ 0 ]
Holandia
15%
 15%  [ 3 ]
Anglia
5%
 5%  [ 1 ]
ktoś inny
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-02, 00:13   

A właśnie zapomniałem o Balotellim napisać, przecież to świr jest, całe mistrzostwa dawał dupy, obudził się co prawda w jednym z ważniejszych meczów i to z bardzo dobrym przeciwnikiem ale bez przesady, zaraz komentatorzy wypowiadali się tak, jakby to od jego postawy zależała gra reprezentacji Włoch, to jakieś nieporozumienie jest...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-07-02, 07:15   

Wielka szkoda, ale i tak brawo za wejście do finału.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2012-07-02, 08:08   

Przynajmniej Hiszpania zasłużyła na wygranie tego turnieju. Nie to co było na dwóch poprzednich, gdzie prześlizgnęli się do finału i wygrali grając słabiej. No, ale za ten finał na Ukrainie to szacun dla zwycięzców.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-02, 11:11   

Ciekawe zestawienie najlepszych piłkarzy na mistrzostwach:

http://www.uefa.com/uefae...king/index.html

Pod uwagę brano wiele czynników jak podania, odbiory, strzały czy też bardzo ważny aspekt - wpływ na losy meczu i grę swojej drużyny.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-07-02, 13:59   

Ciekawy, jednak chyba nie do końca miarodajny, Balotelli grając dobrze tylko jeden mecz znalazł się tak wysoko, Pirlo niżej od np. Marchisio, a dla mnie najlepszym zawodnikiem tych mistrzostw był Iniesta i co on musi wreszcie zrobić (on lub ew. Xavi ), żeby dostać w końcu złotą piłkę? :/ Takie sukcesy, a pewnie znowu dostanie ją Messi, wiadomo zawodnik kapitalny, ale Iniesta i Xavi właśnie wygrywają 3 turniej z rzędu...
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-02, 14:12   

Redalion napisał/a:
a dla mnie najlepszym zawodnikiem tych mistrzostw był Iniesta i co on musi wreszcie zrobić (on lub ew. Xavi ), żeby dostać w końcu złotą piłkę? :/ Takie sukcesy, a pewnie znowu dostanie ją Messi, wiadomo zawodnik kapitalny, ale Iniesta i Xavi właśnie wygrywają 3 turniej z rzędu...


Ja czytałem wypowiedzi jakiegoś gościa bodaj tam z komisji czy coś, który powiedział że nie powtórzy się oszustwo z 2010r i nie wygra ani Ronaldo Ani Messi ponieważ ani w reprezentacjach ani w klubach nie wygrali żadnego europejskiego trofeum. Ponoć trójka kandydatów do złotej piłki to teraz Casillas, Iniesta i Pirlo. Ja Iniestę podziwiam za to jak długo potrafi utrzymać się przy piłce i ciężko mu ją odebrać jednak IMO zawodnikiem tych mistrzostw nie był, zabrakło mu bramki a na siłę robili z niego prawie że napastnika, nie miał on jakiegoś mega wpływu na grę Hiszpanów, już ich Casillas więcej ratował. Xaviemu się nie należy bo zawalił mistrzostwa, finał tylko ładnie rozegrał.

Czytałem satyryczne wypowiedzi o graczach Barcy i jedna mi się spodobała - "Iniesta to piłkarz, który strzelił w życiu dwie bramki i napisał o nich książkę" :-D
PS Nie, to nie prowokacja.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-07-02, 14:45   

Ale to nie są oszustwa. Po prosu kapitanowie i selekcjonerzy z Oceanii i Afryki nie oglądają na co dzień europejskiego futbolu, więc głosują na najlepiej im znanego Ronaldo lub Messiego.
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-07-02, 15:44   

IMO był bezapelacyjnie zawodnikiem tych mistrzostw i jedyna sensowna kontrkandydatura to Casillas, Pirlo trochę na siłę... A czemu na siłę, to zaraz wytłumaczę. Iniesta, już na 3 kolejnym turnieju pokazuje, że jest piłkarzem genialnym, fenomenalnie podaje, ma bardzo celne uderzenie, no i może Zidane czy Ronaldinho mogli się pochwalić takim skillem, jeśli chodzi o trudność w zabraniu mu piłki. W każdym meczu zagrał kapitalnie, ciągnął grę Hiszpanów w 1 meczu przeciwko Włochom (on i Pirlo byli świetni, jednak Iniesta grał w tym meczu wyśmienicie, jedyne czego mu brakło to bramki), robił co chciał z Irlandią, mimo słabego meczu z Chorwacją starał się ciągnąć grę, w meczach z Francją i Portugalią brakowało mu albo trochę szczęścia, albo podawał piłkę lepiej ustawionym kolegom, dlatego nie strzelił m. in. bramki. A w finale pokazał klasę jak razem z Xavim, który jednak na tym turnieju miał tylko 2-3 dobre mecze. Poza tym należy mu się też za skromność, nie kłóci się nigdy z sędziami i za 2010 :P + praktycznie nie zdarzają mu się słabsze mecze, zawsze gra swoje. :) Tym co skreśla Pirlo jest to, że w kluczowym meczu, był o wiele słabszy i był cieniem przy Inieście i Xavim, którzy pokazali, że z piłką potrafią zrobić więcej. Mało mnie obchodzi kto robił z Iniesty napastnika, skoro on przy 90% sytuacji, które miał dogrywał piłkę do partnerów, poza tym, jeśli np. w meczu z Włochami, Chorwacją czy Portugalią nie miał wpływu na grę (przypominam, że Xavi w tych akurat meczach był cieniem samego siebie, klasę pokazał dopiero w finale :) ), to oglądaliśmy chyba inne turnieje. Bramki nie są najważniejsze, szczególnie, że na tych mistrzostwach nie było jakiegoś strzelca ładującego bramki regularnie. Król strzelców Torres miał tylko 3 bramki i asystę. :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 10 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group