Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Komiksy!
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-02-22, 14:42   Komiksy!

Zbieracie jakieś komiksy?
Macie kolekcję ciekawych komiksów?
Moja kolekcja, to: ~ 6x Thorgal, spora kolekcję Donaldów (Donald i Spółka - prawie wszystkie, oraz te cieńsze Kaczor Donald, a także 4 giganty), 3x Aria oraz komiks, który kupiłem jakiś czas temu "Lwy z Bagdadu", a także 2x wiedźmin i jeszcze jakieś.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-22, 14:58   

Z jakiś rok temu sprzedałem na allegro wszystkie swoje Donaldy giganty, dostałem je kiedyś od ciotki i miałem ich koło 25-30, w zasadzie to żałuję trochę, cały czas je czytałem, niektóre po 10 razy a i tak mnie nie nudziły. Potrafiłem kupić sobie paczkę chipsów i zamiast filmu wziąć jeden z komiksów, uwielbiałem to. Tych cienkich Donaldów pozbyłem się dość dawno, chyba na makulaturę poszły ze wszystkimi innymi gazetami bo rodzice mieli pretensje że tyle się tego wala wszędzie

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2012-02-22, 17:11   

Cytat:
rodzice mieli pretensje że tyle się tego wala wszędzie


Znam to :lol: mam ponad 300 numerów ale nie wyrzuciłem ich :lol: a tak to mam pierwszą część Aldebaranu i szukam kolejnych :-D
 
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2012-02-22, 17:44   

Mikus napisał/a:
Z jakiś rok temu sprzedałem na allegro wszystkie swoje Donaldy giganty, dostałem je kiedyś od ciotki i miałem ich koło 25-30, w zasadzie to żałuję trochę, cały czas je czytałem, niektóre po 10 razy a i tak mnie nie nudziły


same here :) Kaczory zbierałem od roku 1999 do chyba 2005 i miałem ich ponad 500... Gigantów też z 30, dwa z nich miałem tak oczytane, że znam je na pamięć ("Grunt to zdrowie", "Tajemnicza wyspa")

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-02-22, 19:31   

Kajko i Kokosz - tak koło 20. Tytus Romek i Atomek - około 10, aż dziw, że nikt tych tytułów jeszcze nie wspomniał. Do tego kilka Thorgali i po tacie unikatowy komiks o występie Orłów Górskiego na mistrzostwach w '74.

Fantasy.. better than life..?
 
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2012-02-22, 19:33   

bartman napisał/a:
Kajko i Kokosz - tak koło 20.


Z Kajko i Kokosza miałem taki wielki, ponad 500 stron "Kajko i Kokosz w kosmosie". Przeczytałem chyba z 4 razy.

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-02-22, 20:58   

A ja z komiksow mam ogrom Kaczora Donalda(5 gigantow, z 300 zwyklych numerow, zajmuja dwa spore kartony), no i to chyba wszystko. A nie, jeszcze bylo takie czasopismo: "Wyscig Przygod", umiejscowione w swiecie klockow LEGO. Bylo boskie, wiele ciekawych projektow budowli, fajne przygody...

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-25, 22:23   

Jeśli liczyć mangi jako komiksy, to 6 pierwszysch tomów "Angel Sanctuary". I trochę różnego stuffu na kompie. Właśnie się przymierzam do "Pierwszej krwi" Marvela. ^^

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group