Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Manga/Anime.
Autor Wiadomość
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2010-11-15, 16:31   

Death Note, Code Geass > ALL. nigdy nie powstaną już tak dobre anime ;-) dobre są jeszcze niektóre echi (czy jak to sie pisze : p ) no i Hellsing ;d
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-11-15, 16:42   

Kapitan Tsubasa - główny bohater Japońskiej bajki o młodym i zdolnym piłkarzu, który ze swoją drużyną wspina się na szczyt rozgrywek w piłkę nozną. Polecam, fajna bajka. Aaa no i wujek google pomoże w odpowiedzi na Twoje pytanie Infernalu :-)

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-11-15, 17:08   

A ja tam nie lubie anime, wole hentai.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2010-11-15, 18:01   

Hentai to gatunek Anime, głuptasie.
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-11-15, 18:29   

Tak do tego Tsubasy, niewinna krytyka Niekrytego Krytyka:

http://www.youtube.com/watch?v=dSXbkJC5Ky8

W ogóle polecam obejrzeć filmy tego gościa, bo można się nieźle uhahać :lol:

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Ush 
Dreamwalker



Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 24
Skąd: Lucid Dream
Wysłany: 2011-11-15, 20:35   

Moje top3:
1. Clannad After Story
2. Kanon
3. Clannad

www.mateusztrzyna.pl - blog
yume...
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-25, 21:03   

Daffodil napisał/a:
O ile pamiętam są specjale i kinówki Death Note.Bodajże kinówka(chyba) L:Change the World i tam L wygrywa z Kirą i L ma notatnik,z którego dowiaduje się,że on sam jest w nim zapisany i Watari. Po pewnym czasie L umiera...


Filmowa wersja strasznie ssie. Jedyne, co mi się podobało, to animacja Ryuuka i to, że L wygląda jak w mandze i anime.



The Shadow napisał/a:
PS Wy też tak macie, że jak oglądacie jakieś anime, 'wybieracie' sobie jakiegoś tam bohatera, który najbardziej wam się spodobał i mu 'kibicujecie'?


Czasami, zależy od animca. ;-)

The Shadow napisał/a:
Drugim anime jakie polecam jest oczywiście Hellsing, Hellsing Ultimate. Jeżeli lubicie wampiry, ghule, dużo krwi, brutalności oraz (również) dużo (x2) specyficznego humoru, to polecam.


W podobnych do Hellsinga klimatach jest "Dansu in za vampaia bando", znane też pod angielskim tytułem bez wymowy Japońców: "Dance in the vampire bund". :-P Jest tam niestety jeden beznadziejny wątek romantyczny, ale ogółem anime daje radę. Z innych wampirycznych gorąco polecam "Vampire Hunter D: Żądza krwi". Klimat wgniata. No i oczywiście "Trinity Blood". :mrgreen:

Z innych anime do swoich ulubionych zaliczam też "Death Note", "Fullmetal Alchemist", "Generał Daimos" i "Dragon Ball" (aż się łezka w oku kręci, oglądałam to z bratem w szczenięcych latach jak jeszcze na Polonii i RTL7 leciało), "Night Head Genesis" :!: , "Neon Genesis Evangelion", "Elfen Lied", "Heibane Renmei", "Ruchomy Zamek Hauru" i "Sukisyo", przy którym strasznie się wzruszyłam, a które zawiera elementy, o któych The Shadow pisał przy okazji "Elfen Lied". :-)

Kamilio napisał/a:
Devil May Cry (jest też taka gra w którą grałem i jest świetna)


Zaczęłam oglądać. Muzyka świetna, bohaterowie rewelacyjni, a mimo to się wynudziłam. Może jak dokończę fullmetalowych, to wrócę do tego anime.

I nie rozumiem też ogólnoświatowego zachwytu nad "Ghost in the schell". Pomysł fajny, ale trochę ściągnięty z "Blade Runnera", dziwna kreska i totalny brak akcji, a czasami miałam wrażenie, że bohaterowie nie potrafią robić nic poza ciągnięciem monologów. :-?

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group