Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Potrzebny NecroTester - Bardzo Trudne L z Fabułą
Autor Wiadomość
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2012-01-19, 10:15   Potrzebny NecroTester - Bardzo Trudne L z Fabułą



http://www.sendspace.pl/f...19020a2e2b7ba5e

Noc V 1.0 (SoD)

Zapraszam do komentowania.
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2012-01-20, 14:47   

Rozpoczynam testy, ale bez obrazy - pogram sobie na 100%. :)
 
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2012-01-20, 16:29   

Też polecam zaczynać z surowcami - chociaż bez też daje radę zaczynać. Nie będę dawał wskazówek skoro każdy widział mapę w edytorze ... (może i szkoda że gracze oglądają mapy przed grą).

Wskazówek jak ulepszyć mapę sam oczekuje od osób które ją ukończą ;-)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-21, 15:46   

Do edytora zajrzałem dopiero przy sporej armii, żeby sprawdzić czy do niebieskiego w ogóle idzie się dostać, oczywiście nie idzie :/ Gram na 100% i już dość długo bo mam 4k szkieli, poszedłem na niebieskiego ale mi zwiał a do jego zamków nie mam dojścia. Mapa zrobiona dosyć dobrze, jedyny błąd jakiego się doszukałem to te 2 ulepszone behy, które bronią ostatniego artefaktu potrzebnego do płaszczu nieumarłego czy jak to się tam nazywało. Behów nie idzie zaatakować, zasłaniają drzewa. Na 100% mapa nie sprawia jakichś wielkich trudności głównie przez to, że mamy bramy obstawione i niebieski nam nie zagraża, można siedzieć i zbierać armię co swoją drogą trochę trwa bo sam niebieski jest dość mocny. Nie wiem czy skończę mapę, średnio mi się chce przeć do przodu żeby zdobyć ten jeden zamek, dodatkowo nie weszła mi magia ziemi przez co mam po miejskim portalu. Ogółem gra się dość przyjemnie tylko nie widać przeciwników.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2012-01-21, 16:37   

Dzięki za opinię poprawię behy.

Jego miast nie można zająć - trzeba jechać dalej - do celu podróży.

Oto chodziło żeby komp nam przeszkadzał w podroży - dlatego po prostu wjeżdżamy w pewnym momencie na jego terytorium.

Komp zbiera armię szybciej od nas dlatego zwłoka z atakiem = klęska :-o na tym miała polegać trudność - jak widać średnio się to udało.

Wszelkie sugestie, pisać!

====
http://www.sendspace.pl/f...016669d4ef3ca08
====

(Wersja z poprawionymi Behemotami) - głupi błąd, nie zauważyłem go sorka.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-21, 16:55   

Archen napisał/a:

Komp zbiera armię szybciej od nas dlatego zwłoka z atakiem = klęska :-o na tym miała polegać trudność - jak widać średnio się to udało.

Przy grze na poziomie trudności 100% tak się nie dzieję, pamiętam że zrobiłem mu wjazd to musiałem wczytać grę sobie bo mnie rozjechał ładnie, trochę jeszcze pobiegałem, dozbierałem szkieli i artów, dodatkowo przyłączyłem czarnych jeźdźców i przy drugim wjeździe uciekł (przy pierwszym sam mnie zaatakował)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2012-01-22, 15:31   

Żadnych opinii więcej ? :->
 
LordDavy 


Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 19
Wysłany: 2012-02-14, 20:42   

Przeszedłem tą mapkę na 200%, okazała się łatwa ponieważ dałeś możliwość zebrania płaszczu nieumarłego króla i stworzenia tysiąca liczów w szybkim tempie. Przez to komp nie był w stanie nawet sforsować garnizonów i poważnie zagrozić. Plus za fabułę, stworzyłeś fajny klimat.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-14, 21:04   

No tak, ja płaszcza nie mogłem stworzyć bo był błąd na mapie gdzie behy broniły bodaj bucików od seta, z tym to rzeczywiście za łatwo ;-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2012-02-18, 14:05   

Ja dawałem tam niżej linka do poprawionej wersji gdzie można wejść po ten artefakt jak coś. Thx za opinie.

Jeżeli ktoś ukończy mapę i zdobędzie to miasto które jest celem to też napiszcie. Chyba że naprawdę się gra za długo to po prostu nie udana mapa i tyle :p

[ Dodano: 2023-11-05, 00:29 ]
Wiem, że to było ponad 11 lat temu ale pytanie ma ktoś może tą mapę : / ? Bo jedyny backup jaki znalazłem to taki, że dopiero jest zaczęta a dawno temu zepsułem HDD i mi wcięło tą mapkę :roll:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group