Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Ocena dodanych map
Autor Wiadomość
misiekkrakow 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-28, 14:06   Ocena dodanych map

Witam.
Wiem ze mój pomysł wiązałby się z pewnym utrudnieniem dla administratorów serwisu. Ale mam nadzieje że jakimś cudem uda się go zrealizować, co byś Cie powiedzieli gdyby była możliwość oceniać każdą z dodanych do serwisu map? Dodawać komentarze do nich, pytania i uwagi. Myślę że dodatkowo mogło by to wpłynąć na "jakość" dodawanych map i pomóc osobą które je tworzą aby ich mapy były coraz lepsze... Sam dodałem już kilka map i jestem ciekawy jak zostały one odebrane.[/b]
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2011-12-28, 21:44   

Jak chcesz się przyczepić jakiejś mapy, zawsze możesz założyć temat w odpowiednim dziale na forum i tam ją ocenić, skomentowć, lub zapytać o radę. Myślę, że taka opcja byłaby zbędna, bo mało kto by czytał i dodawał opinie innych.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-12-30, 16:40   

Pomysł w sumie nie jest taki głupi, niby liczba ściągnięć jest niezłym kryterium ze statystycznego punktu widzenia, niemniej nowe, dobre mapy z nie za dużą liczbą ściągnięć już będzie trudniej znaleźć w ten sposób, dlatego sortowanie po średniej ocenie wtedy dałoby zadowalające rezultaty. Same komentarze można by rozwinąć i przeczytać, jakby ktoś chciał. Z pewnością byłoby to ułatwienie.

misiekkrakow napisał/a:
leprze

Auć.
misiekkrakow napisał/a:
[/b]

Czyżby w zamierzeniu cały post miał być pogrubiony?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
MaxMacior 



Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-12-30, 18:35   

Ja też jestem na tak, ocena by mi bardzo pomogła znaleźć dobrą mapę, i od razu mógłbym napisać mój komentarz o niej bez spamu na forum :P
 
misiekkrakow 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-01-02, 16:20   

Sama ilosc pobran nie koniecznie swiadczy o jakosci mapy... niechce podawac konkretnych przykladow ale wiem sam po sobie ze niejednokrotnie sciagnalem mape ktora na pierwszy zut oka wygladala ciekawie a po wlaczeniu jej tylko sie rozczarowalem. Wiadomo ze kazdy ocenialby wg wlasnych kryteriow ale mysle ze srednia nota jakiejs mapy napewno oddawalby w dosc dobry sposob to czy warto na niej pograc.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-02, 16:24   

Tak, to bardzo dobry pomysł. Te mapy z tyłu nie mają szansy się wybić bo większość ludzi ściąga te, które mają dużo pobrań a to błędne koło, jak mapa jest słaba nie ma jak tego wyrazić, nie cofniesz przecież ściągnięcia :-P

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group