Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Najsłabsza jednostka 6. poziomu

Która jednostka z 6. poziomu jest najsłabsza?
Czempion
0%
 0%  [ 1 ]
Jednorożec Bitewny
8%
 8%  [ 9 ]
Naga Królewska
2%
 2%  [ 3 ]
Ifryt Sułtański
4%
 4%  [ 5 ]
Upiorny Rycerz
1%
 1%  [ 2 ]
Chimera
21%
 21%  [ 24 ]
Cyklop Królewski
27%
 27%  [ 30 ]
Wiwerna Królewska
22%
 22%  [ 25 ]
Żywiołak Magii
10%
 10%  [ 11 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 110

Autor Wiadomość
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2011-01-28, 18:15   

a tam cyklopy nie są słabe sa tylko drogie postaw w 1 tyg na takim jebusie cyklopy i zdobądź w 1 tyg z 1 ich dwel i umiejętność łucznictwa i wtedy tylko Tower jest w wstanie przestrzrelic Twierdze gdyz cyklopy maja przyzwoite statystyki i dmg a ze nie maja 120 hp to nie ma co sie dziwić to przecież strzelec nie może byc tak silny jak beh ale bądź to badz to jednostka 6 lvl czyli w dalszych etapach gry ma znaczenie... Moim skromnym zdaniem najsłabsza jest chimera po pierwsze bardzo drogie siedlisko które mamy dość późno po drugie cena samej jednostki po trzecie to ze maja mało hp iw sumie to tyle co miałem do powiedzenia

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-01-29, 12:16   

Cyce się jednak przydają, wiadomo lepiej postawić beszki ale jak mamy nadmiar kryształu to są bardzo przydatne. Moim zdaniem najsłabsza chimera, myślę że wiverna jest lekko lepsza. Co do ifrytów to osobiście nie przepadam, trochę za szybko padają jak dla mnie ale z drugiej strony nie lubię też walczyć przeciw nim bo mają spory zasięg no i ta tarcza. Czempion jest moim zdaniem lepszy od żywiołaka magii, który jednak walczy podobnie jak hydra, więc też słaby nie jest.
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2011-01-30, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sandro123 
poprawny politycznie



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 108
Wysłany: 2011-01-30, 11:57   

Najsłabsza z 6 poziomu jest wg mnie wiwerna, albo chimera, obie niczym specjalnym się nie wyróżniają i po prostu na tle innych wypadają słabo.
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2011-01-30, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Set 
Yashiko



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 210
Wysłany: 2011-01-30, 16:03   

A cyc?Na jebusie to rozumiem że mogą być silne,nawet bardzo ale na uboższych mapkach?W końcu chyba każdy stawia najpierw behy.Niewielu z nich stawia potem ich ulepszenie,Wtedy cyców będzie mało,a gdy postawimy je po zwykłym behu to również jest mniej.Może na fixach surowców jest dużo ale na normalnej mapie trzeba poczekać na nie...
Wiwerna lekko lepsza od chimery według mnie.

'' Bóg? Jam tam sobie chcesz...
Ale w siebie uwierzyć MUSISZ''

''Sam fakt że żyję, jest wystarczającym pretekstem, aby czynić wszystko''
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 11 z 11
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group