Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Co was razi w H3?
Autor Wiadomość
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-18, 16:52   

Ale potem nie wiadomo jak go wgrać w Heroesa.
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 16:58   

Zwyczajnie zmieniasz rozszerzenie skryptowi na .erm i nadajesz mu nazwę taką samą jak ma plik mapy, w której chcesz zawierać sojusze. Wrzucasz to do katalogu maps, odpalasz WoGa i heja. Enjoy. Did I help?
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-06-19, 22:42   

A da się ten bajer z wykupywaniem wszystkiego na raz jakoś wgrać w normalnego Herosa :?:
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-20, 22:54   

Prościej i ciekawiej wgrać całego WOGa i na początek zaznaczyć aktywny tylko "przycisk kupna całej populacji"

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-08-03, 04:26   

Gram sobie spokojnie wiadomo jakim zamkiem.... i przypadkowo kliknąłem prawym kneflem na podkowę na ekranie z bohem. A tam napis: "wysokie szczęście pozwala czasami twoim wojskom na dwukrotny atak podczas jednej kolejki" :shock: Żeby twórcy sami nie wiedzieli na co pozwala szczęścia.... albo należą się dyby dla tłumaczy :evil: :lol:
 
Kamilio 
Elita Tytanów



Wiek: 28
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-09-28, 18:11   

Mnie razi wykonanie miasta Inferno. Dlaczego? Diabły mają przesadzoną cenę, a przecież nie są aż tak dobre. No fakt odbierają ciutkę szczęścia wrogowi i powtrzymują kontrę. Ale mimo to badziewne życie i wiele innych... Poza tym, prawie wszystkie jednostki inferna są zbyt słabe i moim zdaniem zasługują na lepsze statystyki, tak by były równe z innymi miastami.

W życiu trzeba być twardym jak przeterminowane żelki...
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-28, 23:01   

Kamilio, nie wiem, co chcesz od inferna, powstrzymywanie kontry to mało? To jest znakomita umiejętność diabłów, do tego są szybkie i wcale nie zadają tak mało damage'u, nie można mieć wszystkiego, ifryty to zaraz po czarnych jeźdźcach druga najlepsza jednostka 6 poziomu (na równi może z nagami i czempami), do tego bardzo wkurwiająca jako neutral, czarty może i łatwo padają, ale walą zaraz po minotaurach największy damage i mają wcale niezłą szybkość, a ich spec jest kluczowy dla tego zamku, demon są naprawdę niezłe, do tego można je mnożyć w zatrważającym tempie, a reszta jednostek (chociaż gogi, diabliki i psy w 1 tygodniu całkiem nieźle sobie radzą) i tak prędzej czy później przyczyni się do zwiększenia populacji demonów w armii.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-01-16, 17:28   

Mnie rażą nie pasujące do gry jednostki np. naga nie pasuje do fortecy, pegaz może bardziej, ale jednostka z mitologji a nie fantasty, troglodyci s palca wyssani itp.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2011-01-16, 17:30   

Kamilio napisał/a:
No fakt odbierają ciutkę szczęścia wrogowi

Słyszałem, że to błąd w opisie. Ktoś z userów mnie poprawił nie pamiętam kto i gdzie. Chodziło o pojedynek między diabłem a aniołem.

To prawda, odbierają 1 szczęścia całej armii przeciwnika.




Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-15, 17:13, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-01-16, 17:34   

Olek napisał/a:
naga nie pasuje do fortecy, pegaz może bardziej, ale jednostka z mitologji a nie fantasty, troglodyci s palca wyssani itp

Pierd*lisz.

Troglodyci- Klimatyczna jednostka, podziemni niewolnicy wykorzystywani przez Czarnoksieznikow.

Pegaz- Jednostka z mitologii, tak samo jak: Meduzy, Harpie, Smoki, Gryfy... Czyli wedlug Ciebie 9/10 jednostek jest do bani bo jest z mitologii?

Naga- Pasuje jak najbardziej do Fortecy, bodajze w hinduskiej mitologii byla usposobieniem dobra, ale nie jestem pewien.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tormentor 
ParagwajskiSzermierz



Wiek: 35
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 75
Wysłany: 2011-01-17, 11:24   

Mnie denerwuje w Heroes'ach sytuacja gdy poziom życia wroga zasłania jakaś skała albo inne dziadostwo :D

"I love it when a plan comes together".
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 7 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group