Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wasze pierwsze gry na PC
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2010-12-05, 11:23   Wasze pierwsze gry na PC

Jakie były wasze pierwsze gry na PC? :)
Moimi pierwszymi grami na PC był Warcraft 2, Zagadki Lwa Leona,Test Drive 5 i Heroes 3 (ta troszkę później ;) )
(wszystkie mi się bardzo podobały, ale W2 najbardziej)
Bardzo dobrze zapamiętałem również encyklopedię "Jak to działa" (była wg. mnie rewelacyjna)
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-12-05, 11:27   

Moimi pierwszymi były: Captain Claw (miałem wersję eng i pomimo moich 9 lat nie przeszkadzało to w grywalności :mrgreen: ), Jazz Jackrabbit 2 (brat zawsze przegrywał ze mną, ale był większy i silniejszy więc mnie odpychał od klawiatury, a wtedy zabijał :-P ) i Mini Car Racing (poleciłbym tą pozycję szczególnym zapaleńcom :-) ). Tyle dobrych wspomnień..
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-12-05, 11:40   

Moimi pierwszymi grami na PC były właściwie 3 gry (dokupione do pierwszego kompa) - GTA 2, które mam do dziś, taka gierka wyścigowa International Rally Championship bodajże z 1997r. oraz wersja demo gry Diablo II. Grało się, oj grało...

Tilogour napisał/a:
Bardzo dobrze zapamiętałem również encyklopedię "Jak to działa" (była wg. mnie rewelacyjna)


Wiesz co Ci powiem? Ściągnę sobie tą encyklopedię, bo dla mnie to jest perełka i fajne rzeczy można było robić. Pamiętam ją jeszcze z czasów informatyki z podstawówki :->

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-12-05, 12:41   

Moja pierwsza gra, w jaka kiedykolwiek zagralem to byl Claw, bajeczna gierka po prostu. potem mniej wiecej w tym samym czasie doszedl Diablo I, Shogun Total war(ciagle przegrywalem, ale nie to sie liczy :-D ), oraz Heroes II Quake II i Kozacy.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
Ostatnio zmieniony przez Lowcakur 2010-12-05, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 15:13   

Nie licząc gier z Amstrada (ciekawe, czy ktokolwiek wie, co to takiego, ale leży u mnie w domu do dziś), to pierwsza gra w jaką grałem, to był również kapitan Pazur. Następnie były Kroniki Czarnego Księżyca, potem były różne wersje słynnych Wormsów (zaczynałem chyba od Armageddon - najlepsza), potem Jagged Alliance, po którym przyszła kolej na Heroes of Might and Magic III. Później grywałem również w przeróżne przygodówki, takie jak Tucker (nie przeszedłem do dzisiaj) i nowsze (np. Neverhood - przeszedłem). Oczywiście wszystko to miało miejsce co najmniej 10 lat temu.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
szymonn55 
Władca Elfów



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 30
Wysłany: 2010-12-05, 15:31   

Moje pierwsze gry to:
-Knights and Merchants
-Jazz jackrabbit 2
-Worms World Party
-Red Alert 2
I wiele innych,głównie przygodówki i RTS.Heroes 3 był także jedną z pierwszych moich gier.W niektóre gram nawet do dziś. ;-)

...
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-12-05, 16:33   

Cytat:
-Knights and Merchants


Wize, ze nie tylko ja gralem w ta swietna gre, ale niestety, nie byla to jedna z pierwszych gier w jaka gralem. Gra jest swietna, zawiera w sobie strasznie trudna kampanie, zeby przejsc niektore misje trzebabylo sie wykazac geniuszem taktycznym niczym Bonaparte.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-12-05, 18:40   

Knights and Merchants
Jazz jackrabbit 2
Crock 1 i 2
GTA 1
Heroes III
Rally Championship
Skoki Narciarskie 2002
Need for Speed: Hot Pursuit 2
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-12-05, 19:07   

Blood
Unreal
Heroes III
MotoGP
Age of Empires
Grałem w kilka innych wcześniej, ale dopiero te tak naprawdę poznałem. Wszystkie wspominam miło, a najlepiej Blooda (nie licząc H3 oczywiście)
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-12-05, 19:36   

Na początku była Kurka Nocna Wielkanocne Jaja, potem jakieś tanie gry, których nazwy nie pamiętam, Jazz Jackrabbit (lol, kto w to NIE grał?) ale 1, no i oczywiście HoMM3.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-12-05, 19:43   

Pierwsza gra w jaką grałem na kompie to Delta Force: Land Warrior. To również pierwsza gra jaką przeszedłem na kompie do końca. Pamiętam moment kiedy przeszedłem najtrudniejszą misję "Bramkarz" - całe szczęście, że ta misja nie była w kampanii, znajdowała się w dodatkowych scenariuszach. Ulubioną moją misją był "Monument" w Egipcie - tak znałem rozmieszczenie przeciwników, że prawie wszystkich załatwiałem nożem. ;-)
Do tego tytułu dodać mogę jeszcze:
Blood Omen 2
Quake 3 Arena
Heroes 3
 
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2010-12-05, 20:15   

Turok i Mortal Combat 4, jakoś koło 2001 roku. Trzecią grą, w którą gram do dziś był Medal of Honor: AA, przeszedłem ją już chyba z 15 razy ;) Niesamowity ma klimat jak dla mnie. Potem pamiętam, że przyszła kolej na Red Alert 2, Quake 3, Soldier of Fortune.. A od 2004 Diablo 2, gra wszech czasów, w którą grałem przez 3 lata codziennie i gram nadal, ale już bez takiego zapału. W zasadzie wtedy inne gierki dla mnie nie istniały, a od Diablo byłem masakrycznie uzależniony.

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group