Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampania [problem] - sezon zbirów
Autor Wiadomość
raimel

Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-18, 09:27   Kampania [problem] - sezon zbirów

Witam. Mam problem w kampanii "Niech żyję król" w misji drugiej "Sezon zbirów"

Uzbierać trzeba 2500 szkieletów w pare miesięcy. Normalnie nie jest to mozliwe dlatego trzeba otworzyć przejscie graniczne. Problem jest taki że nigdzie na mapie nie ma namiotu a artefaktem też się tego przejscia nie otwiera. Ma ktoś jakis pomysł lub ktoś to wie? czekam na odp
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-05-18, 14:21   

Przejście to chyba można było otworzyć, jak miałeś artefakt z poprzedniej misji. I kto powiedział, że się nie da uzbierać 2,5k szkiela w 3 miechy chyba. Budujesz zamek do czarnych rycerzy, jedną populacje dajesz jednemu bohowi, drugą drugiemu, i samą mapę czyścisz rycerzami i up. wampirami. Wiele jednostek chce się też dołączyć do naszej armii więc bierzesz je i w szkieletorni zamieniasz na szkielety. Gdzieś tam powinien być jeszcze Sandro który ma chyba jakąś armię.
 
 
raimel

Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-18, 15:09   

Ok moze i uda się uzbierać ale wolał bym otwierać przejścia graniczne.

Mam artefakt z 1 misji (Ducha opresji)

A gdy w 2 misji - Sezonie zbiorów chce otworzyć któryś z dwóch przejść (w jednym z nich zamknięty jest Sandro) pisze że "klucznik nie wyraził zgody" - mimo ze mam ducha opresji z 1 misji.

(a w ogóle przecież jak nie mam artefaktu tu na przejsciu pisze ze jest wymagany do przejscia odpowieni artefakt a nie że klucznik nie wyraził zgody)

Ma ktos na to jakis pomysł?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-05-18, 20:02   

Nie jestem pewny, ale ten art trzeba było chyba wymienić w poprzedniej kampanii. Ja tam nigdy tych misji nie robiłem i sobie jakoś poradziłem ;)

 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-20, 14:54   

Te wszystkie arty to dodatki, na pewno nie są wymagane do przejścia danej misji. Musi być na mapie gdzieś klucznik.
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-06-08, 13:06   

Mnie zawsze udawało się uzbierać te 2500 szkieletów w wyznaczonym czasie (3 miechy). Sama mapka ku temu bardzo sprzyja, bo co krok można napotkać różnej wielkości grupy pikinierów lub centaurów, które doskonale nadają się do ponownego wskrzeszenia jako szkielety :evil: Drugim bohaterem rekrutowałem różne jednostki dostępne na mapie, a później tylko do zamku, szkieletornia i po sprawie. Za każdym razem wyrabiałem się na tydzień lub dwa przed wyznaczonym terminem... ;-)

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group