Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Meduza królewska vs kapłan

Meduza królewska vs kapłan kto lepszy
Meduza królewska
39%
 39%  [ 27 ]
kapłan
52%
 52%  [ 36 ]
Remis
8%
 8%  [ 6 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-10-27, 15:47   

Sauron napisał/a:
mam rację :?:
Po prostu leżę :lol:
Sauron napisał/a:
To co zrobi,i tak to jest nic,więc lepiej go wogóle nie wykupywać z miasta,pieniądze za niego można lepiej spożytkować,kupując budynki,inne jednostki itp.
Tak, pewnie, lepiej kupić niesamowicie potężne bractwo miecza, które zapewni Ci wygraną w każdym przypadku :lol: Proszę Cię, nie pisz takich rzeczy. Kapłan faktycznie jest słaby, ale chociaż strzela, więc może się zawsze przydać. Twój pomysł to głupota - jest to po prostu strata pieniędzy, gdyż równie dobrze można to samo zrobić jednostką z 8 razy tańszą. Każda jednostka przydaje się w swoim zamku, mniej lub bardziej (co do zombich można by mieć wątpliwości, ale zawsze można dla nich znaleźć jakieś zastosowanie), na tym czy innym etapie gry. Swoją drogą, ciekawe, że tak zachwalasz gremliny, które przecież są słabe, ale jednak jest ich sporo, są niedrogie i strzelają (mam na myśli wersję ulepszoną), chociaż w istocie odgrywają w fortecy zupełnie inną rolę, niż kapłani w zamku. Przydatność kapłana nie jest aż tak duża, ale pomyśl: dostajesz 5 czekolad i lizaka. Czy uważasz, że to gorsze niż tylko 5 czekolad? (zaznaczam, że ta metafora miała służyć jedynie objaśnieniu oczywistej, wydawałoby się, rzeczy, nie zaś wychwaleniu innych jednostek zamku, które absolutnie nie są sobie równe i nie aż tak cenne, jak dla mnie czekolada ;-) ). W ogóle trochę za bardzo jeździcie po kapłanach: są tani, mają brak ogr. w walce wręcz, mają w miarę przyzwoitą szybkość. Są jedną z gorszych jednostek 5 poziomu, ale to nie znaczy, że nie mają zalet. ;-)
EDIT: Pisząc "Twój pomysł", miałem na myśli ściąganie kontry kapłanem, które zresztą nie jest możliwe, dopóki nie zostanie on zablokowany przez jednostkę wroga (chyba, że w WoG-u, ale ja w WoG-a nie gram :-P ).
 
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2010-05-15, 18:12   

meduza ma 8 strzałów więc się jej skończą poza tym uważam ją za najsłabszą istotę 4 poziomu nie może równać się z kapłanem




 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-05-15, 18:48   

Hektor napisał/a:
meduza ma 8 strzałów więc się jej skończą poza tym uważam ją za najsłabszą istotę 4 poziomu

najsłabszy jest demon i energia
ogólnie na 4 lv nie ma, aż tak słabych jednostek. Wszystkie mają swoje zastosowanie i są przydatne w grze (jedne w eksploatacji mapy inne w fb, a nawet w tym i w tym). No jedyne zastrzeżenie to arcymagowie - strasznie drodzy.
Kapłan o najgorszą jednostkę swojego poziomu może rywalizować tylko z magmą.

 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-16, 14:59   

Skwer napisał/a:
najsłabszy jest demon
Rozumiem, że nie biorąc pod uwagę farmienia. Ja infernem prawie w ogóle nie gram, ale nie przeszkadza mi to stwierdzić, że demony mogą stać się zdecydowanie najlepszą jednostką tego poziomu w rękach dobrego gracza (czyli nie moich :lol: ).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-05-16, 15:37   

ma słabe statystyki, możliwe dmg,ale poza tym nic nadzwyczajnego.
Nie licząc farmienia wolałbym do czyszczenia mapy srebrne pegazy

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group