Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Paweł
2010-06-24, 20:54
Dobra wiedźma, zła wiedźma
Autor Wiadomość
milka936

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-05-06, 20:15   Dobra wiedźma, zła wiedźma

Witam,

mam problem z przejściem tego scenariusza....również nigdzie nie moge znaleść podpowiedzi!
Otóż strażnik granicy mówi, że nie może mnie przepuścić bo musze ponogać gragulce na północy. pokonuje wszystkie co widze i dalej to samo! może gdzieś te gragulce są schowane?
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-06, 20:24   

Po pierwsze: taki temat powinnaś [sorry za pomyłkę] założyć chyba w dziale Pytania/Problemy, a nie w Spawach Akademii Wojny.
milka936 napisał/a:
ponogać
"pokonać"
Grałem w tę mapkę chyba ze dwa lata temu i zdaje się, że istniała jakaś inna droga. Ale nie pamiętam, więc musiałbym sprawdzić. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
Ostatnio zmieniony przez Gandalf 2010-05-07, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-05-06, 20:48   

milka936 napisał/a:
Otóż strażnik granicy mówi, że nie może mnie przepuścić bo musze ponogać gragulce na północy. pokonuje wszystkie co widze i dalej to samo! może gdzieś te gragulce są schowane?


Looknij w edytorze. Na północy masz taką małą wysepke(centralnie nad twoim początkowym bastionem). Musisz tam przypłynąć, otworzyć szarego strażnika i pokonać gargulce. Jak wpadniesz w dalsze tp, przy zamku tej 'złej' wiedźmy, odwiedzasz strażnika i on Cię przepuszcza. Nie jestem pewien, ale ja ten scenariusz w jakieś inne sposoby przechodziłem (3-4 razy na 160%, łatwe to), kiedyś odpale to i może sobie przypomnę xd
 
 
milka936

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-05-07, 10:34   

Gandalf założe sie, że jesteś gorolem i sie czepiasz szczegółów - każdemu może sie zdarzyć literówka!!

The Shadow dziękuje za pomoc!! Jest jeszcze inna droga - można dotrzeć do wiedźmy przez garnizon ale jest dość silny i ciężko go pokonać bo gra jest na czas... no ale będe próbowała :)

Pozdrawiam!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group