Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Paweł
2010-06-24, 20:50
2 Kraje - Grall
Autor Wiadomość
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2009-03-28, 20:16   2 Kraje - Grall

Grałem ostatnio w 2 kraje i za każdym razem miałem problem z wydobyciem gralla, W miejscu w którym sie znajduje na mapie i sprawdzałem to chybva zmilion razy, pojawia sie komunikat "sprobuj na mniej kamienistym podlozu", czy cos w tym stylu, ktos wie o co chodzi?

Put it all together, we are more and complete
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2009-03-28, 20:21   

To niemożliwe, bo grałem w ten scenariusz nie jeden raz i zawsze dało mi się go wykopać. Sprawdź jeszcze raz- może nie kopiesz w odpowiednim miejscu. Nie widzę innej przyczyny.
 
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2009-03-28, 20:29   

Tez nie miałem kiedys problemu, ale teraz wyglada to tak, ze sprawdizłem nawet w pliku mapy i kopałem tam gdzie jest wpisany gral i nic. W dodatku kopałem tam juz i pojawiła się dziura, taka jak po wykopaniu, a gdy probuje to zrobic jeszcze raz pojawia sie komunikat" sprobuj na mniej kamienistym terenie"

Put it all together, we are more and complete
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-03-28, 20:38   

Nie można kopać grala na dziurach.
 
 
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2009-03-28, 20:40   

Ale ja sam ta dziure tam wykopałem przedtem, po za tym dziwna sprawa, bo w pliku mapy na któej gram gral jest zaznaczony na prawo od latarni morskiej, z kolei u mnie na mapie, u góry (?!). Ta dziure sam wykopałem, ale grala nie mam.

Tak samo stało sie cos dziwnego, gdy byłem w miescie głownym bohem i kupiłem u sprzedawcy a. anielskie strzały, to pojawił mi sie komunikat, ze skawa jest pełna (?), a strzał nie miałem, ale u sprzedawcy tez juz ich nie miałem

ta mapa jest nawiedzona ... :P

Put it all together, we are more and complete
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-03-28, 20:50   

Cytat:
Tak samo stało sie cos dziwnego, gdy byłem w miescie głownym bohem i kupiłem u sprzedawcy a. anielskie strzały, to pojawił mi sie komunikat, ze skawa jest pełna (?), a strzał nie miałem, ale u sprzedawcy tez juz ich nie miałem

Jeśli sakwa jest pełna, to nie kupisz, podniesiesz ani nie zdobędziesz w żaden sposób artefaktów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group