Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
BIG PROBLEM
Autor Wiadomość
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-09, 14:19   

Wyrzucenie mapek ma przyspieszyć wczytywanie na początku. Jeżeli ktoś nie może się połączyć to mu to nic nie pomoże.
Isoth, a próbowałeś zagrać arenę? Ja nie mogę grać w zwykłe mapy z bratem, a arenki wchodzą bez problemu. Z innymi graczami też łączę się bez problemu na każdej mapie.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
isoth

Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-07-10, 21:40   

wszystko juz dziala :)

dzieki za pomoc
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-13, 20:16   

Malekith jak sie czegoś nie wie to sie nie pomaga :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
PeseiK 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 121
Wysłany: 2008-07-13, 21:10   

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Szkoda, że moją pierwszą wypowiedź umieszczam w tym dziale...

Ale przechodząc do rzeczy. Mam ten sam kłopot, który miał isoth. Niedawno naszła mnie ochota na grę przez sieć ze znajomym, więc wgraliśmy Hamachi, skonfigurowaliśmy je, założyliśmy sieć... Ale kiedy przyszło do gry... No cóż - za pierwszym razem mieliśmy połączenie i graliśmy. Rozłączyłem się jednak, gdyż przez przypadek kliknąłem Start zamiast ustawienia mapy. A bardzo nie lubię grać Fortecą... :mrgreen: Ale mniejsza z tym. Kiedy próbowaliśmy drugi raz... Nie udało się. Próbowaliśmy i próbowaliśmy, ale bez skutku. Kiedy ja stawiam serwer, znajomy go widzi, ale nie może się do niego połączyć - wyskakuje u niego błąd logowania. Gdy natomiast to on stawia grę, nie widzę jej wcale. Dodam tylko, że mamy tę samą wersję Heroes, ze wspominanej już tu gazety Play z dodatkami, oraz że on ma Internet od Neostrady, a ja od prywatnego providera, rozdzielany przez router. Robiłem wszystko jak należy - jak zostało opisane w samouczku na stronie głównej. Nie próbowałem jeszcze ściągać tego pliku heroes33.exe, ale widocznie nie był potrzebny skoro udało nam się połączyć za pierwszym razem... Co robić? Czy mają coś tu do rzeczy lagi, które często miewam?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ;)
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-07-14, 12:10   

Lagi raczej nie bo ja sam mam slabego kompa i ciagne. Jak sie nie widzi gry to robisz szukaj gry i wpisujesz IP kumpla z hamachi powinno pomoc jak was raz polaczylo oto polaczy znowu. mozesz dokladniej opisac blad logowania ?? Albo dac screena ?

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
PeseiK 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 121
Wysłany: 2008-07-14, 12:22   

Majer napisał/a:
Lagi raczej nie bo ja sam mam slabego kompa i ciagne. Jak sie nie widzi gry to robisz szukaj gry i wpisujesz IP kumpla z hamachi powinno pomoc jak was raz polaczylo oto polaczy znowu.


Heh, ja mam kompa raczej mocnego - lagi nie zależą z resztą od konfiguracji, a od Internetu. Próbowałem z tym wyszukiwaniem gier za pomocą IP z Hamachi, jednak niestety nie zadziałało.

Majer napisał/a:
mozesz dokladniej opisac blad logowania ?? Albo dac screena ?


Musiałbym poprosić znajomego, żeby mi go opisał. Poproszę go o to.

Ale kurcze, czemu w takim razie połączyliśmy się za pierwszym razem? Heh... cytując Wiedźmina: 'Jak król Dezmod skończył oddawać potrzebę, spojrzał do pełnego nocnika, i powiedział: "Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć" ' ...

[ Dodano: 2008-07-15, 22:59 ]
Dowiedziałem się co to było... W zasadzie to nic. "Spróbuj ponownie" - podobno tylko tyle pisało. Ale łączyć - nie łączyło. Tak samo było po ściągnięciu pliku heroes33.exe wraz z plikami tekstowymi. Jest na to jakaś rada? ;)
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-07-25, 15:30   

Hej ludziska, pytanko jedno mam :-)
Jak można odzyskać utracony autozapis z gry wieloosobowej :?:
Jest to gdzieś w systemie ?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-07-25, 16:46   

Nie ma.Autozapis przepadł.
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-07-27, 01:42   

Ałaaa...
Problem dość szybko stracił aktualność, ale w sumie szkoda, że nie można takiego czegoś odzyskiwać :-/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group