Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Męstwo i Honor
Author Message
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-03-17, 19:56   Męstwo i Honor

Jak widać w dziale upload (zaglądajcie do niego regularnie!), wpłynęła do nas nowa mapa.

+ Mapa XL, autor musiał sporo się poświęcić
- Kilka bugów, jak choćby puste podziemia w mapce rzekomo dwupoziomowej (tudzież brak jednego z miast)
- schematyczność (np. w pewnym miejscu po prostu puszczona jest seryjka smoczych utopii)
- niepełnologiczność (jak wiemy, w świecie MM wszystko jest możliwe, ale bujny las na pustyni to msz. lekka przesada)
- bardzo ubogie krajobrazy - wyjątkowo monotonne, ZERO urozmaiceń
- autor chyba starał się tworzyć jakieś zalążki klimatu nadając własne imiona bohaterom, ale nie rekompensuje to absolutnego braku tekstów

To na razie tyle, ja bym do działu download nie wpuszczał w takiej formie. Miejmy nadzieję, że to alfa.
 
Mefisto 
Arcydiabły rlz!



Joined: 11 Oct 2007
Posts: 181
Location: Z miasta
Posted: 2008-03-17, 20:00   

Zgadzam się z przedmówcą. Aczkolwiek nazwy herosów dość fajne. Ocenię na 7,2/10. Od terenu też nigdy nie byłem specjalistą, co uwzględniłem w ocence.

http://www.youtube.com/user/Dog0Lord
 
[GA]Kamil39 


Helped: 14 times
Age: 32
Joined: 26 Oct 2007
Posts: 2001
Location: Libiąż k/Oświęcimia
Posted: 2008-03-17, 20:04   

zamienilbym piaski na brazowy teren( nekropolii) i byloby git. troche przesada z tymi utopiami . dalbym ze 4 wrogach i by starczylo .moznaby ja troche przerobic i byloba niezla . tylko w edytorrze zerklem na nia. obiecuje ze jutro zagram naniej .. i dopiero powiem co i jak

[ Dodano: 2008-03-17, 22:28 ]
do lol772: prosze o polaczenie moich dwoch postow (ten+ ten wyzej) bo cos edit mi nie dziala . dzisiaj zagralem jescze w ta mape. jest dosyc latwa. Ci bohaterzy sa zle zrobieni na poczatku. mi sie w tawernietrafil tazar wiec gicik.z latwoscia wygralem na 180% .w smoczych udupiach za wygranie dostawalo sie laczone artefakty !bardzo dizwne w sakwie mialem full artefakty najelpsze... .ogolnie duzo pracy zostalo w ta mape wlozone .a jeden blad zauwzylem , jednostka 7lvl pilnuje butow apostola. ale nie udolnie jednostka jest postawiona i mozna za friko wziasc butki.za duzo zasobow na mapce - bardzo latwa mapa przeszlem ja w 30 min ,,, to o czyms swiadczy , ale moim zdaniem warto ja dac do map Akademii wojny.

mestwo i honor.JPG
Download 508 Time(s) 119.88 KB


"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2008-03-18, 16:42   

oceniam 6.7/10

+Mapa xl sporo grania...
- ale czy miłego?
-ubogie formy terenu
-easter eggsy(nie do końca udane)

czekamy na wersje F
może będzie lepsza!
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Age: 114
Joined: 03 Mar 2008
Posts: 223
Location: Międzymordzie
Posted: 2008-03-26, 16:27   

Witam! Jeśli kmogę tu zaglądać to chyba znaczy że mnie przyjeliście.No więc po dwóch słabych i jednej średniej mapie dobrze zobaczyć jakąś mapę z eventami i zdarzeniami czasowymi.No więc:
+ Duża
+ eventy i zdarz. czasowe
+ imiona bohaterów
+ widać że autor się przykładał...
- ...choć czasami brakło mu pomysłów.
- Dęby na pustyni...hmmm...
- Smocze utopie i te uniwersytety.
- niestety eventy to tylko walki :/
Stawiam 7,5 .

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group