Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Brak możliwości zapisu stanu gry HOMM3 HD + Hota
Author Message
MichalLeito 

Joined: 17 Feb 2021
Posts: 1
Posted: 2021-02-17, 16:49   Brak możliwości zapisu stanu gry HOMM3 HD + Hota

Cześć.

Mam pewien problem, otóż nie mogę zapisać stanu gry. Autozapis działa bez zarzutu, natomiast w sytuacji, kiedy chcę stworzyć nowy zapis, przyjmijmy zatytułowany "aaa" - niestety. W czasie gry wyskakuje komunikat, iż gra została zapisana o ww. tytule, natomiast po wyłączeniu gry lub chociażby wyjściu do menu, zapisu po prostu nie ma. Sprawdzałem też czy pojawił się plik w folderze z zainstalowaną grą, tj. "games", ale tam też owy plik się nie pojawia (autozapis tak).

Reinstalacja nie pomaga.
Kiedy wchodzę w "właściwości" prawym przyciskiem myszy w zainstalowany z grą folder i odznaczam atrybut "tylko do odczytu" ~> "zastosuj zmiany do tego folderu, podfolderów i plików" niby dzianie zostało wykonane, ale po ponownym wejściu we "właściwości" folderu - atrybut dalej jest zaznaczony, jako "tylko do odczytu".

Posiadam zainstalowaną wersję HOMM3 HD + Hota.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? :-(

Nie ukrywam, będę bardzo wdzięczny, bo problem jest co najmniej irytujący :-?

Pozdrawiam!
 
misiokles


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 18
Posted: 2021-02-18, 22:12   

Prawdopodobnie nie zauważyłeś, że od jakiegoś czasu gdy się zapisuję grę to tworzą się podkatalogi z nazwą mapy, gdzie lądują owe zapisy (inne niż autozapisy).


W moim przypadku muszę kliknąć na katalog Frontier by dostać się do zapisów z tej mapy.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group