Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Bohaterowie Cytadeli
Author Message
heroes3 



Helped: 8 times
Age: 38
Joined: 31 May 2015
Posts: 757
Posted: 2016-08-28, 13:29   Bohaterowie Cytadeli

Nie znalazłem takiego konkretnego tematu, ale jeśli już istnieje to proszę mnie naprowadzić.
Ja mam wprawdzie konkretne pytanie dotyczące jednej z bohaterek, ale myślę że w temacie można swobodnie podyskutować o każdym bohaterze z cytadeli.

Czy Adrienne ma jakieś bonusy z tytułu specjalności w magii ognia? Czy jedynym jej bonusem jest to, że startuje po prostu z magią ognia na poziomie mistrzowskim? Czy w takim razie jest jakikolwiek sens brać ją jako bohaterkę walcząc cytadelą (zakładam, że jest odblokowana i dostępna na mapach, nie mówię tu o kampanii "Igranie z ogniem")?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Helped: 38 times
Joined: 20 Dec 2015
Posts: 666
Location: Z krainy ognia
Posted: 2016-08-28, 13:40   

Zacytuję grę:
Quote:
Zaczyna mając zdolność "magia ognia" na poziomie eksperta

Do tego zaczyna jeszcze z zaklęciem inferno.
Na samym początku gry jest silna ale tym później w grze tym jest coraz słabsza.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
hrabo 



Helped: 17 times
Age: 32
Joined: 07 Jan 2016
Posts: 641
Posted: 2016-08-28, 14:47   

A po co brać Grindana/dowolnego elementalistę może poza Luną i Ciele, bo ich specki przekładają się bezpośrednio na dmg? Od pierwszego dnia masz dużą siłę w rękach i nawet głupia strzałka jest nieźle podkoksana. Do tego dochodzą masówki typu klątwa (żywiołaki powietrza/reptillioni/prawie całe cove/cośtam się jeszcze znajdzie) i jak przyfarcisz z berserkiem to magię ognia masz już zrobioną z definicji. Generalnie magowie są mocni na małych mapach, a ten mag wybija się spośród innych całkiem mocno.

Edyta: Byłym zapomniał, oślepienie z magią ognia na mistrz też robi robotę.
 
heroes3 



Helped: 8 times
Age: 38
Joined: 31 May 2015
Posts: 757
Posted: 2016-08-28, 15:52   

@Hrabo, ale my tu dyskutujemy o cytadeli, więc nie bardzo rozumiem czemu przeskoczyłeś na elementalistów z confluxu? :roll:
Last edited by heroes3 on 2016-08-28, 17:45; edited 1 time in total  
 
hrabo 



Helped: 17 times
Age: 32
Joined: 07 Jan 2016
Posts: 641
Posted: 2016-08-28, 15:59   

Dałem przykład elementalistów, bo wszyscy zaczynają z jakąś magią na poziomie podstawowym. A jednak się nimi gra na małych mapach, właśnie z powodu ich silnej magii w początkowej fazie gry. Taka Adrienne daje ten sam efekt - możesz szybko wykorzystać potencjał bohatera i rozwalać wszystko dookoła. Inferno może nie jest jakimś wspaniałym zaklęciem, ale przeciwko strzelającym neutralom też może robić robotę, a zaklęcia cytadelą i tak zdobędziesz (jasne, zależy od scenariusza, mówię tu o uśrednionym przypadku).

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
heroes3 



Helped: 8 times
Age: 38
Joined: 31 May 2015
Posts: 757
Posted: 2016-08-28, 17:33   

Dobra, już zrozumiałem o co chodziło z elementalistami. Chodzi Ci o to, że mając umiejętność w danym czarze, mają lepiej na starcie więc można wykorzystać ich na małych mapach S.
Tylko moje pytanie o Adrienne brzmi, czy:
a) Adrienne dostaje jakieś specjalne bonusy z tytułu magii ognia na każdym osiągniętym przez siebie poziomie? Tak jak np. Xyron zadaje większe obrażenia inferno z każdym swoim poziomem wyżej.
czy
b) Adrienne nie ma bonusów do magii ognia i zadaje obrażenia na takie same jak każdy inny bohater który nauczy się mistrzowskiej magii ognia?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Helped: 38 times
Joined: 20 Dec 2015
Posts: 666
Location: Z krainy ognia
Posted: 2016-08-28, 17:38   

Quote:
b) Adrienne nie ma bonusów do magii ognia i zadaje obrażenia na takie same jak każdy inny bohater który nauczy się mistrzowskiej magii ognia?

To jest dobra odpowiedź.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group