Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Prośba o wstępna weryfikacja dodanych map
Author Message
koksiu 


Helped: 1
Age: 32
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 38
Location: Koszalin
Posted: 2012-08-19, 15:32   Prośba o wstępna weryfikacja dodanych map

Mam taka mała prośba do moderatorów na stronie o wstępna weryfikacje dodanych map, gdyż niektóre mapy na tej stronie to jest jakiś żart np. wczoraj pobrałem mapę Król Artur i to jest jakiś żart autor ją chyba 5min robił, podziemia to jest jakiś sznureczek i jeden Czarny Smok w środku pełno pól pustych ogólny chaos i najlepsze jest to że klucznik jest po złej stronie umieszczony i nie ma nawet jak dotrzeć do komputera:) chyba że w Edytorze mapkę przerobimy. Więc szkoda by było żeby naprawdę genialne mapki np. Afryka Heroesów, Odizolowani, Wiele Lat Wojny przeplatać z jakimiś badziewiami:)

Staraj się nie połykać tylu liter
Last edited by yarzapp on 2012-08-22, 09:58; edited 1 time in total  
 
 
Tormentor 
ParagwajskiSzermierz



Age: 35
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 75
Posted: 2012-08-19, 17:41   

Jak już mowa o wstępnych weryfikacjach to ja przydałoby w każdym opisie mapy napisać albo tytule jakiś symbol świadczący o tym, że mapa jest autorstwa fana bo czasem takowa plansza wydaje się być robiona przez oficjalnych twórców.

"I love it when a plan comes together".
 
Malekith 
I Am Justice



Helped: 85 times
Joined: 30 May 2008
Posts: 2986
Posted: 2012-08-19, 19:21   

koksiu wrote:
wczoraj pobrałem mapę Król Artur i to jest jakiś żart autor ją chyba 5min robił, podziemia to jest jakiś sznureczek i jeden Czarny Smok w środku pełno pul pustych ogólny chaos i najlepsze jest to że klucznik jest po złej stronie umieszczony i nie ma nawet jak dotrzeć do komptuera:)
Za wirem można wysiąść na terenie kompa. Inna opcja to przyzwanie okrętu (3 miasta dają dobrą szansę na ten czar, ewentualnie zostaje jeszcze Gem, która zaczyna z nim). Podziemia są celowo zaprojektowane w ten sposób, aby zmylić ludzi, którzy nie sprawdzają mapki w edytorze.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group