Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Ocena dodanych map
Author Message
misiekkrakow 

Age: 41
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 9
Location: Kraków
Posted: 2011-12-28, 14:06   Ocena dodanych map

Witam.
Wiem ze mój pomysł wiązałby się z pewnym utrudnieniem dla administratorów serwisu. Ale mam nadzieje że jakimś cudem uda się go zrealizować, co byś Cie powiedzieli gdyby była możliwość oceniać każdą z dodanych do serwisu map? Dodawać komentarze do nich, pytania i uwagi. Myślę że dodatkowo mogło by to wpłynąć na "jakość" dodawanych map i pomóc osobą które je tworzą aby ich mapy były coraz lepsze... Sam dodałem już kilka map i jestem ciekawy jak zostały one odebrane.[/b]
 
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2011-12-28, 21:44   

Jak chcesz się przyczepić jakiejś mapy, zawsze możesz założyć temat w odpowiednim dziale na forum i tam ją ocenić, skomentowć, lub zapytać o radę. Myślę, że taka opcja byłaby zbędna, bo mało kto by czytał i dodawał opinie innych.
 
yarzapp 
Scrab



Helped: 36 times
Age: 34
Joined: 16 May 2010
Posts: 2169
Location: Wrocław
Posted: 2011-12-30, 16:40   

Pomysł w sumie nie jest taki głupi, niby liczba ściągnięć jest niezłym kryterium ze statystycznego punktu widzenia, niemniej nowe, dobre mapy z nie za dużą liczbą ściągnięć już będzie trudniej znaleźć w ten sposób, dlatego sortowanie po średniej ocenie wtedy dałoby zadowalające rezultaty. Same komentarze można by rozwinąć i przeczytać, jakby ktoś chciał. Z pewnością byłoby to ułatwienie.

misiekkrakow wrote:
leprze

Auć.
misiekkrakow wrote:
[/b]

Czyżby w zamierzeniu cały post miał być pogrubiony?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
MaxMacior 



Age: 25
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 13
Posted: 2011-12-30, 18:35   

Ja też jestem na tak, ocena by mi bardzo pomogła znaleźć dobrą mapę, i od razu mógłbym napisać mój komentarz o niej bez spamu na forum :P
 
misiekkrakow 

Age: 41
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 9
Location: Kraków
Posted: 2012-01-02, 16:20   

Sama ilosc pobran nie koniecznie swiadczy o jakosci mapy... niechce podawac konkretnych przykladow ale wiem sam po sobie ze niejednokrotnie sciagnalem mape ktora na pierwszy zut oka wygladala ciekawie a po wlaczeniu jej tylko sie rozczarowalem. Wiadomo ze kazdy ocenialby wg wlasnych kryteriow ale mysle ze srednia nota jakiejs mapy napewno oddawalby w dosc dobry sposob to czy warto na niej pograc.
 
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 31
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2012-01-02, 16:24   

Tak, to bardzo dobry pomysł. Te mapy z tyłu nie mają szansy się wybić bo większość ludzi ściąga te, które mają dużo pobrań a to błędne koło, jak mapa jest słaba nie ma jak tego wyrazić, nie cofniesz przecież ściągnięcia :-P

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group