Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Miasto zrobione przez AW
Author Message
Olek 
Grafik II stopnia



Age: 24
Joined: 17 Oct 2010
Posts: 349
Location: Żuławy
Posted: 2011-07-29, 01:07   Miasto zrobione przez AW

Wiem, że projektów nowego miasta do Heroesów było strasznie dużo, ale to byłby pomysł dzięki, któremu całe AW byłoby bardziej znane. Z tego co widzę coraz więcej użytkowników pisze więcej postów w HP i na SB. Jeżeli nam się uda - będziemy bardziej znani - strona, która stworzyła 11 miasto do Heroesów. Jeżeli nam się nie uda - trudno. Wiele było projektów, które nie wypaliły. Ale jeżeli do pracy weźmie się całe forum (na pewno każdy ma jakiś talent) to będą większe szanse na pozytywne wyniki. Wiem. Jestem Młody i fantazjuje. Tak, tak... trolle mogą się śmiać, że nam się nie uda. Jednak ja wierzę, że będą jakieś najmniejsze postępy. Najpierw Będziemy potrzebowali całkowicie nowej strony. Zamieszczane będą propozycje ogólnie jakie byłoby miasto, fabułę, jak powstało i ogólny sens miasta. Później - po przyjęciu danych informacji ogólnych zacznie się psychiczny szkic miasta.wymyślane będą potwory, bohaterowie, budynki itp. Kiedy będzie wszystko wiadomo nadejdzie robota na grafikę - Może to zająć chyba z rok. Po ukończeniu grafiki, Muzycy stworzą ścieżkę dźwiękową dla miasta i potworów. Kiedy Wszystko będzie na swoim miejscu programiści wstąpią i zamienią grafiki oraz muzykę na miasto. Wiem, wiem... To wale nie jest proste. Trzeba jednak się bardzo postarać. Jeżeli będziemy mieli dość czasu i intencji to, może coś z tego wyjdzie... Na razie to tylko tli się w mojej głowię. Chcę dać AW trochę sławy. Żebyśmy byli znani. Wszystko dla naszego i fanów Heroesów dobra. Żadnych komercji. Wszystko dla fanów i dla AW. Jeżeli ktoś może stworzyć stronę to niech powiadomi mnie o tym przez PW, ale jej na razie nie robi.Jeżeli zobaczę jakie strony to będą, to dam znać z grupką pomocników, która jest najlepsza. (zgłoszenia pomocników także mile widziane) Proszę się ze mnie nie śmiać. Naprawdę, to mój drugi tak bardzo poważny pomysł na projekt. (pierwszy to komixxy racing)

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
Last edited by Olek on 2011-07-30, 14:38; edited 1 time in total  
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Helped: 25 times
Age: 29
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1066
Location: Suwałki
Posted: 2011-07-29, 10:10   

Olek, 1:07 a Ty jeszcze nie spałeś? Co na to Twoi rodzice? Już ja sobie z nimi pogadam..

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
isan



Helped: 2 times
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 1541
Posted: 2011-07-29, 10:12   

to jakiś absurd
 
Skwer 



Helped: 18 times
Age: 33
Joined: 19 Feb 2008
Posts: 2742
Posted: 2011-07-29, 22:58   

Pomysl bardzo fajny, ale niestety niewykonalny.
Z tego co wiem Lowcakur i jego paczka planowali stworzyc miasto, ale na kilku projektach sie skonczylo?

Uwagi: Wierze - od wiara, drugi.

 
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2011-08-05, 17:32   

Quote:
Z tego co wiem Lowcakur i jego paczka planowali stworzyc miasto, ale na kilku projektach sie skonczylo?

Olek chyba nawet był w tym projekcie. Słomiany zapał?
Olek wrote:
Tak, tak... trolle mogą się śmiać, że nam się nie uda.

Hahahahah, nie uda się...
Ale tak szczerze - nie ma szans. Poza tym jednak wolałbym zobaczyć miasto z LoTR-a, niż takie wspólne miasto.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group