Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Moje mapy (WoG)
Author Message
Tilogour 



Helped: 8 times
Age: 50
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 945
Posted: 2010-12-29, 16:14   Moje mapy (WoG)

Oto moje mapy. Na razie bez fabuły, ale wszystko w swoim czasie.
Jak je oceniacie?
Jeżeli ktoś nie lubi WoGa, to bardzo dużo traci (ja i tak gram z wyłączonymi opcjami WoGa)
Władca (trudna wersja) jest do przejścia, czy raczej nie da rady? :)
Pliki .erm lecą do folderu z mapami.

Moje mapy do H3 WoG.rar
Nowa wersja pliku (15.07.2014)
Download 560 Time(s) 960.94 KB


Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Last edited by Tilogour on 2014-07-15, 21:22; edited 4 times in total  
 
Hektor
Oszołom



Helped: 4 times
Joined: 13 May 2010
Posts: 318
Location: mam wiedzieć?
Posted: 2011-07-02, 22:53   

Jako takie doświadczenie z mapami masz. Wyglądają całkiem dobrze. Co mi się od razu rzuciło w oczy:

-mapa "Władca(trudna wersja)" bardzo lubię niejednolity teren ale tu jest zwykła sieczka. Nie wiadomo co i gidze. Jeśli chcesz żeby takie coś dobrze wyglądało to polecam robić fragmenty danego terenu takimi pasami i jakoś zgrać je z przeszkodami. Tu taki trochę misz masz.

-jako, że ja niestety sprawdzam mapy głównie pod względem wizualnym a nie grywalności i fabuły więc przeglądam mapy w edytorze. Co za tym idzie widzę rzeczy, których nie powinienem widzieć itd. Na mapie "władca 3" komputerowi nie żałowałeś surków zwłaszcza ognisk. :mrgreen: Cała mapa jednak jest udana. Nie wiem jak gra ale wygląda dobrze. Parę fajnych pomysłów. Bardzo fajnie zrobiona woda. Ja nie mam do wody talentu. Jeśli chodzi o mnie to warto ją przetestować grając w nią. Jak znajdę czas mogę zagrać aczkolwiek nie przepadam za WOG'iem.

-mapa "Kresiel2" też jest dobra. wygląda nie aż tak dobrze jak poprzednia ale jest dobrze. Mapy generalnie nie wyglądają na jakieś super wymagające ale takich właśnie map nie lubię (złe wspomnienia z UtB)

Reasumując. Jedne z lepszych map z tego działu. Jeszcze przejrzę dogłębniej i dokładnie powiem co bym zmienił. Gratuluję stworzenia dobrych map. Świetna robota. Polecam!




 
 
Tilogour 



Helped: 8 times
Age: 50
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 945
Posted: 2011-07-03, 06:52   

Quote:
Mapy generalnie nie wyglądają na jakieś super wymagające

Niektóre są dość wymagające. Chyba najbardziej wspomniany przez Ciebie kresiel2 i Władca (trudna wersja), chociaż wiadomo, że nie tak, jak UtB. Szkoda, że tacy gracze tacy jak Malekith raczej nie grają w WoGa, mimo iż można wszystkie jego opcje wyłączyć (Ja tak grałem w WoGa)

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
q2 


Helped: 1
Age: 46
Joined: 30 Jan 2013
Posts: 114
Posted: 2013-02-06, 13:45   

Mam edytor postaram się jakoś to zorganizować i opisać troszkę hmm

tylko od czego zaczniemy na początku?

[ Dodano: 2013-02-08, 21:26 ]
Więc tak zajmijmy się pojedynczo mapami, aby każdy był na bierząco będziemy pisać tutaj w temacie.

Ja proponuje zająć się na początek aby mieć spokój jedną mapą o nazwie:
Wladca2

Jest tutaj kilka zamków fortecy i zamek, więc fabułe bym skupił na tym co ty na to? jest także wyspa złota, to też można zaczepić
 
Tilogour 



Helped: 8 times
Age: 50
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 945
Posted: 2014-07-15, 21:13   

Uaktualniłem archiwum z mapami. Dałem prawie wszystkie dokończone (i lepsze) mapy (część jest bez fabuły) włącznie z moją mapą dla TI, które akurat miałem pod ręką. Brakuje 1-2 map, ale nie wiem gdzie je dałem, więc tamtych nie zamieszczę, oraz 1-2 gorszych map, które wymagały by sporych poprawek.
Resztę moich map można pobrać z różnych stron ; )

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group