Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
XL - Multi/Single trzeba testerów.
Author Message
Archen 


Helped: 1
Age: 33
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 152
Location: pl
Posted: 2011-10-24, 17:48   XL - Multi/Single trzeba testerów.

Nie jestem jakoś bardzo zadowolony z tej mapy : / No ale skoro układałem klocki to chce żeby inni zobaczyli. Mapę wrzucę najpóźniej jutro. Dzisiaj jeszcze eliminowałem chamskie bugi :mrgreen:



Potrzebuję:

Testerów Multi: doświadczenie w multi, mapy z późnym kontaktem.
Testerów Single: kilka kampanii ocykanych żeby miał i ogółem kminił grę.

Ocena pod kątem grywalności, od razu zaznaczam że nie jest to jakaś uber trudna mapa, raczej dobra na multi (mimo iż późny kontakt, strefy itd). Mapa w zasadzie jest wyścigiem do centrum (w praktyce).

Jak dobrze pójdzie to wrzucę jeszcze dzisiaj na PW tym co się zgłoszą najpóźniej jutro wieczorem.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Helped: 7 times
Age: 29
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 910
Location: Drakmoor
Posted: 2011-10-24, 18:47   

Prezentuje sie calkiem ladnie, choc mam pare zastzezen:
-Wyspa Vori jest pokryta sniegiem, a nei bagnem :P
-Czy Erathia nie powinna byc bardziej, hmm zielona? :D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Archen 


Helped: 1
Age: 33
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 152
Location: pl
Posted: 2011-10-24, 23:12   

Ale to nie jest Erathia O_O'

Serio to jest podobne? To miało być coś autorskiego, kometa spadła na dawne pogranicze, pokruszyła ląd, w środku jest spaczone magią pustkowie... itd.
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2011-10-24, 23:32   

Archen wrote:
Serio to jest podobne?

Szczerze? Nie - nie mam pojęcia, skąd Lowcakur wpadł na taki pomysł.
 
Archen 


Helped: 1
Age: 33
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 152
Location: pl
Posted: 2011-10-25, 00:58   

Noc Komety - 1.00

O_o' mapa działa - testy, naprawianie bugów... niedziałających rzeczy etc. przeszła.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Helped: 7 times
Age: 29
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 910
Location: Drakmoor
Posted: 2011-10-25, 10:08   

http://www.heroes3.eu/images/antagarich.jpg

Jest bardzo podobne :P No coz, ale jesli to nie Antagaricj, never mind.

A mapke z checia przetestuje.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Amitamaru 



Helped: 33 times
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 1495
Posted: 2011-10-25, 18:45   

Jako, że gra z kompem szybko leci to postanowiłem zagrać sobie w twoją mapę. Grałem jako czerwony i na start wziąłem sobie Shaktiego którym w 1 tyg wyszedłem z klatki i rozwaliłem stwora 4 poziomu idąc dalej i postawiłem 1-4 +6lvl z zamkiem. W 2tyg wróciłem sobie po książkę magii i poszedłem zrobić 2 banki krasnali dzięki którym zakończył się pierwszy kłopot czyli kasa. Od tej pory gra staje się łatwa, bo wystarczy dobić do kapitolu, w dupę daje tylko brak klejnotów przez co nie zrobiłem na początku up. minotaura i nie mogłem postawić smoków, bo nie miałem na gildię... Po wypłynięciu z jakąś tam armią wylądowałem na wyspie z bramą graniczną i doszedłem sobie do pustyni gdzie zaczekałem na armię, bo nie wiedziałem za bardzo co mnie tam czeka. Myślałem, że będzie trudniej... Na pustyni brakuje jakiegoś zamku albo studni żeby naładować manę, ale bez tego da się obejść.
Zwiększ liczbę strażników na pustyni, bo jest tam po prostu nudno. Dobrze by było tez żeby komputer stanowił jakąś siłę :) Mapa jest ładnie wykonana, ale nudna i łatwa dzięki czemu odechciało mi się jej kończyć, bo w momencie kiedy ja mam staty po 50+ to komp ma może po 15...
 
 
Archen 


Helped: 1
Age: 33
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 152
Location: pl
Posted: 2011-10-25, 19:30   

Dzięki za ocenę. Też właśnie nie jestem zadowolony z tej mapy - no ale jak ma potencjał to ją poprawię. Przyjąłem uwagi do wiadomości.

Wcześniej poczyniłem dwie fabularne Mki i z nich jestem zadowolony, ale to takie scenariusze single z udziwnieniem rozgrywki.

Map ze strefami nigdy jakoś nie umiałem dobrze robić - też czułem niedosyt. No ale będę grzebał przy tej mapie jeszcze. Dzięki za test bo samemu jak któryś raz się gra to trudno o złoty środek w ocenie.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group