Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Dla innych i myślących - WWW6

Czy to normalne?
Kujony i cioty!
30%
 30%  [ 3 ]
Nie mogę się doczekać
10%
 10%  [ 1 ]
Może się pojawię
10%
 10%  [ 1 ]
To nie dla mnie / nie interesuje mnie to
50%
 50%  [ 5 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-05-22, 13:48   Dla innych i myślących - WWW6



http://warsztatywww.wikidot.com

Każdego, kto poczuwa się umysłowym hardkorem, chce poznać fajnych ludzi, dostać końską dawką nauki i pozytywnego świra, nie może tam zabraknąć. Uczestniczyłem w poprzedniej edycji i wypowiadam się o tej imprezie w samych superlatywach.

Ktoś z Was się wybiera?

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-04-25, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-22, 14:08   

Może bym się wybrał (i tak w sierpniu nigdzie nie wyjadę), choć nie wiem, czy nie reprezentuję zbyt niskiego poziomu :-P Oczywiście jeśli już, to wybiorę tematy związane z matmą, bo z fizyki jestem cienki jak standardowy papier toaletowy. ;-) O, i widzę, że można nauczyć się grać w brydża... Zastanowię się. :-)
PS Ale śmieszna pierwsza opcja w ankiecie, mam dziką ochotę zaznaczyć ją dla zabawy :lol: (zgadnijcie, kto dał głos na idiotyczną opcję "wszystkie są kiepskie" w temacie o najgorszej jednostce 5. poziomu :lol: ).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-22, 14:15   

Trochę za daleko, a poza tym, jeśli źle pójdzie i tak w sierpniu będę miał osobistą przygodę z fizyką ;-) Trzeba czuć do tego zamiłowanie, żeby chcieć się rozwijać w czasie wolnym, a w mojej szkole to ciężko zdobyć zamiłowanie do jakiegokolwiek przedmiotu :mrgreen:
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-22, 14:21   

Leance napisał/a:
jeśli źle pójdzie i tak w sierpniu będę miał osobistą przygodę z fizyką ;-)
Jak to rozumieć? Poprawka jakaś czy co? :roll: A co do polskich szkół, mam wrażenie, że w nich ciężko zainteresować się czymkolwiek (np. 2 lata historii w liceum wyleczyły mnie z zainteresowania historią, i to chyba na dobre :lol: ), więc trzeba rozwijać swoje zainteresowania w wolnym czasie i nie zniechęcać się, mimo wszystko (i kto to "mówi"? :lol: ). Problem w tym, że czasu ciągle jest mało...

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-05-22, 14:22   

Jakbym się wybierał do Olsztyna to tylko do Arrachionu Olsztyn :-P
Mnie interesuje bardziej praktyczne zastosowanie fizyki, nie nauka nowych wzorków. Raczej nie nauczą cię tam jak zbudowany jest napęd lotniczy lub silnik, takie rzeczy na polibudzie i dlatego teorie mam w dupie(mam na myśli żmudne uczenie się wzorków, o czarnych dziurach, elektronach wzbudzonych i tego typu pierdół).
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-22, 14:37   

Gandalf napisał/a:
Jak to rozumieć? Poprawka jakaś czy co?



Właśnie tak to należy rozumieć, trzymajcie za mnie kciuki, by mi się udało jeszcze w czerwcu ;-)

Gandalf napisał/a:
np. 2 lata historii w liceum wyleczyły mnie z zainteresowania historią, i to chyba na dobre :lol:


Ja w gim byłem laureatem z his, a po roku przepisywania podręcznika z naszym kochanym historykiem (który piątki wstawia za rozmiar piersi i kolor włosow dziewczynom, jak dla mnie powiniem się hamować) jest to przedmiot, którego nie cierpię najbardziej.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-05-22, 14:45   

No to trzymam kciuki. ;-)
Leance napisał/a:
Ja w gim byłem laureatem z his
Witaj w klubie :lol: Ale fajny tekścik z podstawówki, najczęściej słyszany po oddaniu testów przez nauczyciela.
Leance napisał/a:
który piątki wstawia za rozmiar piersi i kolor włosow dziewczynom
O kurczę! No popatrz, to tak, jak u mnie na biologii. Facet (pięćdziesiąt parę lat) pyta dwóch kolegów, dostają pały, potem bierze jedną dziewczynę, ona zaczyna się jąkać. Po upływie kilku minut mówi: no, za dużo nie powiedziałaś, ale masz 5- za ładny uśmiech (ciekawe, jak zobaczył jej uśmiech, skoro patrzył w innym kierunku, wiadomo jakim :lol: ). Pamiętam, że kiedyś nie mógł sobie przypomnieć imienia jednej koleżanki, a jeden kolega powiedział głośno z pierwszej ławki: "on pamięta dziewczyny po cyckach, Klaudia (rzeczona koleżanka - przyp. G.) ma duże!"

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group