Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Najlepsze miasto na szybkie podbicie kopalń
Autor Wiadomość
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-01-09, 21:03   

black wolf napisał/a:
A nie uważasz, że na drugim miejscu piwinno być nekropolis, no wiesz nekromacja.

nekropoli powinna być na podium,a nekromacja to świetna umiejętność legiony szkieletów/kosciejów robią swoje podczas walki

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Muczoczaczo 
Guitar Guy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 73
Wysłany: 2010-01-09, 21:05   

Cytat:
Loch też jest moim zdaniem najlepszym miastem.
A nie uważasz, że na drugim miejscu piwinno być nekropolis, no wiesz nekromacja.

Gusta i guściki ;P I tak trzeba sobie w końcu przyznać, że najbardziej OP są Nekro i Wrota.

Co do tematu ciężko stwierdzić, ale chyba forteca/lochy, zależy od przeciwników.

Let it be
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-01-09, 21:12   

zależy od szybkości przeciwnika,jego typu np.czy są to jednostki strzelające i od przyrostu jaki mamy w mieście, bo większe gremliny + gargulce wystarczają by podbić kopalnie, niestety czasami ze stratami. W nekro kiepsko to wygląda na początek dostajemy powolne szkielety + jeszcze gorsze ożywieńce-na niewiele się przydadzą gdy będzie trzeba zdobyć kopalnie strzeżoną przez np.magów czy gogi ;-)

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Tiamath


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Wysłany: 2010-01-09, 23:58   

altaeir napisał/a:
Ciekaw jestem na jakim templu zabiłbyś te ogry w 1/2 dniu, chyba tylko loch by dał radę. Towerowi skończyły by się strzały. A te ogry można zabić bez problemu tylko że trzeba by robić upa lizarda, a o się mija z moim planem, bo dzięki ulepszonym ważkom mam full ruchu mogę dużo objechać, mam szczurka w 3 dniu na morzu, w 1/2/1 mogę obić minosy,meduzy i utopię. Każde wyjście ma plusy i minusy. Ty się śmiejesz, a ciekaw jestem czy byś zabił takie ogry zamkiem z nieulepszonymi łucznikami, zwykłymi pikami i mięsem w 1 dniu. Na mapie bym ich zabił kilka dni później, a to że wiele jeszcze przede mną w h3 nie jest dla mnie nowością. Ale niedługo zaczniesz mówić że zabicie hordy hydr na gw jest proste :-P


Za jakiś czas, kiedy już wzbijesz się na wyżyny mistrzostwa w h3 przypomnę ci twoje słowa :lol:
Zabiłbym je rampem, zamkeim, dungiem, towerem, strongiem,confem, i przy odrobinie szczescia pozostalymi, np na takim pc2.
A co do upa ważki - inne zamki jej nie mają a też się wyrabiają ze wszyskim, w tym pakują się na statek w 3 dniu :-P , podobnie z puszka, utopia i meduzami.
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-13, 19:14   

Czekaj, ja dobrze zrozumiałem, że wymienionymi miastami wchodzisz w 3cim dniu do Utopii? Czy mówisz o 1/2/3?

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Tiamath


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Wysłany: 2010-01-14, 11:36   

page napisał/a:
Czekaj, ja dobrze zrozumiałem, że wymienionymi miastami wchodzisz w 3cim dniu do Utopii? Czy mówisz o 1/2/3?


Mówię o tym że w/w miastami jestem w stanie zrobić takiego guarda (33ogry) w pierwszych dniach gry. Na GW wejdę do utopi, zbiorę puszkę i zabije wszystkich guardów w 2 tygodniu i nie musze grać bagnem zeby to zrobic.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-01-14, 17:34   

Tiamath napisał/a:
Na GW wejdę do utopi, zbiorę puszkę i zabije wszystkich guardów w 2 tygodniu i nie musze grać bagnem zeby to zrobic.

Chcę to zobaczyć jak to robisz smoczymi zamkami :-D (mam na myśli głównie utopię, a nie przekonują mnie wygrane ze stratami...A bez artów z utopii o pokonaniu mnóstwa archów/czarnych smoków można sobie wtedy pomarzyć)
A jak z toba dyskutowałem nie chodziło mi tylko o ogry.
 
Tiamath


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Wysłany: 2010-01-15, 10:35   

altaeir napisał/a:
A jak z toba dyskutowałem nie chodziło mi tylko o ogry
Cytat:
Ciekaw jestem na jakim templu zabiłbyś te ogry w 1/2 dniu...

:lol:
altaeir napisał/a:
Chcę to zobaczyć jak to robisz smoczymi zamkami :-D (mam na myśli głównie utopię, a nie przekonują mnie wygrane ze stratami...A bez artów z utopii o pokonaniu mnóstwa archów/czarnych smoków można sobie wtedy pomarzyć

Smocze zamki czyli Ramp i Dung?
Zrobię obydwoma i bez odczuwalnych strat, a jak trafię AA albo BD i nie będę miał niczego, co może je zatrzymać albo będzie ich za dużo, to po prostu je ominę :lol:
Najlepszą bronią w H3 jest nasza głowa.

PS Już mi mówiłeś, że się kilku rzeczy nie da :lol:
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-01-15, 17:36   

Możemy zagrać tylko masz zrobić ta utopię a nie jechać do mnie w 2tyg i mi arty podbierać.
 
RedRum 

Wiek: 36
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 7
Wysłany: 2010-01-15, 20:42   

Ale trzeba przyznac ze takie akcje z podkoseniem komus arta sa super-efektowne. Na pewno bardziej niz zrobienie topii.

Tiamath zdradz mi jak ja mam nie tracic tego woja w topii ;p;p, bo zawsze jak wejde to wychodze z o polowe mniejszym wojem.

Z reszta ostatnio od kiedy zaczalem wiecej grac jebusa sie noobowo poczulem. Zupelnie nie umiem ubijac tych silnych guardow ;/
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-15, 20:53   

Cytat:
Z reszta ostatnio od kiedy zaczalem wiecej grac jebusa sie noobowo poczulem. Zupelnie nie umiem ubijac tych silnych guardow ;/
Pograj Clasha :-D Powinno pomóc.
 
 
Tiamath


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Wysłany: 2010-01-15, 23:09   

Ćwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.
Nie ma jakiegoś standardu, zawsze jest jakaś zmienna ktora powoduje ze robi sie utopie tak czy inaczej. Nie mowie oczywiscie o hydrach , tazarze i 100% bo to banał. Czasami najlepszym sposobem na utopię jest odpuszczenie jej :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 11 z 11
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group