Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Badziew
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-02-04, 10:46   

Chochliki zamienia się w demony. Ich kradzież many nie zabiera many wrogowi, tylko dodaje tobie (zależnie od poziomu czaru jaki rzuci wróg).
Rozpierd napisał/a:
i ogólnie tylko nimfa jest gorsza.

Nimfy to jeden z najlepszych 1 lvl :|
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-02-04, 11:29   

Malekith napisał/a:
Nimfy to jeden z najlepszych 1 lvl :|


No nie powiedziałbym. Bardzo małe obrażenia, wytrzymałość. Jedynie co je ratuje to blokowanie kontrataku. Ale i tak nawet bloczenie nic zbytnio nie da, bo jakiekolwiek monstrum trzaśnie ją... to po prostu już się opala ( nie liczęChłopów).
Jednak mi się zdaje że u Chochlików "kradnięcie many" zależy od odbierania komuś i "dawania sobie"(...) Tak na logikę ;).
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-02-04, 11:46   

1 nimfa zabije nawet i 999999 jednostek do 3 speed, bez morali. A jak teren będzie sprzyjał to nawet większy speed.
Cytat:
Jednak mi się zdaje że u Chochlików "kradnięcie many" zależy od odbierania komuś i "dawania sobie"(...) Tak na logikę ;).

To zaatakuj chochlika na mapie i rzuć w niego implozją. Ukradł ci coś?
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-02-04, 12:40   

Jeśli przeżyje to chyba tak ;). A to nie jest czasem tak że jak rzuci jakieś zaklęcie na stwora sojusznego chochlikom to wtedy kradnie?
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-02-04, 13:32   

Cytat:
Jeśli przeżyje to chyba tak ;)

Ma 9 speed i blokuje kontrę. Czemu ma paść?
The Shadow napisał/a:
A to nie jest czasem tak że jak rzuci jakieś zaklęcie na stwora sojusznego chochlikom to wtedy kradnie?

Nie. Zresztą to jest błędne tłumaczenie - poprawne to chyba kanał many.
 
 
stasek93 
Katolik



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-02-10, 15:49   

Najgorsze badziewie w Heroesach III, to moim zdaniem, sa Chochlik i Zombie, a takze Zjawy/Upiory - wiekszego syfu nie ma, nie bylo i chybanie nie bedzie. ;-)

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
 
Maciej


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 25
Wysłany: 2009-03-16, 18:02   

Co do chochlika się zgodzę, do zombi- nie za bardzo- zauważ że typowy zombi w kulturze ludzi ma się wlec!!! Ma poza tym mocną wytrzymałość(nieraz zostawałem aby z zombimi na polu bitwy)oraz plagę.Upiór jest...czy ja wiem, nawet dobra jednostka,jej zdolności tez są niczego sobie.
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-03-16, 18:11   

Maciej napisał/a:
Upiór jest...czy ja wiem, nawet dobra jednostka,jej zdolności tez są niczego sobie.
:lol:
Maciej napisał/a:
do zombi- nie za bardzo- zauważ że typowy zombi w kulturze ludzi ma się wlec!!! Ma poza tym mocną wytrzymałość(nieraz zostawałem aby z zombimi na polu bitwy)

może te hp wygląda groźnie ale to tylko pozory - naprawdę to badziew - można ich zamienić w szkielety, albo zostawić, ale nie pokorzystamy z nich za bardzo bo ze swoją szybkością dojdą do bitwy jak się już będzie kończyć :- /

 
 
Maciej


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 25
Wysłany: 2009-03-16, 18:48   

Nałogowo nie gram, mogę się mylić, ale jak dla mnie zombi są ciekawe i przydatne w obronie i w starciu bezpośrednim. Co do upiorów to sądzę że je niesprawiedliwie oceniasz, zabierając manę mogą nieźle wkurzyć, no i nadają się do wojny podjazdowej.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-03-16, 21:15   

No jedynie leczenie jest u nich przydatne. Jak zabierze Ci jeden punkt many to chyba Ci nic nie będzie. Są niezbyt szybkie, mają słabe staty i mało hp. Zombi to już w ogóle są do bani. Nie mając nic ciekawego. Nie dość, że spowalniają boha, na mapie, to jescze są słabe w ataku. Jedynym ich atutem jest wytrzymałość 20. Więcej ich plusów nie widzę.
 
 
Maciej


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 25
Wysłany: 2009-03-17, 09:34   

To zależy: jeżeli bohater ma 1 punkt wiedzy (jak zazwyczaj na początku)to jak mi zabiorą ten "punkt" to nie mogę rzucić jednego fajnego czaru który jest bardzo skuteczny-Piorun.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-03-17, 15:37   

Mylisz się Macieju. :) Chochliki zabierają ci manę,gdy rzucisz czar,wiec zdążysz rzucić Piorun(nie powiedziałbym żeby był bardzo skuteczny,lepsze są czary 1 poziomu rzucane masowo)
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-03-17, 15:45   

Chochliki nie zmniejszają pkt. many twojego bolka, tylko dodają (ilość zależy od czaru) je wrogowi.
The Shadow napisał/a:
Jak zabierze Ci jeden punkt many

2 punkty
 
 
Masterangello
Gwiazda Portalu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 104
Wysłany: 2009-03-17, 19:17   

Maciej napisał/a:
Nałogowo nie gram, mogę się mylić, ale jak dla mnie zombi są ciekawe i przydatne w obronie i w starciu bezpośrednim. Co do upiorów to sądzę że je niesprawiedliwie oceniasz, zabierając manę mogą nieźle wkurzyć, no i nadają się do wojny podjazdowej.


Tak zgadzam się Macieju zombi są ciekawe ale jak przeciwnik gra po 6 piwach i i ledwo co naciska na myszkę, a co dopiero kursorem na stwory.Tak w bezpośrednim nie mają sobie równych.W pośrednim czasem rzuca lawa.Tak Macieju upiory potrafią wkurzyć czasem przez nie wyrzucam lapa za okno bo tak sie wkurzam , są znakomite do wojny podjazdowej-podjeżdżasz podjeżdżasz i podjeżdżasz.Matko Jesteś 2gim ainsztajnem chłopie! same mądrości widzę heh.

Jak mam nie pisać jak patrze na takie mądrości to mnie coś od środka normalnie nie wiem co mnie strzela :)

Pisz po Polsku!!!

Ostatnio zmieniony przez Paweł 2009-03-17, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-03-17, 19:20   

Cytat:
Jak mam nie pisac jak patrze na takie madrosci to mnie cos od srodka normalnie nie wiem co mnie strzela :)

a ty masz 10 lat i cwaniakujesz :lol:


wiem że masz więcej ale to żart jest - piszę to bo Malekith mógłby nie zrozumieć :lol:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group